Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

Помощна тема: Вход и Изход

Вход
След като сте регистрирали даден акаунт, можете да влезете чрез натискане на бутона "Вход" в горната част на всяка страница.

От тук, вие трябва да въведете потребителското си име и паролата, която сте използвали, когато сте се регистрирали. Ако маркирате полето "Запомни ме", не трябва да влизате отново, когато посещавате форума в бъдеще. Тази възможност може да бъде много полезна, но не трябва да се използва, ако и други хора имат достъп до вашия компютър или ако използвате обществен компютър.

Можете също така да скриете вашето потребителско име от списъка с онлайн чрез проверка на "Влез като скрит". Администраторите ще може да виждат, че сте онлайн, но другите потребители няма.

Когато сте готови, кликнете върху бутона Вход.

Забравена парола
Ако сте забравили паролата си, можете да щракнете върху "Аз съм забравил моята парола" връзка от знака в страницата под полето парола. Това ще ви отведе до страница, където можете да въведете потребителското си име или адрес на електронна поща и ние ще ви изпращаме и-мейл нова парола, които можете да използвате или връзка, за да възстановите паролата си.

Имайте предвид, че, ако сте заключили акаунта си, като пишете в грешна парола прекалено много пъти, все още ще се наложи да отключите Вашата сметка преди да можете да използвате новата си парола. Моля, свържете се с администратор за помощ, ако се натъкнете на проблеми със заключен акаунт.

Изход
За да излезете, щракнете върху връзката "Изход", намиращ се в горната част на екрана на всяка страница.