Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

21.04.2018 Уест Бром - Ливърпул (ПЛ - 35 кръг)

• Please log in to reply
30 отговора на тази тема

fishek

fishek

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоtorinor написа на 17 April 2018 - 12:49 AM :

Няма какво толкова да се мисли, едва ли не да се отписва мача- излизаме с титулярите и мачкаме. Една-две две промени най-много. Има достатъчно време до срещата ни с Рома, а и сме домакини в нея. Ако например, запазим триото в атака, ще им се събере 10 дена без срещи и ще загубят ритъм. Да не говорим и че Салах се бори за всички индивидуални награди. Остават ни 6 мача, дай Боже да са седем, до края и няма за кога да се пазим. Не искам мача ни на моста да се окаже решаващ за класиране в ШЛ догодина.

Съгласен съм с колегата. Ние голям отбор ли сме или лукови глави ? Излизат тия да ги смажат, що имаме да си връщаме. Виждате че и Клоп не прави големи промени по състава(изключвам Сала срещу Евертън/контузия и т.н.) за да си запазят игровия ритъм и да не го намират в хода на следващия мач. Хендо бива да изнесе още един мач и колкото може да е в кондиция за Рома. Очаквам дежурни попадения от Мане и Сала и да се приключва с тия глОпаци от сорта на 1:2, 1:3. Така да се каже, да бъдем в настроение и срещу Ромляните.

mersey

mersey

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Уест Бром няма какво да ги мислим,нашата посока е малко по на юг къмто Апенинския полуостров.Тука малко тренировка за тонус и толкова,каквото стане

alex59

alex59

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Не съм загубил надеждата и желанието да завършим втори във ВЛ. Искам всичко - и ШЛ и второ място. "Предпазливи сметки" не ме интересуват.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Второто място не зависи само от нас и ще е много трудно, ние безгрешни, а те с две издънки.

НО ТРЕТОТО вече е изцяло в наши ръце, крака, глави.
При равен брой мачове водим на Тотнъм с 2 точки и 8 гола.

Омръзна ми да завършват пред нас последните години.

Да си потърсим победата с умерено темпо и редки внезапни атаки,
а отзад -  "О, Шипка" както срещу ман сити.

mersey

mersey

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Второто място ни трябва заради Юнайтед,трябва да сме пред тези едни грозници,че и техният мениджър като тях

Байване това 'О,Шипка'не ми хареса да знаеш,не ни отива на фасона най-малкото бе човек,още ме е срам от първото полувреме vs Сити

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоmersey написа на 18 April 2018 - 05:11 PM :

Байване това 'О,Шипка'не ми хареса да знаеш,не ни отива на фасона най-малкото бе човек,още ме е срам от първото полувреме vs Сити

Древна мъдрост - Целта оправдава средствата!  ( особено ако са позволени от правилата)

flyhorse0906

flyhorse0906

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Трябва да направим необходимото да го вземем този мач, за да може да гледаме по-спокойно към оставащите мачове в първенството.Според мен УБА нямат никакъв шанс за оцеляване, така че се надявам да не се хвърлят на "кило кръв и метър кожа".Ловрен май няма да е титуляр тъй като имал някакъв мускулен проблем след мача с Борнемут и Клоп може да реши да го пази за Рома.Поне в зоните където имаме някакви опции може да се даде почивка на титулярите и да видим там Клайн, Морено, Гомез и той се завръща, ама Клоп си знае най-добре.Надявам се нашите да излязат да разходят фланелките и да бутнат небрежно два гола, ама съм реалист и не вярвам да се случи точно така.

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
За съжаление наистина тоя мач си стана важен...при една загуба оставаме на 4 точки пред Челси ако те си вземат мача и после мача срещу тях ще стане много тежък. Естествено мача срещу Рома е много по важен така че както го измисли Клоп ще му се доверим. Дано няма контузии...иначе мисля че физически ще се справим. Все пак Рома имат също доста натоварена програма с междинни кръгове. Мисля че тоя мач с УБА можем да го вземем и с някои резерви въпроса е да почнат и Ингс и Соланке да оправдават доверието--- на УБА ако не могат да вкарат по един гол за какво са ни?

cyberfan

cyberfan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Рома играят малко след нас в събота, а те за разлика от нас са само на 1 точка пред петия Интер. Едва ли ще излязат само с резерви, пък им предстои и пътуване. Мисля, че Клоп ще излезе с най-доброто в този мач.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

petar totuhov

petar totuhov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоcyberfan написа на 20 April 2018 - 09:06 AM :

Рома играят малко след нас в събота, а те за разлика от нас са само на 1 точка пред петия Интер. Едва ли ще излязат само с резерви, пък им предстои и пътуване. Мисля, че Клоп ще излезе с най-доброто в този мач.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!
Рома със това бавно темпо със което играят във серияА,могат да играят през един ден.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Ромите няма да почиват преди мача с нас

Di Francesco:
“This game against SPAL is very important for lots of reasons. We must make sure we capitalise on the chances that come our way. ... . We won’t rest everyone."

Да допуснем, че ние утре оставим на пейката абсолютно всички играчи, които смятаме да играят срещу Рома.  Това дава ли ни гаранции за голяма победа в мача за ШЛ? Не, ако беше така, щяха да играят само голобради. Затова да си  започнем с добър силен състав, евентуално някоя "звезда" на пейката и при победа вече ще сме си изпълнили задачата минимум за Висшата лига.

Преди реванша в Рим,  в следващия мач със Сток може да има повече и по-дълго почиващи.

ПП:
Клоп за Мо Салах и за мача срещу Бромич
(явно ще започнем с доста силен състав)

http://www.liverpool...bromwich-albion

Този пост е редактиран от baivan: Днес, 15:58:48

4 потребител(и) четат тази тема

3 потребители, 1 гости, 0 анонимни