Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

17.10.2020 Евертън - Ливърпул (ПЛ - 05 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
61 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 05 кръг

Дата: 17.10.2020

Ден: Събота
Час: 14:30
Стадион: Гудисън Парк

Телевизия: Публикувано изображение

mitkoa

mitkoa

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Тоя мач, ако не беше резултата от мача с Астън Вила такъв, щеше да е най-сигурния Х на света. Ако бях брокер щях да го сложа 1.1 коефициент маккс. Клоп много обича Евертън и Ман Ютд....и Х с тях му е супер резултат.
Сега обаче нещата са други, и за мен е 1х2, много искам да отговорим, много искам да ги разгромим, но Анчелоти има отговор към тактиката на Клоп и вече го доказа с няколко отбора, а Клоп все още не е показал, че да може да се адаптира към предизвикателството от Анчелоти. Футболистите нямат значение......тактиката ще играе тук.....

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Мане и Тиаго са се завърнали към тренировки днес и ще са на линия за мача с бонбоните.

Толкова им трая вируса. Мането не ги дочака тия заветни 14 дни. Срамота.

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Този сезон Карамелите вкарват по много,а ние почнахме да пускаме доста,особено ако Адриан е на вратата и се очертава голово шоу......Изходът е напълно неясен в тази ситуация.

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Аз очаквам макс 2 гола в мача, Евъртън ще излезнат за 0-0, няма и да ги виня в този случай, защото в момента имат много точки, равен ще е добър резултат и от психологическа гледна точка, и от спортна.  Мишел Оливие ще свири,който пък даде 3 дузпи на Лестър срещу Сити преди 1-2 кръга.
Публикувано изображение

fishek

fishek

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Че имат респект към нас е така, че са във форма в момента с тия ти ми Гамес и Алан, Люин и т.н. също е вярно. Че ние сме зле след последния злополучен мач - няма спор. Та затова точно се надявам да са пренадъхани и да изорат терена.
Гледах Евертъните срещу кристалния дворец и не бяха никак страшни. Вкараха си два гола и спряха да играят. После ония яко ги натиснаха.
Така че очаквам интересен мач с оглед нещата около двата отбора. Дано Мане и Тиаго се включат и да покажем, че няма да сме случайни и тоя сезон, а последния ни мач е бил просто едничък кошмар.

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
За първи път Евертън ми се виждат фаворити в това дерби, главно защото нямаме вратар, а клишето, че вратарят е половин отбор, не е случайно. Към Адриан и самите нападатели нямат респекта, който имат към Алисон и очаквам да го пробват отвсякъде, особено трябва да внимаваме за Хамес, който обича да стреля от дистанция. Дано сме се съвзели от срамната шокираща загуба и да победим, но ще е много трудно, доста интересен мач ще е, този път ще има голове и двете врати според мен.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Принципно тоя мач си е нарисуван Х всеки сезон. Ама тая година нищо не знам. Аз очаквам нашите да се надъхат яко след резила с Вила и да бият. Макар че и тия могат да ни лепнат, ако им тръгне мачът, както върза на Вила. Общо взето съм съгласен с колегата mitkoa.

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители

neversurrender написа на 13 October 2020 - 09:55 AM :

За първи път Евертън ми се виждат фаворити в това дерби

В мача за ФА бяха фаворити, ама Курти ги изряза много лошо.

EmoRadev

EmoRadev

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Техния вратар също си е рибка, така че ако мача тръгне с ранен гол эа някой отбор, очаквам голова фиеста,.

livernas

livernas

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Вярно е че и Пикфорд е рибка. За съжаление и нашия Адриан не е цвете за мирисане. Разправят ,че не бил винивен за повечето от головете в мача с Вила. Ама е виновен със сигурност за първия гол! Направо им го подари и им даде крила. А от там ,целия мач се промени. Както и да е..Нямаме друг вариант за момента. Дано Клоп да разбере най-сетне , че когато пази Адриан , не трябва да се връща толкова често към него и просто трябва топката да се изнася по друг начин. Интерсен мач се очертава. Тофитата са на крилете на еуфорията. Дори си мисля , че може и да ни подценят! И можем да се възползваме от това. Много се надявам Мане да е готов и да започне титуляр. Тиаго също..

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Аз очаквам Евъртън да играе в стил Наполи срещу нас и да ни дебнат на контри. Много голямо значение ще има как ще работят прасата и конртапресата ни. Евъртън винаги са надъхани срещу нас като домакин, но сега без публика мача е троен. Дано вкараме гол повече от тях.

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители
За мен е ключово дали Хендо и Мане ще играят. Тиаго може да почива тоя мач или да влезе по някое време. Гледам на много места се надъхват феновете на всички отбори, че ще ни бият много, но мисля, че подобна игра няма да видим повече. Такива мачове понякога се оказват по-леки, от колкото сме очаквали. Мисля, че нещо от сорта на 1-3 ще е резултатът.

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Мане се връща - бием.

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
И Тиаго се върна

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Да, но Тиаго още не се е доказал като гейм чейнджър за нас

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
Аз не помня скоро да сме се възползвали от вратар тип рибка....ние и без това предпочитаме да влезем с топката във вратата...

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България

stroshev написа на 14 October 2020 - 08:43 AM :

Аз не помня скоро да сме се възползвали от вратар тип рибка....ние и без това предпочитаме да влезем с топката във вратата...

Абсолютно. Като имат некъв несигурняк на тяхната врата трябва да го спукваме от шутове, както правят лошите, като надушат кръв от Адрианката.

Дали пък тоя мач не е време Фирмата да поседи малко на пейката, за сметка на Минамино или Жота примерно?

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Е то вие ще кажете, че не отправяме удари все едно, при положение, че сме на челните места по отправени удари всяка година.
За много груба грешка на противников вратар се сещам за гола на Вайнадум срещу Хендерсън.

Несъмнено ни чака тежък мач срещу тофифи, но приказки от сорта, че са фаворити...са несериозни.
От нас си зависят нещата. Играем ли с някакво средно ниво за нашите стандарти, имаме всички шансове да ги победим.
Играем ли близко до максимума ни...ясно е.

нормалният

нормалният

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
В събота на обяд посрещам сина ми на летището в София, снощи видях , че мача е ранен. Може ли да ме светнете къде мога да гледам мача и същевременно кухнята да бъде на ниво?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни