Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

21.10.2020 Аякс 0-1 Ливърпул (ШЛ - Група D)

• Please log in to reply
32 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - Група D

Дата: 21.10.2020

Ден: Сряда

Час: 22:00
  Стадион: Йохан Кройф Арена

Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

С доста късмет, но пък много добра победа за престиж. Когато и да си победил Аякс, това остава за Историята.
Беше важно и за самочувствие да победим. 4 поредни мача без победа щеше да дойде в повечко.

Със завръщането на контузените ни играчи, нещата ще станат по-добре, сигурно е. Ние имаме една рота контузени в момента, без да числим Върджил. Има надежди, че центъра на защитата ни няма да е толкова зле, колкото си мислим.
Победа над исторически съперник с чиста мрежа, ми не е лоша вечерта.
Жота се включи супер. Трябва да се опита Клопо да го комбинира с Мане и Салах. Дано и Тиаго се върне по-бързо, та да се добие някаъв постоянен състав на халфовата линия.

Фабиньо е титан.

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Може би този мач е доказателство защо доста хора искат да няма групи в този турнир.

baivan

baivan

Scouser Legend

• Потребители
Чудо!  Бихме, без да сме вкарали гол  :)

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Според мен ако не се преебеме неочаквано се класирахме след тая победа.

s0Ldi3r

s0Ldi3r

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ако някой ме попита какво означава да се раздадеш до край , ще му пусна този мач на Милнър

Mar70

Mar70

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Браво на защитата! С Алисон вместо тоя шаран отзад нещата може и да се получат. Тъпото е, че трябва още 2 мача да се надяваме отборите срещу нас да не могат да нацелят вратата, че е 90% гол. Днеска му върза и не му вкараха след негова грешка, но беше заради някакъв луд късмет. Днеска имам чувството, че отборът игра по - дефанзивно и затова не се създаваха толкова положения, но наистина според мен се представихме силно в защита, което радва много!

Raybeez93

Raybeez93

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Фабиньо играч на мача! С този мач ставам лек оптимист, че все пак бразилеца може и да замести успешно Ван Дайк стига да е здрав разбира се!

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Слаб мач срещу още по-слаб противник. МОМ ФАБИНЬО. Ще замести Ван Дайк но кой ще е втория ЦЗ? Гомез е потресаващ както и Адриан. Има проблем в халфовата линия днес нищо не игра. Дано Мане е наред че леда на коляното не ми хареса.

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Два футболни колоса,два великана на терена!Всички очакваха страхотен футбол,а това беше един от най-слабите мачове в ШЛ,които съм гледал.Добре,че победихме,макар да не вкарахме гол.Извинявам се,но двата отбора ми приличаха на мокри кокошки в дъжда.Аякс в последните 10 минути игра без ЦЗ,ама нашето резервно нападение си беше взело почивка тази вечер.Бих отличил само Фабиньо с оценка 10.1 по десетобалната система и Мане /дано и той не е получил някаква контузия/.
Всичко друго е само 3 точки и победа на Йохан Кройф Арена.

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
Слабичък мач ама си взехме 3 точки...това е важното...отличиха се Фабиньо, Жота и Робо...някои хора дето им се дава шанс много не си дават зор....дано Мане да е ок...

alex59

alex59

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Изиграхме труден, но много добър мач. Браво на момчетата! Гомес и Фабиньо бяха безупречни, Мане - също. Преди време си мислех, че по- тъпи от диемаджиите нема. Е, оказа се че има. Открих още един идиот, този от Ринг. Неизчерпаеми са. Съдията - педераст! Жива дузпа за Фирмино.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Некъв никъв уж мач, ама си го взехме. Три точки, без контузии, почти без комедийни изяви.
Видяха се сериозни слабости, но Клоп е там за това , да ги коригира.
Средата беше много зле, вратаря извади няколко , ама имаше и комедийни отигравания.
Фабиньо, Мане, Робо и Жота радват.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Гомес също игра добре днес. Цялостно защитната четворка си беше стабилна. Проблемите идваха от Адриан и халфовете.

Предвид толкова много контузии и събитията от миналите седмици, не можехме да очакваме кой знае какво.
При мен по-скоро се връща оптимизма, отколкото да очаквам несполуки в следващите месеци.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
На мен мача ми хареса.Имаше заряд.При малко повече концентрация резултата щеше да е 1 на 3 примерно
Адриан с абонирана грешка,инак после добри намеси
Жота добре си ги минава момчето.Очаквам скоро някво развитие там.
Фабито е човека с главно Ч в момента за нашият отбор.Не виждам как ще пропусне и секунда, ако е здрав
С тази тройна смяна тип Карлинг къп, Клоп за мен показва, че местното първенство е приоритет.
Впрочем, аз за тази година, ако трябва да избирам триумф , бих предпочел отново ВЛ пред ШЛ

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Най-важни са трите точки, включително и за самочувствие и увереност.Много добра игра на Фабиньо като ЦЗ, Гомез също се представи на ниво и беше почти безгрешен.Ще видим занапред как ще продължат да работят двамата в центъра на защитата.За каквото отидохме си го взехме, но играта на отбора имаше слабости, така че Клоп и щаба ще има какво да анализират.

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители
Въпреки огромната надежда това някога да се случи, и в най-смелите си желания не съм си представял, че Клоп ще направи такава тройна смяна. Това е единственото нещо от този мач, което искам да спомена.

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Вече има алтернатива в лицето на Жота и Минамино. И двамата добре се включиха в мача. Хендерсън като влезе в центъра станахме по стабилни. Късметлийска победа, но си е победа. Фабиньо МОМ

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Абе 50/50 беше мачът - не играхме лошо, но в защита бяхме палави. Ако не беше Аякс, а Аталанта не знам дали нямаше да стане някой сакатлък сериозен. Фабиньо МОТМ, бахти звяра, Гомез също не игра лошо. Реално опасностите идваха оттам, че халфовата ни линия не спираше атаките им навреме.

Честно казано втората тройка в атака се справи по-добре от първата. Жота ми допада много, щото тръгва и често взема поне един на дрибъл. Освен това много активен. Минамино също, само Шакири беше зрител.

Важна победа, нека понатрупаме точки и да не сме на косъм в края като последните години.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Важна победа, въпреки че към играта може да имаме дребни забележки.
Къртис беше плах, не пресираше достатъчно, не смееше да тръгва с топка в краката, което той го умее. Може би смяната му все пак е била планирана да е на почивката, а не е била заради слабата му игра.

Жота се включи много полезно. От Минамино очаквам повече. Двойката централни защитници се справи добре. Адриан пак ни накара един-два пъти да изтръпваме. От началото на сезона Робо е в по-добра форма от Трент.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни