Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

09.04.2019 Ливърпул 2-0 Порто (ШЛ - 1/4-финал)

• Please log in to reply
37 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - 1/4 - финал

Дата: 09.04.2019

Ден: вторник

Час: 22:00
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

der Bomber

der Bomber

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Комфортна и спокойна победа.

Определено Порто са ни ниска топка.

Гледаме към Челси.

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Кейта с 8 спечелени единоборства.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Голямо браво на отбора...и по специално на Хендо, Кейта и Фабиньо...за мен най добрите трима на терена. Средата, която чаках да видя показа че има сериозен потенциал...остава да ги видим и срещу по силен съперник. Защитата беше очаквано една идея по нестабилна заради двамата нови там но все пак не допуснаха гол така че браво и на тях.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Можеше и по-добре, но нямаше как да играем на високо темпо цял мач имайки предвид какво ни чака в първенството.

Хендо, Фабиньо и Кейта за мен са задължителни и срещу Челси. Страшен мач и на тримата.  В Португалия вкарваме един гол и всичко приключва.
Иначе като за 1/4 финал в ШЛ сякаш нямаше подобаващ заряд по трибуните. То и аз самият се усещам, че не ми е толкова напечено.
Все пак поредна Европейска победа. Като домакини много трудно някой може да ни бие.

Срещу Челси предстои финал номер 34.

oZZy

oZZy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Аз не съм съгласен с вас за Фабиньо, не направи добър мач.
Иначе перфектен мач, лежерно си го взехме. Разликата в класите е голяма.

AllYouNeedIsKlopp

AllYouNeedIsKlopp

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоoZZy написа на 09 April 2019 - 11:08 PM :

Аз не съм съгласен с вас за Фабиньо, не направи добър мач.
Иначе перфектен мач, лежерно си го взехме. Разликата в класите е голяма.
Кейта също си обърка няколко топки и на няколко пъти подари топката на Порто след несполучлив пас, но както и да е. Тежък фаворит сме за реванша, а това е най- важното.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Много добро първо и лежерно второ полувреме.
Определено Хендерсън бе над всички.
Много старание и хъс.
Честито на всички, класирането на горе за мен е безпроблемно.

ggentatzu

ggentatzu

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Бончо Генчев: в защита Ван Хойдонг, в нападение Сане...

:D :D :D

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Аз доволен, репортвам от Анфилда, всичко ми хареса🙂Хамериканците , все повече започват , стъпка по стъпка ,да превръщат отбора в европейско страшилище 😁
Ние ДНК-то си го имаме,но те осъзнаха ,какво да пипнат ,тук-там ,за да ни превърнат в доминант!

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
На първо място - Честита победа с много добър турнирен резултат и чиста мрежа. Дава ни възможност да гледаме на реванша малко по-спокойно. За мен победата беше доста протоколна и искам да виждам такова нстроение както през първото полувреме и в ПЛ.

Силни първи 45 минути, в които взехме своето и лежерно второ полувреме, в което съхранихме малко сили и се предпаихме от контузии. Радвам се, че Кейта навлиза във форма в края на сезона. Всеки играч с пронос в края на сезона е от огромна стойност, защото се решава целият сезон. И за 1-2 мача може да загубиш всичко или да се приближиш до крайната цел.

П.С И нещо много важно, което не знам дали други колеги са отбелязали, тъй като не съм чел всички конемтари. Много ключова намеса на Алисон в 30-та минута. Този евентуален гол можеше да им върне самочувствието и второто полувреме да ни е по-напрегнато. 2:1 нямаше да е най-добрия завършек на мача, за това и едно такова спасяване ни помогна да постигнем добрият турнирен резултат от 2:0 и чиста мрежа.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Аз съм доволен, че второто свалихме темпото, защото при 2:0 срещу Порто в този турнир не е нужно да си скъсаш шортите още 45 минути, при положение, че другият ти фронт не е по-малко важен. Важното е, че не допуснахме гол. И на 1:0 щях да съм доволен, а 2:0 си е супер. Порто с някакви моменти проблясъци по 5-6 минути и толкова. Ако играят така и в Португалия, сигурно ще ги бием и там.

МОТМ - Фирмино и Хендо. Може би леко вторият има превес, но и двамата с много добри намеси. Фирминката с гол + асист, Хендо играе супер в центъра и даде този мега добър пас към ТАА за втория гол.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Както очаквах, целият двубой беше решен след 25 минути игра. Този Порто няма капацитет да ни вкара 2 гола не за 2, а за 12 мача. Не и без да допуснат повече. Оттам нататък бяха доиграни 70 от оставащите 160 минути. Само някакво нечовешко подценяване може да обърка нещата оттук нататък, но за разлика от други години в момента нашият отбор е изключително зрял.

Предстои по-важният мач за седмицата.

fishek

fishek

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Е как може да имаме такива флопове като Фабиньо и Кейта в отбора ? Това не си обяснявам !!! Колегите сигурно са гледали друг мач, където казват, че са играли слабо. Мисля, че имаме нов бразилец с прякора "крадецът на топки".
Кейта втори мач показва израстване и е като малко кочи - гони яко дори като сгреши, та не знам кое беше слабо в представянето им. Да имаха грешки, но слабо... ай малко. Хендо също беше великан тоя мач. Дано все така да играе занапред. Сала си направи новата доза пропуски и малшанса му попречи за тоя удар къде беше 1в1 с Касияс.
Мане се изгуби, но пак я мъчеше, Фирмата беше бяс отново, а малкия(ТАА) на няколко пъти ми дойде страхлив в ситуации, къде можеше по-мъжки да застане и да спечели единоборствата. Но нищо. Добър мач, добър резултат и дишаме спокойно.  Само къде искам да ги нахуля всички че са играли "слабо" за да не им се вдига самочувствието и да играят с хладни глави докрая че да не стане някой фал.. Пу пу да не са уроки.

konov23

konov23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Очакваната от мен, пък и от вас, категорична победа се случи. Тук думата "категоричен" не винаги означава "разгромна", но за мен не оставихме съмнения кой е по-добрият отбор. Имаха положения, да, но това е 1/4 финал на ШЛ, слаби отбори няма. А по-лесно няма и да става занапред. Ловрен с 1-2 закъснели намеси, трябва да се отбележи. Силен Кейта, силен Хендерсън. Капитанът започва да стига "Кота 5" силни мача за сезона. Гледаме към Челси, там ще е по-трудно. Напрежението във Висшата лига е друго и това личи по играта ни. Ако играем така спокойно, организирано и във ВЛ, то нямам съмнения, че ще запишем победи до края.

А Тотнъм се видя какъв костелив орех са...знам ли, може подаръкът да дойде от тях. Също така се видя колко победим отбор е Ман Сити.

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Постигнахме добър турнирен резултат с два гола разлика и чиста мрежа, което срещу отбор като Порто си е напълно достатъчно.Португалците не са някакви дървари играят нелошо и добре си подават топката, ама разликата в класите беше очевидна.Много силен мач на халфовата ни линия - Хендо, Фабиньо и Кейта, като самия факт, че Клоп не смени никой от тях, говори достатъчно за представянето им.Радвам се че Кейта пак вкара и ако си вдигне още малко самочувствието, определено ще има своята роля в отбора, щото се вижда че има качества.В защита допуснахме някои неточности, ама предвид факта, че там имаше размествания това не е нещо изненадващо.Трент обаче за пореден мач допусна някои грешки и то най-вече в позиционирането, което доведе до опасности пред вратата ни.Определено този резултат ни прави фаворит за продължаване напред, така че сега гледаме към ключовия мач с Челси за първенството.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Чудех се дали има по-глупав и ограничен субект от автора на този коментар за нашият мач снощи:
"Потресаващо съдийство и абсолютно опорочен мач. Пълен фарс беше! Вторият гол е от засада, първото полувреме не дадоха чиста дузпа за Порто и три жълти картона за играчи на Ливърпул. С разперена ръка удря топката в наказателното и не е дузпа, нали?! Ама за англичаните всичко такова цял сезон се свири в тяхна полза. Второто полувреме - пак измислени нарушения и кристален червен картон за Салах. При такова влизане (и то без топка освен всичко) се дава директен и не се и коментира, а тук уж няма нищо! Порто направо бяха заклани като гергьовски агнета. Слаб и смешен съдия, слаб и смешен Ливърпул! С тази игра не заслужават за нищо да се борят, а уж претендират и за титлата в Англия. И на какво отгоре? Жалки победки с огромни аванти!
Заради такива срещи в Шампионската, Лига Европа е далеч по-интересна вече. Просто на неутралния фен му идва в повече всичко това. Футбол не се оставя да бъде игран..."

:ppp6: :ppp6: :ppp6: :ppp6: :ppp6:

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоStivi_G написа на 10 April 2019 - 08:52 AM :

:ppp6: :ppp6: :ppp6: :ppp6: :ppp6:

Тва ако не го е писал някой наср*н фен на Манго да стана автобус.Толкова злоба не могат да излеят никакви други дребни душици.То и аз имам претенции към съдийството, щото при гола на Мане за мен няма засада, да не говорим, че имаше още няколко странни отсъждания за нарушения и то в наш ущърб, ама няма какво да се направи.Ако за ръката на Трент бяха дали дузла / при положение, че топката излизаше в корнер/ спирах с футбола и минавах на водна топка.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоflyhorse0906 написа на 10 April 2019 - 09:02 AM :

Ако за ръката на Трент бяха дали дузла / при положение, че топката излизаше в корнер/ спирах с футбола и минавах на водна топка.

Няма да сбъркаш - ще минеш към един мъжки спорт, където няма "качествена игра под напрежение". Т.е. няма кой да търпи и толерира симулациите, за сметка на малко по-твърда игра.

Дори при жените има състезателки, които ако ушият един шамар на Роналдо - педала, тоя най-после ще разбере какво е болка - нещо, което никога не е усещал във футбола.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
Спокойна победа на отбора за разнообразие. :sarcastic:

Разликата в класите беше убийствена.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни