Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

17.04.2019 Порто - Ливърпул (ШЛ - 1/4-финал)

• Заключена тема Тази тема е заключена
29 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - 1/4-финал (реванш)

Дата: 17.04.2019

Ден: сряда

Час: 22:00
Стадион: Ещадио до Драгао

Телевизия: RING BG

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Да довършим започнатото.

AllYouNeedIsKlopp

AllYouNeedIsKlopp

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Дано да минем без излишна драма. Мисля си, че просто трябва да отбележим първи.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Историята на сезона ни до момента...

Публикувано изображение

Борбата продължава..

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 15 April 2019 - 07:35 PM :

Историята на сезона ни до момента...

Борбата продължава..

Нека магията продължи!!!

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Моля се само без някакви драми, продължения, висене на косъм и т.н. Щото това много изцежда. Ако ще падаме да поведем с 0:1 и да ни вкарат 2 гола в края за 2:1, ама да не се виси на косъм. Макар че не вярвам да паднем. Даже си мисля, че и там ще бием.

SFA

SFA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Този мач ще е главно изпитание за защитата, не толкова за нападението. Мисля, че няма да ни вкарат гол, но не знам дали и ние ще вкараме. С Алисон на врата, драмите са малко вероятни, но с тая джаджа ВАР никога нищо не се знае, може съдията да върне записа и да забележи, че някой дръпнал друг за етикета на фланелката.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Надявам се на протоколна победа и без контузии. Тея ще се урнат от първата минута, защото нямат друг избор. Ако не ни вкарат ранен гол ентусиазмът ще им спадне. Дано им вкараме първи и още първата част да решим всичко окончателно. Второто да играем малко по-лежерно с цел да се пазим за неделя.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Аз пък си мисля, че мача ще е много тежък и инфарктен за нас феновете! Просто се надявам в края ние да сме крайните победители! Тея Порто, колкото и да са калпазани, не вярвам да стане като миналата година...
YNWA :lfc2:

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
С лекота бием пак и продължаваме напред...отбора е във възход и морала е на ниво...не очаквам драми...

Shinobi

Shinobi

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Най-разумния подход към мача според мен би бил този на Челси срещу нас от Неделя - защитна нагласа с биене за първа топка около центъра и солидно и интелигентно поведение зад самия център. Пестиш сили докато затваряш пространствата по терена с акъл и постройка, докато караш противника да тича, заобикаля и прочее. Изтощаваш го физически и психически, като в същото време не си пресушил собствените си батерии.

Естествено, ако се откриват добри възможности за контра ги поемаме. Ако падне гол - падне. Ако ли не - няма драма. На Порто им трябват минимум два. Те ще са тези, които ще гонят головете. Нека се оголват, има кой да се възползва в нашия отбор от това.

Надявам се на разумно преминаване през тях и хич не ми се гледат хоръри от типа "повеждат в 6та минута, публиката полудява, играчите им също и нашите влизат в  ролята на опълченци" . Не трябва да го допускат това момчетата, а съвсем аристократично да им озаптяват набезите на португалците и така.

SFA

SFA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
А аз си мислех, че отборът, който води играта уморява по-бързо опонента като го кара да извършва много повече непринудени движения.. Трябва да подходим прагматично към гостуването в Порто, също както направихме в Мюнхен. Висока преса, оплътняване на бековете и мълниеносни контри, но в никакъв случай не трябва да им даваме да си развяват коня в центъра.

П.П. Челси отпадна физически в края на първото полувреме още. После беше лесно.

konov23

konov23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
За последните 5 месеца сме пускали 2 гола всичко на всичко 2 пъти. В подем сме. Не вярвам да има драми. Хванем ли ги на контра, даже може да съхраним сили второто полувреме. Не вярвам да е лек мач, но ние сме Ливърпул, а те са просто Порто.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
Поведем ли, вече ще може да мислим за следващия мач. Тогава ще може да видим Шакири, Ориги и Стъридж малко да поразцъкат. Не трябва обаче да има никакво отпускане и подценяване от наша страна, както вече споменах, забележете само какви обрати гледаме в реваншите от ШЛ последните години. Много отбори подценяваха своите реванши, мислейки си вече за следващата фаза, отпадаха, а други се спасяваха на косъм, въпреки комфортните си победи в първите срещи, така че ни трябва пределна мобилизация, Клоп няма да позволи лежерно мислене и подценявяне на реванша, ще трябва да излезем все едно е 0:0 общият.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
Групата за Порто

Liverpool squad: Fabinho, Van Dijk, Wijnaldum, Milner, Keita, Firmino, Mane, Salah, Gomez, Alisson, Henderson, Sturridge, Moreno, Lallana, Mignolet, Shaqiri, Robertson, Origi, Matip, Kelleher, Alexander-Arnold.

AllYouNeedIsKlopp

AllYouNeedIsKlopp

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Треньора на Порто ни хвали.

Цитат

„Ливърпул е всичко, за което си мисля във футболната игра. Харесвам техния модел на игра, начинът, по който работят с топката, както и без нея. Сходен е по начинът, който аз виждам футболната игра”, сподели Консейсао на пресконференцията.

„Моето мнение е, че в този момент те са най-добрият отбор в света”, продължи той.

https://liverpool.go...-v-sveta-538046

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Не трябва да има отпускане или подценяване този мач.Излизаме, играем си нашата игра, контролираме си темпото, вкарваме първи гол и доиграваме спокойно срещата.Нагледахме се вече на достатъчно изненади в ШЛ и не вярвам, че ще допуснем такава.Кой, как и къде ще играе Клоп си знае най-добре.Всички очакват протоколен реванш и вярвам, че ще оправдаем предварителните прогнози.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Ние не е като да не сме царе сами да си правим драмата, но този ни отбор е на друго ментално ниво.
Според мен просто трябва да им вкараме гол, независимо кога. Те 4 не виждам как биха могли да ни вкарат. А пък ние рядко пропускаме да вкараме поне 1.
Все пак не трябва да се подценява ситуацията, защото и от високомерие бая отбори си патят последните години.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители

AllYouNeedIsKlopp написа на 16 April 2019 - 07:21 PM :

Треньора на Порто ни хвали.

https://liverpool.go...-v-sveta-538046
Харесвам такива изказвания, които показват нужното уважение към съперника особено, като е по-добрия в момента. А не селски и комплексрски изцепки от типа на "Меси ли, дайте го насам". Е дадоха му го. Нашари ли ги? Нашари ги.

Явно треньора на Порто е разумен човек и няма да изглежда жалак, както и да завърши мача.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

ravina

ravina

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

AllorNothing написа на 17 April 2019 - 08:41 AM :

Ние не е като да не сме царе сами да си правим драмата, но този ни отбор е на друго ментално ниво.
Според мен просто трябва да им вкараме гол, независимо кога. Те 4 не виждам как биха могли да ни вкарат. А пък ние рядко пропускаме да вкараме поне 1.
Все пак не трябва да се подценява ситуацията, защото и от високомерие бая отбори си патят последните години.

Пример -> ние срещу Звезда. Лично за мен там от отбора си мислеха, че сърбите сами ще се бият ... Сега не вярвам на някой да му хрумне да подценява противника.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни