Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

17.04.2019 Порто 1-4 Ливърпул (ШЛ - 1/4-финал)

• Please log in to reply
19 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир:ШЛ - 1/4-финал (реванш)

Дата: 17.04.2019

Ден: сряда

Час: 22:00
Стадион: Ещадио до Драгао

Телевизия: RING BG

stefanbo

stefanbo

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Май няма какво да се говори. Лекция в червено. Порто игра стреля, а Ливърпул вкарва. Честита победа. Силно се надявам да си вземем мачовете до края и да отстрани Барса.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Днес футбола победи на всички нива.

Ако не съм го споменал в друга тема... Кор за Сити.

Колкото до нашите, изключително грамотно проведен мач. Оставихме ги да се напънат малко и след това ги напердашихме здравата без да си даваме зор.
Да идват барселона. Но фиър и това е.

We are Liverpool. Не сме сити.

Shinobi

Shinobi

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Стра'отно :melbon1:

Ако някой  е пропуснал да напише или прочете: #корзаСити :dandio1:

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Мач с голямо надлъгване. Разликата в класите беше доста е доста огромна. Дори с тази ротация на играчи и преста над бековете ни отбора издържа на напрежението, което показва голямо израстване. Второто полувреме с пускането на тежката артилерия(Фирмино, Хендерсън и Гомес) играта се промени доста в наша полза. Чудесна победа с прагматична игра.

AllYouNeedIsKlopp

AllYouNeedIsKlopp

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Хендо пак с асистенция. :nyam2:

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Хендо е коренно различен когато играе изтеглен напред. Това си му е позицията по принцип. А за Сити квадрупала се изпари. Надявам се това да ги срине психически.

wallenx

wallenx

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Победа по шампионски.
Сити от много приказки за Квадрупъл да не си остане само с Лимонадената купа.
Силно се надявам положителната игра на нашите да не се нарушава.
Има къде да губят точки Сити,дано това отпадане да им дойде демотивиращо,а не да има обратен ефект.

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Доста отпуснати излязоха нашите, но не им върза на португалците.
Ако прескочим Барселона голям шанс имаме.

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Лека тонизираща тренировка на Ещадио ду Драгао. Няма контузии. Лека победа без напрежение за фенската маса какво по-хубаво от това? Да отбележа и поредната асистенция на Хендерсън.

Черешката на тортата обаче беше да видя "великия" Пеп да хвърля жилетката и да гледа безпомощно. Скромното ми мнение е че този мач от ШЛ ще има огромно отражение върху борбата за титлата. Ситите ми изглеждат "счупени".

Steve_G

Steve_G

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоthekop написа на 17 April 2019 - 11:29 PM :

Доста отпуснати излязоха нашите, но не им върза на португалците.
. . .

Младеж, виждал ли си хищник как дебне ?

konov23

konov23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Колеги, тези нали бяха по-различни от миналия сезон? По-добри? Непобедени като домакин? Не знам си колко вкарани гола. И какво? 0-5 и 1-6. Браво, вкараха ни, страхотно. Уникален отбор сме, който от нас и Барса спечели мачът на полуфинала е сериозен фаворит за финала. Щастлив съм.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Протоколна и изразителна победа. Нормално в началото не си давах е зор, но после като вдигнахме темпото е от първата атака и решихме всичко. Другото си е за статистиката. Португалците приключиха, като черната Мамба ги ухапа.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Преди мача писах, че ще е много тегава и напрегната среща, и ще има яко нерви! И стана така, както си мислех - точно обратното на това което писах :sarcastic: Много добре, даже отлично - лека разпускаща тренировка в Порто, всички са здрави, Хендо влиза във форма, няма контузии и е оттренирана тактика в защита :doubleup:

morski

morski

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Аз съм доволен от победата, няма какво повече да се иска на практика. На мен обаче не ми хареса как стояхме на моменти, изглеждахме объркани като че ли. Възможно е нашите да са били леко отпуснати с оглед резултата в първия мач, може и да са били такива указанията. В тази връзка Ориги не се справи добре за мен. Като цяло обаче бих поставил дорба оценка на отбора. Чакаме зрелище с Барселона.

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Тоя мач няма кой знае колко да се анализира.Добра победа, без много зор, имахме известни проблеми първото полувреме, ама вкарахме гол и второто полувреме вече ги пратихме да лягат.Радвам се за завръщането на Гомез, тамън сега като има конкуренция Трент да вземе да се стяга.

fishek

fishek

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Наистина в тренировъчно темпо изиграхме мача и сякаш си личеше при всички, че опитват да играят  без много да си дават зор и без да има напрежение в самите тях. Дори Клоп предимно се усмихваше и вяло ръкомахаше.
Това е добре. Но да видим напред какво ще се случва. От където и да го погледнем мачовете с Барса ще са наслада за окото, просто ми се ще да ги нашием и тях, та да покажем на всички съмняващи се, че не сме случаен отбор. Удържим ли меско-джуджеско нещата ще се получат. Добре че първия мач е на кампа, а втория ни е домакински.

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
За мен Гомез трябва да играе в центъра на защитата с ВВД и да правят мазало нападателите на лошите! Не ми се иска да го мъчат на бега момчето! За там си имаме момчета на по 17-19 г. и Чичко Мили :doubleup:

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоSteve_G написа на 18 April 2019 - 12:21 AM :

Младеж, виждал ли си хищник как дебне ?

Имаш една бира/вино/виски от мен.
Абе, ако бяха малко по-точни или ВАР-а беше решил, че Мане е в засада, трудно щеше да е.

Венци Момчев

Венци Момчев

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

:sarcastic:
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни