Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

12.08.2017 Уотфорд - Ливърпул (ПЛ - 01 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
31 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Tурнир: ПЛ - 01 кръг

Дата: 12.08.2017

Ден: Събота

Час: 14:30
  Стадион: Викъридж Роуд

Телевизия: Публикувано изображение

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Venue:

Публикувано изображение

Referee:
Assistants:
Fourth Official:

Summer 2017 transfers in:

Liverpool:

Mohamed Salah [£34.3m], Andrew Robertson [£8m], Dominic Solanke [Tribunal]

Watford:
Tom Cleverley [£8m], Will Hughes [£8m], Nathaniel Chalobah [£5m], Daniel Bachmann [Free], Harvey Bradbury [Free], Kiko Femenía [Free], Sam Howes [Free]

Summer 2017 transfers out:

Liverpool:
Lucas Leiva [£5m], Kevin Stewart [£4m], Andre Wisdom [£2m], Alex Manninger [Retired], Connor Randall [Loan]

Watford:
Mario Suárez [Undisclosed], Steven Berghuis [Undisclosed], Ola Adeyemo [Released], Charlie Bannister [Released], Rene Gilmartin [Released], Ogo Obi [Released], Rhyle Ovenden [Released], Mathias Ranégie [Released]

[Listed transfers are those completed at the time of writing, fees not inclusive of potential add-ons]

Pre-season results:

Liverpool:
Tranmere Rovers [W 4-0]; Wigan Athletic [D 1-1]; Crystal Palace [W 2-0]; Leicester City [W 2-1]; Hertha Berlin [W 3-0]; Bayern Munich [W 3-0]; Atletico Madrid [D 1-1]; Athletic Bilbao [W 3-1].

Watford:
AFC Wimbledon [L 2-3]; Viktoria Plzeň [W 1-0]; SD Eibar [W 1-0]; Rangers [L 1-2]; Aston Villa [D 0-0]; Real Sociedad [D 0-0].

Last 6 Premier League:

Liverpool:
WLWDWW
WBA (a) [W 1-0]; Crystal Palace (h) [L 1-2]; Watford (a) [W 1-0]; Southampton (h) [D 0-0]; West Ham United (a) [W 4-0]; Middlesbrough (h) [W 3-0].

Watford:
LLLLLL
Hull City (a) [L 0-2]; Liverpool (h) [L 0-1]; Leicester City (a) [L 0-3]; Everton (a) [L 0-1]; Chelsea (a) [L 3-4]; Manchester City (h) [L 0-5].

HaTeR

HaTeR

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Най-накрая голямото чакане е на път да свърши, време е за футбол с марка Висша Лига. Да затварят този трансферен джам, така или иначе не сме много активни и да започват мачовете от английската лига, да видим кой ще триумфира този сезон, кой ще разочорова, кой ще отпадне, кой ще изненада, аз лично очаквам интересен сезон.

Много е важно да започнем с победа сезона и да направим една добра серия от няколко поредни победи. Уотфорд не бяха много активни през трансферният прозорец, единственото нещо което мога да отбележа е треньора им Марко Силва, който спечели много симпатии за краткото време в Хъл. Силва направи Хъл Сити много солидни домакини, смятам че с Уотфорд ще се опита да направи същото, очаквам победа макар и трудна.

firkan

firkan

1892

• Потребители
  • PipPipPip
Антъни Тейлър ще е съдия.

demons_eye

demons_eye

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Точно нашият мач е от 14:30. :shout:  Ще го пропусна. :cray:

konov23

konov23

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Очевидно няма да вземем до мача нов играч, дано поне до края на прозореца вземем. Нещо от сорта на Монко-Трент-Ловрен-Матип-Морено-Вайналдъм-Джан-Милнър-Салах-Фирмино-Мане ми се върти в главата. Щеше да е интересно, ако и Лалана е здрав кого ще избере Клоп. Мисля, че ще спечелим мача, но това дано (ако стане) да не ни заблуди, че всичко е ОК. Защото не е. С тази широчина в състава в началото на януари ще направим като Арсенал - в борбата за всичко, до един момент, в който за 10 дена отпадаш от 2 купи и губиш надежди да спечелиш ПЛ.

Dilyan Damyanov

Dilyan Damyanov

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоkonov23 написа на 10 August 2017 - 08:37 AM :

Очевидно няма да вземем до мача нов играч, дано поне до края на прозореца вземем. Нещо от сорта на Монко-Трент-Ловрен-Матип-Морено-Вайналдъм-Джан-Милнър-Салах-Фирмино-Мане ми се върти в главата. Щеше да е интересно, ако и Лалана е здрав кого ще избере Клоп. Мисля, че ще спечелим мача, но това дано (ако стане) да не ни заблуди, че всичко е ОК. Защото не е. С тази широчина в състава в началото на януари ще направим като Арсенал - в борбата за всичко, до един момент, в който за 10 дена отпадаш от 2 купи и губиш надежди да спечелиш ПЛ.
Добре Коутинйо със сигурност ли пропуска мача? Нали вече уж тренира и само евентуално можеше да пропусне първият кръг? Сега сигурно ли е вече? Още един последен въпрос, не конкретно към теб, а към всеки, който знае, апропо и по предните нека отговори всеки, който знае вече, та въпроса ми е - Кога е пресконференцията на Клоп за мача?

konov23

konov23

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ами не е сигурно, че го пропуска, но не знам дали е тренирал. Според мен няма да започне титуляр, знам ли. Иначе не е ли утре пресконференцията?

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Вчера мернах инфо ,че със сигурност пропуска.
Но из медиите знаете вече какво означава „сигурно„.

cyberfan

cyberfan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Пресконференцията обикновено е 2 дена преди мача. Може би днес?

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Liverpool-Angel

Liverpool-Angel

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
По непотвърдени от клуба,а слухове на привърженици на отбора от самия град Ливърпул, Коутиньо не е тренирал пълноценно с отбора от понеделник насам / което и породи злобния слух че стачкувал/ поради болки в гърба. Обаче и в трите дни е бил на Мелууд и е правил упражнения сам за фитнес. Затова участието му в мача със стършелите е под много голяма въпросителна!

cyberfan

cyberfan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
По официална информация, играчите имаха 2 почивни дни. В понеделник не е тренирал никой.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

S.Gerrard

S.Gerrard

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

cyberfan написа на 10 August 2017 - 09:51 AM :

Пресконференцията обикновено е 2 дена преди мача. Може би днес?

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

утре от 13:00

S.Gerrard

S.Gerrard

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip
Коутиньо и Стъридж и днес не са тренирали, пропускат двубоя.

oZZy

oZZy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
a Хендо?

cyberfan

cyberfan

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Хендерсън е готов за мача.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

konov23

konov23

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Разучили сме добре противника, знаем къде да пробием, Ингс е здрав, но няма да е в състава, ще играе с U-23, няма да правим компромиси на трансферния пазар, Коутиньо остава, има разбирателство между Клоп и ФСГ, доволен е от предсезонната подготовка. That's all folks от пресконференцията. Ако има нещо съществено изпуснато, нека се добави.

suarres

suarres

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
след добрата подготовка  с по-големите отбори, идва ред на ново изпитание с малките отбори като Утфорд!

David

David

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ехххааа, започна се!!! Хм, какво се радвам и аз...няма да мога да го гледам, понеже съм на работа, но моите лични преживявания не са толкова важни. Има нет, има линкове.
Отказвам да започвам сезона в съмнение, негативизъм и страх! Презастраховането и черният реализъм не са конструктивни съветнци. Това е като да товариш всеки следващ твой контакт с разочарованието си някога си от някого.

Започва новият сезон, който би ми се искало да донесе усмивки на лицата ни, гордост от момчетата и резултатите, които постигат. Време ни е. Аз лично не бих се разсърдил на шестата в Юръп. Ако компания и прави Лейди Барклейс  ще съм още по-хепи. Надявам се и всички Вие.
Отборът трябва да е много концентрирн, задружен и посветен. Няма невъзможни неща. има летаргия, глезотия и прездоволеност.
Надявам се тази досадна история с бразилския плеймейкър да слезе от страниците и да четем за него само по повод гениалните му отигрвания на терена с екипа на Ливърпул.
Ще кажете, че съм офтопик. Баш топик съм си. Точно, защото целият тим трябва да е озверен, овълчен и жаден за битка. Една от 38-те, които евентуално ни биха довели, знаете къде...Плюс още някой друг двубой...

Утре Клоп следва да излезе с възможно най-силния възможен състав и да се играе, докато играчите на Уотфорд започнат да лазят и да четат молитви на всички езици, накзателната акция на Могъщия Ливърпул да спре веднага.

Не ме вълнува с каква схема ще излезе Юрген. Не ме вълнува кой в каква форма е. Трябва играчите да са като акули надушили кръв. Не предвиждам резултати, но тайно се надявам да гушнем трите точки.
Трябва от първата секунда да се търси фамозна победа, без оглед кой какво, къде. Нашите момчета трябва да се научат да бъдат кръвождани сатрапи, когато е нужно.
Всичко е ясно! Няма никаква друга алтернатива, освен да излезат на терена и след тях да няма вече Викаридж Роуд!

Kikimora

Kikimora

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Аз само се надявам драмите около Коутиньо да не са се отразили по никакъв начин на играчите.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни