Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

12.08.2017 Уотфорд 3-3 Ливърпул (ПЛ - 01 кръг)

• Please log in to reply
77 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Tурнир: ПЛ - 01 кръг

Дата: 12.08.2017

Ден: Cъбота

Час: 14:30
  Стадион: Викъридж Роуд

Телевизия: Публикувано изображение

tribalero

tribalero

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Първи корнер за сезона - първи получен гол. Нищо ниво. Това че третия им гол беше явна засада не променя факта каква пародия е защитата ни при статични положения. Без Коутоньо можем, но без Ван Дайк или който и да е адекватен защитник определено не можем.

HoUs4oOL

HoUs4oOL

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Да продължават с бавенето на видео повторенията.

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Защитата ни е жалка, ама жалка, а ние продължаваме да оправдаме Клоп. 1 мм не е прогресирал от пародията на Роджърс отзад. Съдията, вятъра, а можеше Вайналдум на тепсия да реши мача 5 минути преди края, ама той си я прати в тъч. Физически подготвения за ВЛ капитан, второто полувреме не можеше да пробяга 5 сантиметра без да си сложи ръцете на кръста. Само ние сме си виновни за 12312312 път с тея кретенски голове....... 3 гола от някакви бедняци за пореден път....

FuHky

FuHky

Embryo Scouser

• Изгонени
  • Pip
Това не е защита, по-скоро четворка аутисти за белот!!!

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Wake up call е този мач. С тази защита толкова.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

kmarov

kmarov

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Никакво развитие отзад от миналата Година.Клоп е виновен за това.

blunt

blunt

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Вайландум е футболист?Лол!

NikolaY

NikolaY

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
С тази игра и точката не заслужавахме, а ние я взехме. В отбора няма никаква промяна в сравнение с миналата година, освен екипите:
- треньора - инат
- вратарския пост колеблив
- защитата си е ни трагична във всеки един аспект и отново ни провали
- халфовата линия ни е безидейна, когато липсва ЕДИН играч
- нападението е супер, но това не е достатъчно

Трансфери ще си трябват и то не само един. По-бързо да се забравя този мач и да се насочваме към Шампионската лига, въпреки че надали на някой му се гледа тази трагедия и там.

Атаката печели победи, а защитата титли! Това нещо докато не бъде научено ще сме си на същото положение всяка година, ако ще и 15 човека като Мане, Коутиньо, Салах и Фирмино да имаме.

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
За всичко си е виновен само Клоп. Да продължава да ни обяснява как нямаме нужда от защитници.

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Ако не се активизираме яко и не направим 2-3 трансфера до края на прозореца и този сезон ще гледаме много от това.

Old follower

Old follower

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Само на мен ли не ми харесаха смените?

HaTeR

HaTeR

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
С тази защита толкова...

Taipan

Taipan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Халфове - скандинавски борове с "немско-холанска" стомана в ботушите!!!  Защитниците ни -  като "тримата глупаци". Общо взето - пълна скръб :suicide: с изключение на атаката!

genata82

genata82

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Не можах да разбера защо се пуска Гомес вместо Клаван, които е глава по-висок, а те друго освен да сипят топката в наказателното друго не могат? Смените бяха покъртителни, но така е като се връщаш в 70 мин отзад, все едно с/у теб е Реал.

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

За мен Клоп загуби мача с последната си смяна. Не ми се влиза в обяснителни подробности, но голяма простотия беше да махне ТАА и да пусне точно Гомез на негово място. Веднага след това започна техния обрат и последваха няколко положения пред нашата врата, както и измисления гол в последствие.

Клоп сам си е виновен за провала тук, футболистите с които започна си спечелиха мача и по нищо не изглеждаше, че могат и да го загубят.

Martin Panev

Martin Panev

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Дълго време не съм писал , но нервите не ми издържаха още преди да е свършил и първия кръг.Трагедията в този отбор е меко казана пълна.Половината играчи даже не са нашата А група камо ли за Англия.Защитата - пародия ...не може със Ловрен,Матип,Клаван и другите палячовци да имаме амбиции за топ 4 а да не говорим за шампиони.След 90 минути вече ти става ясно че и тази година както през последните няколко ще сме си същия посредствен да не кажа средняшки отбор.Мислех че с идването на Клоп нещата ще потръгнат но уви,никакво развитие в този клуб и честно казано започвам много сериозно да се съмнявам в качествата на Клоп.Трябват дела а бе думи...не може с трансфери като Робертсън,Соланке и други предишни трансфери по рано през годините да искаме резултати...както и някои недоразумения в титулярния състав.Не се ли промени това най добре е Клоп да си ходи !

ravina

ravina

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
А бе как поне 1 от Вас не е по - слаб мениджър от Клоп.
Направо съм изумен че поне 1 не води отбор. Пффф бива ли толкоз знания за играта да останат не използвани.

Иначе за мача - спокойно можеше да завърши 2:4 но уви ...

Hooligan2017

Hooligan2017

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Аз споделям мнението на Клоп , че сме в борбата за титлата тоя сезон но освен това мисля , че сме в борбата и за титлата в Шампионската лига ! Гостувахме на този колос Уотфорд и за малко да ги бием това не е малко ! Сезона не е започнал а ние сме с контузени Лалана , Коутиньо , Стъридж и Клайн но няма за какво да се притесняваме докато на терена са ТАА и Морено . На скамейката са не по малко класните Ориги , Клаван , Джо Гомез , Марко Груич както и откритието на сезона Соланке .... е това ако не е шампионски отбор смятам , че дори можем да вземем и купите ! Не мисля, че имаме нужда от нови покупи за какво са ни ? То се вижда класата на отбора и скамейката ни е поне за требъл ! Да продаваме Коутиньо да вземем някой лев , че е много непостоянен с тея контузии

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Същата стара песен с нов глас. Не трява нищо да очакваме от този сезон. Около 5- място най-много

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни