Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

14.01.2018 Ливърпул - Ман Сити (ПЛ - 23 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
66 отговора на тази тема

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Ако вместо Ван Дайк се казваше Маркос Алонсо, можеше и всеки мач да се залага за негов гол, ама малко вероятно ми се струва да вкара втори пореден мач. Дано, де, ама надали.

Относно мача аз очаквам много надъхана игра. Показвали сме през годините, че правим много силни игри, когато ни напусне основен футболист, но не съм убеден, че надъханата ни игра ще доведе до победа. Тоя сезон нямаме победа над голям отбор, освен срещу Арсенал на Анфийлд, което за мен е притеснително.

Последно какво стана с Де Бройне? Ще играе ли или е контузен?

neversurrender

neversurrender

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ако имаме кой да вдига тая топка както Окса направи срещу Евертън, ВВД ще бележи много голове.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоtsbalabanov написа на 08 January 2018 - 11:56 AM :

Ако вместо Ван Дайк се казваше Маркос Алонсо, можеше и всеки мач да се залага за негов гол, ама малко вероятно ми се струва да вкара втори пореден мач. Дано, де, ама надали.

Относно мача аз очаквам много надъхана игра. Показвали сме през годините, че правим много силни игри, когато ни напусне основен футболист, но не съм убеден, че надъханата ни игра ще доведе до победа. Тоя сезон нямаме победа над голям отбор, освен срещу Арсенал на Анфийлд, което за мен е притеснително.

Последно какво стана с Де Бройне? Ще играе ли или е контузен?

Маркос Алонсо играе нападател направо в някои мачове. Срещу Арсенал беше често най-отпред, пресирайки вратаря... Той на практика не е защитник.

Относно Де Бройне - защо да не играе? Той игра още следващия мач след като го изнесоха на носилка, даже беше титуляр. Има ли нещо ново?

Оф, тоя мач става много важен заради заминаването на Запетайката. Сега всички ще гледат под лупа дали отборът ще се справи. Все едно с Коу 100% ги шамарехме. Ако паднем ще има - "ето, виждате ли, отборът не може така", "ами така е, като не купихме никого", "ЗАКРИВАЙ" и тем подобни. Ако бием ще се отрази много положително от друга страна. Ще се покаже, че можем да печелим топ мачове и без бразилчето (все едно не сме в миналото).

Просто медиите ще разчленят и Клоп, и ФСГ, и отбора ако резултатът е негативен. От тая гледна точка се надявам поне на Х. Даже не толкова заради точките.

neversurrender

neversurrender

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Споко момчета, Алонсо, Малонсо, скоро ще забравите за него, сега ще гледате  рубриката гол след гол в изпълнение на централния защитник Ван Дайк.

stefan

stefan

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Мането ще избухне в този мач, сещате се защо.Два гола ще вкара.

flyhorse0906

flyhorse0906

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Мане заради червения картон предния мач очаквам да излезе пределно мобилизиран за двубоя.Дано не се пренавие само и да направи някоя глупост, че напоследък има само бръмбари в главата.
Във връзка с мача не знам дали няма да е по-добре да излезем с някоя по-различна схема и да наситим повече центъра, за да противодействаме на халфовете им, но това е работа на треньора.

fishek

fishek

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
А дали ван Дайк ще играе ? Аз също като повечето тук мисля, че ще бием Сити, защото просто тая серия трябва да приключи. Пък и да си го кажем честно, кой друг отбор от лигата виждате да ги спре ? Мана ги видяхме с тия 3 хикса са направо анти. Конте и той ми е много анти с тоя негов футбол. Арсенал ? В никакъв случай. Но да не забравяме че и ние сме в една серия доста мачове без загуба, та и при нас може съдбата да ни изиграе нещо. Най-логично е да се убият с един Х, но аз си залагам че ще ги треснем. Единственото сигурно според мен е че голове ще има.

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Мача го виждам или 2:1 за нас или 2:2. Някак си ми се струва, че няма да допуснем много голове както обичайно този сезон. А сме в позиция да реализираме 2. Все пак и 2:2 няма да е лош резултат. За пръв път от много време ще сме "любимците" на всички. В крайна сметка и Челси и МЮ и неутралните зрители ще искат да бием Сити за да се върне малко интригата за титлата. Иначе разликата ще се запази, а може и да се увеличи, бият пореден силен отбор като нас и още повече ще се мобилизират. Не, че е толкова съдбоносен мача, но може да окаже поне временно влияние.

Plovdiv_1926

Plovdiv_1926

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
http://www.liverpool...r-city-14128674

Въпреки че не го харесвам много Пепчо, винаги се е отнасял с уважение към Ливърпул като клуб и институция в световния футбол за разлика от португалския циганин. В интервюто казва как Сити имат още много време, докато се изравнят в Ливърпул и мангала, и за да стане това изобщо се нуждаят да печелят много трофеи, за да стигнат отборите с история.

liverpool1892

liverpool1892

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Ливърпул Ехо казват ,че Салах е напълно възстановен и ще играе срещу Сити.

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
то тва дали Салах ще играе го знае само Клоп, аз се надявам на Салах, Фирмино и Мане в атака, Джини, Джан и Окс в центъра, Милнър, Ловрен, ВвД, ТАА и Миньоле :)

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
А. Маринър ще е рефер

stenmark

stenmark

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
И аз искам да видя Ловрвн с ВанДайк заедно да видим как се справят.Матип миналия мач нещо не му се получи.

flyhorse0906

flyhorse0906

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Клоп ще пробва не само Ловрен,но и Клаван за партньор на Ван Дайк в следващите мачове.Матип бая мачове пропусна заради контузия и затова изглежда малко нестабилен

stroshev

stroshev

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Leroy Sane was 7 years old the last time Manchester City beat Liverpool at Anfield.

Mario_Shinobi

Mario_Shinobi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • Град:Planet Earth

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоstroshev написа на 11 January 2018 - 11:03 AM :

Leroy Sane was 7 years old the last time Manchester City beat Liverpool at Anfield.

Да си пожелаем 77 да ги докара докато видим първия им сериозен опит за грабване на трите точки от нашио стадион тогава. Дано! Дано само не стане идната Неделя :D/>

Не знам какво да очаквам от мача. Ще гледам като аматьор. Отлично виждам и отбелязвам качеството в отбора на Гуардиола и спечеленото до тук от тях.

Едно знам със сигурност обаче - никой не бие от начало до край. Всеки се спъва. Всеки има тежки моменти. Погледнато от тук, ние каквото не-ядивно за ядене имаше - изядохме го. Ред е гражданите.

Плюс това, че във всеки мач, в който сме влизали като "ъндър дог"-а сме си взимали нашето.

3:1 и "еврибаРи хепи"

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоMario_Shinobi написа на 11 January 2018 - 12:06 PM :

Да си пожелаем 77 да ги докара докато видим първия им сериозен опит ...

Пожелавам ти да го видиш това, защото аз и много други няма, дори да се случи.

Оня ден Бристол дадоха отпор на Сити, значи и ние можем и трябва поне да не загубим.

Нашите бяха и са на топло, докато ония мръзнаха в Англия.
Клоп ще ги върне  отпочинали и готови за "труд и отбрана".

fishek

fishek

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Ако трябва да се повтарям, мисля че ще вземем мача. В предния сблъсък единствено червения картон на Мане ни попречи да победим. Мисля, че ни поведоха, но това им беше първата атака и като цяло не им давахме да дишат. Ако Клопи отново излезе така надъхано,(в което не се съмнявам) ще стане спектакъл. 3:1, 3:2 казвам аз.

Red One

Red One

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Едно време Краля сплеска супер-дупер рекорда на чеслиту за нам колко си мача без загуба на счупения мост, време е шити да ги ошитим от непобедимия им статут. Ливърпул просто е орисан да прави такива неща. Така че бием и не ни пука. Клопо след мача: Сори, не знаехме, че сте непобедими.

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
бооом, 2-0 им правим :)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни