Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

14.10.2017 Ливърпул - Ман Юнайтед (ПЛ - 08 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
74 отговора на тази тема

firkan

firkan

1892

• Потребители
  • PipPipPip
Бой над мангалите, друг вариант няма.

Hooligan2017

Hooligan2017

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Ами аз честно да си кажа тука в една системка мача си го играх 2-ка :) Ще викам за любимият отбор но съм реалист човек и мисля , че много вероятно да ни пляснат мангалите с тая "невероятна" игра дето показваме и с оглед на техния "winning streak" .

firkan

firkan

1892

• Потребители
  • PipPipPip
Публикувано изображение

rakapy

rakapy

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоHooligan2017 написа на 13 October 2017 - 11:39 AM :

Ами аз честно да си кажа тука в една системка мача си го играх 2-ка :) Ще викам за любимият отбор но съм реалист човек и мисля , че много вероятно да ни пляснат мангалите с тая "невероятна" игра дето показваме и с оглед на техния "winning streak" .
Дано не си заложил много, без Фелайни и Погба халфовата им линия не е нищо особено.Ние по-лесно ще заместим Мане,домакини сме и късметът е време да ни се усмихне.Твърдо 1(с повечко реализиране на положенията хендикап).

baivan

baivan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Малко извадки от казано преди мача от

Жозе Моуриньо:
  "Не гледам на Ливърпул като на отбор от средата на таблицата, защото в края на сезона те със сигурност няма да са там. Аз гледам потенциала, който имат, и качеството на техните играчи и отбор".

"Не знам защо се говори по такъв начин за атмосферата. Забавно е. Все едно тя е нещо, което не харесваме, нещо, което е голям проблем за нас. Напротив - точно това искаме. Това е удоволствие! Отиваме да играем срещу голям отбор, с големи традиции, на невероятен стадион. Щастливи сме, че можем да играем при такива прекрасни обстоятелства.

Красиво е да играеш на "Анфийлд".

Юрген Клоп:
"Слава Богу, можем да играем футбол и без Садио Мане. В много отбори се случиха подобни контузии след последната пауза за националните отбори. Не е само Садио. Така стана и с Фелаини, както и с доста други играчи. Добрите новини са, че нямаме други контузени в този период. Можем да играем и без Садио.

Това е огромен мач. Бих искал да помоля Премиър лийг да ни даде повече време следващия път. И двата обора имат само два дни да се подготвят.

Манчестър Юнайтед се намира в по-добра ситуация в сравнение с миналия сезон. Знаем много добре какви са техните качества. Разполагат с фантастични футболисти. Тимът на Жозе играе така, както трябва във всеки един момент. Срещу нас често играят с дълги подавания, но няма да правят това всеки път. Ние сме позитивно настроени. Това е един от най-специалните мачове в света на футбола.

Лукаку вече бе станал нападател от световна класа в Евертън, но откакто се присъедини към Манчестър Юнайтед, подобри още повече играта си.

Този мач е много голяма възможност. Нашето представяне не е толкова лошо, колкото хората мислят. Не сме толкова слаби, че да нямаме шанс срещу Манчестър Юнайтед. На "Анфийлд" това ще е първи мач пред новата трибуна "Кени Далглиш". Искаме да използваме това.

Разбира се, трябва да подобрим представянето си. Ако ме уволнят сега, не мисля, че има много мениджъри, които могат да свършат по-добра работа от мен. Щастлив съм, но не напълно от тези две години. Има още много път, който трябва да извървим. Можехме да имаме повече точки. Аз съм спокоен".

never back down

never back down

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

Днес без да се даде битка и без единство на терена и извън него, няма да успеем.

14:30 наше време,кой на терена,кой на стадиона, кой пред телевизор заедно с фенове на Юнайтед, всеки един е длъжен да им даде битка на тези. Друг начин няма.

И хора моля ви престанете с това... " ама аз съм реалист затова съм заложил за Юнайтед" , затова съм дал прогноза, че ще ни победят.
На война и когато се влиза в битка няма подобни положения. Когато врага ти е достигнал до крепостната стена, няма реалисти, песимисти и оптимисти. Излизаш и даваш всичко от себе си за да оцелееш и защитиш честта си.
Никой не е успял да спечели битка казвайки си.." ми реално погледнато той е по-силен от мен и ще ме победи, за какво да си давам излишни надежди".
Може да те победи, може ти да победиш, но всеки е длъжен преди такъв двубой да е уверен, че може да спечели, инак всичко е изгубено преди да е започнало.
Лично аз никога през този живот няма да заложа и дам прогноза в полза на Юнайтед спрямо нас. Ако ще в 15-та дивизия да играем, а те да се вселенски шампиони, това няма как да се случи.

Да идват бре. Били по-силни, щели да ни размажат.... ем ай да видим какво ще стане.  Нека им дадем битка и всичко каквото имаме на разположение, пък да видим крайния резултат.

:lfc3: :lfc3:

This is Anfield

Pepe Reina

Pepe Reina

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
В тези мачове най-често печели отборът, който е по-концентриран и по-мотивиран. Разбира се, нужно е да имаш качествени футболисти, но най-важни са тези 2 неща. Всички знаем, че по отношение на първото, отборите на Мауриньо винаги са били подготвени.Досега през сезона те печелят мачовете си точно с концентрация и умна игра. Подбират прекрасно моментите за атака, а в защита играят компактно и особено много искам да подчертая - БЕЗ ГРЕШКИ (нещото, за което ние на този етап можем само си мечтаем). Съдейки и по моментната форма на двата отбора, нещата изглеждат много лошо за нас.

По отношение на второто нещо обаче, Клоп е считан за един от най-добрите треньори в света. Точно това прави сблъсъка толкова интересен. Двамата треньори имат напълно различна философия за играта.Да, нашите играчи губят концентрацията си по-бързо от 3 годишно дете, но днес, точно на Анфийлд и то точно срещу Юнайтед, ще са по-мотивирани.Силно се надявам Милнър да намери място на терена. В такъв мач неговият хъс е безценен. Този мач не се печели с деца и латиноси. Това, от което имаме най-голяма нужда е спортна злоба. Тук за жалост трябва да отбележим, че и Мане и Клайн, че даже и Лалана ще липсват много. Въпреки това, ние сме Ливърпул и ще излезнем за победа! Последният ни мач на Анфийлд беше преди МЕСЕЦ. А и днес за атмосферата ще спомогне и преименуването на трибуната. Стадионът ще е врящ котел, в какъвто дяволчетата на Мауриньо със сигурност не са искали да влязат след 2 седмици пауза. Да се надяваме, че Клоп и играчите му ще се възползват от всичко това и ще успеят да ни зарадват с победа !

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Силно се надявам да спрем серията на тези противняци и да успеем да запишем победа срещу наистина сериозен отбор, защото начина, по който победихме оня мършав Арсенал преди почти 2 месеца е най-лошото нещо, което се случи на Ливърпул от започването на сезона. Победа срещу мангалите в сегашното им състояние обаче ще е съвсем друго нещо. Сърцето ми иска да ги бием, но разума ми казва, че ще ни излъжат много мръсно и подло, и мръсната, гнусна, сетубалска циганка ще е с най-ехидната усмивка след края на мача.... Липсата на Мане си е удар, но трябва да можем да се справим и без него, нали това и вчера шефа повтори 13 пъти на пресконференцията, че сме можели да играем и без Мане, ми хайде да видим сега.

Повод за оптимизъм е също и историята между Клоп и рома, нашия е с много добри показатели и в общи линии май нито веднъж не е разочаровал срещу маймуньо.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Никак не съм оптимист за мача. Едно, че идва след пауза, второ, че идва в момент, в който сме умрели, та умрели. Вярно, че има разни мантри как формата и състоянието са без значение, ама не е изцяло така. Има си значение и то немалко. Дано стане нещо и ги излъжем, но ние от началото на сезона си започваме всеки мач с поне гол пасив, а тия освен, че могат да играят футбол, могат да са и рогачи.

S+G+

S+G+

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
В Мърфиса ще ходи ли някой??

rakapy

rakapy

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Дори и от суеверие няма място за песимизъм.Излизаме и каквото сабя покаже и честа ЛИВЪРПУЛСКА юнашка.Тоест побеждаваме.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Публикувано изображение

David

David

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
  • Град:London
Ах, ах, ах. Усещам как на всички сърцата ни са свити и не смеем да кажем,че можем да треснем вечния съперник. Нормално е, човешко е, разбираемо е. Не играехме добре напоследък, липсвани корав и "умирай трудно" дух. Много фактори се насъбраха, които ни карат да сме умерени песимисти. Монетата може да бъде обърната лесно от другата страна обаче.

Шанс имаме, Ливърпул генетично винаги е имал шанс да се представя добре, когато трябва. Да, позавяхнала е славата на това дерби, не е така наелектризиращо, но все пак е най-голямото дерби на тази лига. Няма друго над него!

Много се надявам момчетата да не объркат надъхването и решимостта с пренвиване и прегаряне, което сковава краката и пречи на мозъка да работи.
Сигурен съм, че Юрген си е свършил работата. Играчите просто трябва да спрат да предават треньора си. Не бива да спират да играят при негативен резултат. Трябва да се движат и да се борят за всяка педя земя. Неслучайно Клоп крещи по време на мачове "Move the fuckin' ball"...
Тази топка трябва да се движи в правилната посока и да се мисли бързо, освен бързото тичане.
Липсата на Мане е огромна загуба, но може и да се окаже благословия в нещастието. Той има навика да се губи в някои мачове и да бъде бледосиво копие на себе си. Нищо не му се получава в някои от тях, както беше с Нюкасъл. Така, че да се оглеждаме в него като спасител на отбора е пагубно, деморализиращо и малоумно.
  Останалите играчи трябва да са готови да компенсират липсата на всеки един, било то Мане, Суарез, Меси.
Много е важна настройката, фокуса и желанието да победиш вечния  враг.
  Много ми се иска да вярвам, че ще видя бойци на терена днес, а не банда уплашени момченца, които при първата несгода ще подвият опашки.
Много е важно как ще се развие мача психологически. Ако ни потръгне и вкараме два бързи гола примерно, имаме огромен шанс да вземем трите точки.
Не мисля, че Клоп ще прави експерименти със състава точно днес
Най-вероятно ще видим познатите лица. Този мач е важен с трите си точки, но и с огромната тежест, която би паднала от плещите на Клоп. Твърде много медиен натиск и какъв ли не още му се събира. Не е честно и не го заслужава. Много ми се иска да не бъде насилствено прекъснат полета му с любимия ни клуб. Ще бъде и неимоверен психологически импулс за играчите.

Всеки един шанс трябва да бъде конвертиран в гол. Може да е последен.
Салах да внимава много с неговите обичайни аристократизми...
От всичко, което изписах сърцето ми не се успокои, а задумка още по-силно...

Надявам се хубавия повод Kenny Dalglish Stand да бъде ознаменуван с една епична и запомняща се победа. Аз лично вярвам, че е възможна и след мача всеки един от нас да изригне с мощно "YESSSSSSSSS!!!"

Вяра колеги, успех!!!

stroshev

stroshev

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоS+G+ написа на 14 October 2017 - 12:19 PM :

В Мърфиса ще ходи ли някой??

Събираме се в Fox and Hound на Ангел Кънчев..

За отбора- никакви изненади при стартовия...дано поне нещо сме измислили при тактиката

baivan

baivan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Публикувано изображение

Публикувано изображение
Ето и още кой е там (освен Дренски )
Публикувано изображение

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни