Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

01.05.2019 Барселона 3-0 Ливърпул (ШЛ - 1/2-финал)

• Please log in to reply
206 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - 1/2-финал

Дата: 01.05.2019

Ден: сряда

Час: 22:00
Стадион: Камп Ноу

Телевизия: бТВ Екшън

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Първото полувреме имаха съдия, второто късмет. Невинаги по-добрият продължава. Справка - мачовете с Челси през 2005-та на същата фаза.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Сезона приключи...неадекватен мач на Клоп за мен...

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Да имаме равенство или дори лек превез при статистиката и да паднеш с 3:0 си е гавра
Публикувано изображение

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Саслужихме си го. Това мога да кажа.

По-точно Клоп си заслужи този резултат.
Да атакуваш почти цял мач със 6-7 човека в половината на барселона, те да стоят цял мач отзад и ти да играеш с десен бек Гомес и нападател Вайналдум.... сорка ма френдо.
Барселона правят дефанзивна смяна щото са се насрали.. Вайналдум си седи. Вкараха ни втори гол, играта изцяло ни се разби, не можем да вържем 5 поредни паса и влиза Фирмино :D Имаше файда..
Пусни Шакири, Ориги, пусни Арнолд на бека като си тръгнал да ги атакуваш... нц...

Това е все едно да водиш война имайки атмонна бомба, но да атакуваш врага с лък и стрели.  А врага само дето в бомбообежището не беше влязал чакайки съдбата си.

Цък, цък и язък е нашето за пореден сезон.  Е ще сме си мъченици доживотно явно. Това ние е съдбата.

Gostenko

Gostenko

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Сезона за мен свърши. Клоп много се изложи в този мач.

Лека нощ!

lassana

lassana

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Когато те пребият с 3-0 няма съдия ,няма късмет! Има системна грешка и тя си има име и то е Юрген Клоп.

Първо позволи си да се изкаже неуважително за Камп Ноу. Второ излезе с меко казано странен състав. Какво правеха на терена Вайналдум и Гомез защо Фирмино влезе толкова късно? Въпроси които чакат отговор от мениджъра на този отбор. Трето вече 4 години този мениджър доказва че не може да взима правилни решения под напрежение. Колко финала загуби колко мечти пропиля?

Сезона приключи с поредните калъфки и според мен така ще бъде докато Клоп е начело, с него трофей няма да видим! Ако все пак иска да се запише в историята на велик клуб като Ливърпул другия сезон да се концентрира върху Карабао Къп и да отписва другите турнири.

П.П Клоп като мъжко момче дължи извинение към феновете заради днешния мач ,задължително.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Не ми се мисли на какво ще заприлича тая тема след малко. Според мен оправданията с късмета винаги са били несериозни, но днеска просто нямам друго обяснение.

А за колегите, които писаха, че Валверде е надиграл Клоп, бихте ли ми казали с какво точно го надигра? С положенията ли, с гредите и рикушетите ли или с гола от пряк, който пряк я го имаше, я не.

der Bomber

der Bomber

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
На коя планета точно бяхме по-добри от Барса тоя мач, само т'ва ми е трудно да разбера?

Мача за мен изгуби Клоп и съответно спечели Валверде. Изключително добре подготвен за това какво ще му предложи Клопо.

Не ми се критикува честно казано, за мен чисто и просто Барселона си ни надиграха и резултата го показва.

От тук нататък, трябва да се надяваме на чудо.

LowSx

LowSx

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Имахме няколко мача в шампионата, където съдбата беше на наша страна в ключовите моменти. Очевидно, за сметка на днешния мач...

SFA

SFA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Заради Гомез дойдоха 2 от трите гола. Като искаш да влезеш с топката във вратата и изпуснеш 13 положения, ядеш пердах. На контри на Анфилд ще е същата работа.

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Страх,страх,страх, не може така.
Играй си играта, пък каквото стане.
Това е за урок.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Клоп няма вина, че топката е кръгла и трябва да се насочи във вратата, айде стига глупости, не бяхме гости на Септември или Витоша, а на Ноу Камп, Клоп ли да вкара положеният на Мане, Салах и Милнър? Имахме предпстатъчно шансов, такиктата си работеше, просто трябваш голът, след втория им рухнахме, те цяло второ само в защита и първото бяхме по-добри през по-голяма част.
Добре, че това накрая не го вкараха и Алисон не влезе на корнера, мисля че и Клоп го призова, но той реши да не отива. При 4:0 щеше да е безсмислен реваншът, при 3:0 с несломимият дух на Анфийлд все пак най-малкото да опитаме някакво чудо. Каквото стане, другата седмица ще се разбере дали ще бистрим селекцията и такитката за следащия сезон или ще има шанс поне за един трофей. Яд ме е, няма да чета глупостите на хейтърите по соц мрежи, ще ги изгнорирам доколкото е възможно и ще се опитам да бъде позитвен до последно!

scouser1996

scouser1996

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Колеги, запазете спокойствие. Аз съм горд от отбора, момчетата се раздадоха на максимум. Пред гения на Меси са коленичили много велики отбори и футболисти. Виждаме, че дори когато прави "слаб" мач, то той е най-опасният играч на Барса. Станахме свидетели на един ПРЕКРАСЕН сезон. Бъдете горди, нашето време също ще дойде - МНОГО СКОРО! Вярвайте и подкрепяйте отбора!

YNWA!

Toshko_Afrikanski

Toshko_Afrikanski

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
И аз съм горд :-)

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Боже,колко скрити врагове имал Клоп в този форум!Чак не мога да повярвам.Омерзен съм от подобни фенове повече,отколкото от загубата тази вечер.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Валверде не е спечелил мача, а Клоп го загуби.

Ние имахме 4-5 чисти положения,, Валверде бил надиграл някой.  Клоп се надигра сам.  Като си излязал с мисъл за офанзивна игра - играеш с офанзивни играчи.
Ако мислиш да рушиш цял мач играта, е тогава си пусни Гомес, и Вайналдум нападател и Ловрен крило, ако искаш.

der Bomber

der Bomber

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
За жалост обаче Клоп до момента показва, че поправя някои грешки, но и доста такива стават системни. Въпроса е кой кое определя за себе си за грешка. :)

Съгласен съм с теорията, че просто трябва да си играеш играта и каквото стане, защото когато излежеш откровено за 0-0 и стане както тази нощ, оставаш с един горчив привкус. Можеше и така и така да паднем 3-0. :)

П.П. Както казаха и колеги след мен - всеки един мач в който Клопо излезе с подобна постройка и идея за мача, то срещата свършваше с негативен резултат.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоtsbalabanov написа на 01 May 2019 - 11:03 PM :

Не ми се мисли на какво ще заприлича тая тема след малко. Според мен оправданията с късмета винаги са били несериозни, но днеска просто нямам друго обяснение.

А за колегите, които писаха, че Валверде е надиграл Клоп, бихте ли ми казали с какво точно го надигра? С положенията ли, с гредите и рикушетите ли или с гола от пряк, който пряк я го имаше, я не.

Когато излизат на положения Хендерсън, Вайналдум и Милнър не е учудващо че не вкарваш...когато се насираш както Мане и Салах това не е късмет...да владеехме топката и контролирахме играта и? Резултата се вижда...

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Е как да не късмет? За пореден важен мач ти се контузва ключов играч. Ако на Барса им се беше контузил Меси дали щяха да стигнат и до победата? Вторият им гол пдане след щастлив карамбол, а третият от несъзществуващ фал. Като прибавим и спестените картони и дузпата през първото нещата съвсем отиват в друга посока. От 4 точни удара вкараха 3 гола.

Не заслужавахме да загубим с такъв резултат.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни