Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

12.05.2019 Ливърпул 2-0 Улвърхемптън (ПЛ - 38 кръг)

• Please log in to reply
63 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 38 кръг

Дата: 12.05.2019

Ден: неделя
Час: 17:00
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Мога да кажа само едно.

Публикувано изображение

Огромен респек за момчетата. ТЕ са герои.

Честита титла на Сити. В крайна сметка се оказаха с една точка по-добри.

Гледаме към финала в Мадрид. Ние може да нямаме титла от 29 години, но някои други отбори не са ставали Европейски шампиони от ммм да видим.... от никога примерно.

YNWA

deadpoll

deadpoll

Not English, but Scouse

• Потребители
Ебал съм ти титлата. Салах ми беше капитан във Фантастичноста. Баси грешката.

Сериозността на страна - уникален сезон. Наваксвахме сума ти точки на Сити за титлата и сме на финал на ШЛ.

scouser1996

scouser1996

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Поздравления за Сити. Заслужено е. Бориха се до самия край. Поздравления и за нашите момчета, горд съм! Всички сме горди с тях! Герои, борци, зверове! Обичам Ливърпул! На 1ви Юни мачкаме Тотнъм и вдигаме това, което също заслужаваме! БЪДЕТЕ ГОРДИ!

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Liverpool's season so far.

• PL title race
• CL final
• 1 loss in 38 games - 97 points
• PSG, Napoli, Bayern and Barca ✔
• 0 losses at Anfield in PL and CL
• 3 players with 10+ goals in PL
• 2 Golden Boot contenders

A season to remember. Unbelievable.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Чувството ми след края на тази битка за титлата е на гордост, че съм фен на този клуб, абсолютно никакво чувство за разочарование няма при мен, не знам при вас как, но аз съм доволен от този сезон. Благодаря на Клоп и момчетата за този изключителен сезон, изпълнен с изключителни мачове и моменти през цялата футболна година.
Гледаме смело към Мадрид, там сме където всички мечтаят да бъдат! Ние сме Ливърпул, това значи повече!

SFA

SFA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Каквото и да си говорим 19 клуба бяха срещу нас от първия ден и цялата ФА. Страшно представяне, само една загуба, по 22 гола за Салах и Мане на върха, 22 допуснати гола (само с 2 повече от котата, която бях дал на Алисон в началото на сезона), аз повече от момчетата и Клоп нямаше как да искам, не съм си и мечтал за такова представяне. Остава горчилката от нещастния развой с титлата, но ние няма да се откажем. Никакво отпускане и още на 1ви юни да ни зарадват с шестата ушата.

Stan1

Stan1

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Колеги,възрадвайте се,че имаме такъв класен отбор!! Догодина,убеден съм,титлата ще си дойде в къщи!!!
Сега ни остава да си вземем нашето в Мадрид !! Не зная какво ще правят,но ако трябва терена да се превърне в картофена нива,но не сега,не отново,тази титла си е за нас!!!
Как беше.....YNWA!!!!

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

И други нещо искам да кажа.

Не знам какво ще стане другия сезон, но дори с 58 точки да водим в началото на Декември думи за сигурна титла да не чувам.
Тия работи от типа..... ние сме Ливърпул, съдбата е решила че трее ни даде тая година, тоя гол е знаков, Сити не са нищо особено и.т.н. тук няма да се коментират.  Съдии и ФА също.

Сами се правим на глупаци по този начин.

Високо вдигнати глави и това е. Гледаме си нашата паничка и с какво ние можем да се подобрим.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Прави за Ливърпул...

0ne

0ne

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Горд съм от представянето ни този сезон. Анализи и ''ако''-та може да се кажат много и да се поставят на различни места, но няма значение. Каквото можаха направиха. Не беше достатъчно за титлата, но беше достатъчно за мен.

Може да звучи банално, но сега гледам двоен екран Сити/Ливърпул и този последен you'll never walk alone Сити няма да го получат никога, ако ще и 3 ШЛ-та в една година да вземат.Звучи като злобно утешение, но няма и грам такъв контекст. Уважение към съперника и постигнато.Направиха голям сезон. Просто ми е едно такова..празно и вятърничево всичко около тях.

Някои неща не се купуват. Някои неща струват много повече от това. Някои неща не са Ливърпул. А Ливърпул означава повече.

Гледаме към финала, защото мисля, че е време да се отделим от неприятна компания на Байерн и Барселона и да основем самостоятелна категория с едно 6 на рамото догодина. Много говорихме за съдба и кой на кого има да връща. Тази година ще ни се реваншира в Европа. Колкото до ВЛ - ще трябва да поработим малко повече, за да спечелим благосклонността й. Наздраве !

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Имаме повече точки от - непобедимите на Арсенал, първия сезон на Моуриньо в Челси, повече точки отколкото Дъвката е спечелил във всичките си сезони в Юнайтед.
Имаме толкова точки които гарантират титлата във ВЛ във всеки един сезон с изключение на последните два.
Еми когато не е писано, не е писано просто.. срещу съдбата трудно можеш да се пребориш. Нека вдигнем Шестата и горчивият привкус ще се приеме малко по-лесно.

kumarmd

kumarmd

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Браво Сити, вие сте фантастичен отбор! Шапка долу!

Ливърпул, ти си най-велик, винаги в душата ми.

КЛОП
АЛИСОН
ТРЕНТ
МАТИП
ДЖО
ЛОВРЕН
ВЪРДЖИЛ
РОБО
ХЕНДО
ДЖИНИ
МИЛИ
ФАБО
НАБИ
МО
САДИО
БОБИ
ДИВОК
ДАНИ

ВИНАГИ ЩЕ ВИ ПОМНЯ, БЛАГОДАРЯ!!!

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
Очаквах го, ама пак има горчивина у мен.

David

David

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Allornothing, приятелю! Харесвам те, чета мненията ти с удоволствие, ама може ли да не казваш, кой какво трябва да мисли, усеща и пише?!

Честита титла на pepejeans! Сигурно има много хора, които са доволни, че са излезли прави!

Вярвайте в ЛИВЪРПУЛ! Не бъдете негативисти!

Обичайте го този отбор! Обречен е да пише история и да ни кара да сме горди!

Момчетата изиграха   шампионски сезон, шампионски завършиха кампанията и никой не може да ни вземe генния код на който пише THE MIGHTY GODS OF THE FOOTBALL GAME!!!
Никой!

Spurs, be cautious! The modest Liverpool are waiting for you in Madrid!

PROUD TO BE LIVERPOOL SUPPORTER!

Chins up guys!

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Няма кво да си говорим. Горчи, доста при тва.
Страхотен сезон и си втори.
В момента се чувствам, като циганин на аерогара без да знае език. Не знам какво да изрека.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоDavid написа на 12 May 2019 - 06:14 PM :

Allornothing, приятелю! Харесвам те, чета мненията ти с удоволствие, ама може ли да не казваш, кой ккакво трябва да мисли, усеща и пише?!

Всеки може да пише каквото си иска, стига това да отговаря на реалността и да не предизвиква съдбата да ни отнеме това, което стана в този случай.

Празнуване на титла през декември до това води.
Преди 5 години празнуване на титла 3 кръга преди края до това води.

Който му е кеф да прави подобни неща. ОК, До добро водят както се вижда.

David

David

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
  • Град:London
Ааа, това не касае мен и аз реагирам от моя гледна точка. Не мисли, че някой носи карък на Ливърпул. Това е несериозно. Аз даже знам, че визираш Гандалф. Психопати винаги ще има, ама не изпадай в крайности. Убеден съм, че си интелигентно момче! Релакс!

kumarmd

kumarmd

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоDavid написа на 12 May 2019 - 06:20 PM :

Психопати винаги ще има, ама не изпадай в крайности. Убеден съм, че си интелигентно момче! Релакс!
Нека да не са в нашия форум!

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Тоя Трент баща му негро, а майка му бяла..... ако тва бяха те

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни