Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

17.10.2020 Евертън 2-2 Ливърпул (ПЛ - 05 кръг)

• Please log in to reply
140 отговора на тази тема

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

drakson написа на 20 October 2020 - 08:03 AM :

А по отношение на ВАР, никой не може да потвърди точния момент, в който топката се отлепя от краката на Тиаго при подаването към Мане. В единия фрейм топката е на крака му, в следващия, който съдията използва, топката вече беше размазана напред, т.е. отделила се е от крака стотни по-рано. Говорим за сантиметри. За да вземеш подобно решение като съдия, напук на всички неясноти, трябва да си предубеден. Към момента няма официален орган, нито експертиза, която да потвърди, че това е засада. А проблемът е следният. Страничният съдия вече е отсъдил нещо, което с техническото средство видимо не можеш да опровергаеш. Тогава е непонятно за мен защо съдията натисна бутона за засада и се опита да чертае линии, които даже не докосват Мане, без да отчете момента на подаване.
Изводът за мен е, че това решение беше субективно. Оправданието с човешка грешка след случката с Ван Дайк звучи абсурдно.
Специално в нашия случай не важи, понеже Мане се връщаше навътре когато Тиаго го видя и пусна топката. Тоест той през цялото време си е бил в засада независимо в кой момент при подаването стопират кадъра.
Аз даже се учудих, че веднага не свирнаха засада, понеже в такива положения на 99% винаги е засада.

2 потребител(и) четат тази тема

1 потребители, 1 гости, 0 анонимни