Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

27.11.2019 Ливърпул 1-1 Наполи (ШЛ - Група Е)

• Please log in to reply
55 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - Група Е

Дата: 27.11.2019

Ден: Сряда

Час: 22:00
  Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Типично по жабарски ни подхлъзнаха. Нищо не играхме. Поне да беше вкаран Ориги при центриранията. Но, не можем само да бием. Надявам се контузията на Фабиньо да не е сериозна.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Много гнусен отбор са тия...винаги играем трудно с тях...очакван резултат...аз съм доволен от момчетата...натикахме ги в кучи гъз почти цял мач да се защитават.

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Не можахме да се справим с гнусното катеначо на неаполитанските курви. Но нищо толкова не е станало. Просто ни спестиха една екскурзия до Австрия, сега трябва да подходим сериозно там.

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Е не е като да не знаем че при нас, никога не става по лесния начин. Лошото е че Мо е нереално слаб. А много ни е необходим.

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Какво да очакваш от Татко Карло, оная дърта мастия и лисица

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Добре де, при това окопаване на тия защо не влиза Ориги. Той само да стои в наказателното и ще е по-полезен от Салах на същото място.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Прекалено много центрирания в ръцете на сигурния на високите топки вратар на Наполи. Той изпусна една, но там пък Колибали изби от голлинията.
Мане и Окс трябваше да опитват повече да влизат с топка в крака в тяхното наказателно поле. Така поне някой фал можеше да изкарат.
Алисон все пак би могъл да спре тази топка от малък ъгъл.

На мен определено Висшата лига ми е по-важна тази година. В Европа колкото толкова, защото може от два стола да паднем на земята.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Пак по трудния път трябва да минем, до голяма степен сме свикнали, ама трябва малко да щадят феновете си..

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Защо пък да не се качим и на двата стола.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Малко отрезвяване

Публикувано изображение

Гледаме напред.

Belyov

Belyov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Бай Иване сметни числата за последния мач

HardRedRock

HardRedRock

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Наполи определено са крив и неприятен отбор да ги таковам в макаронаджиите! Обаче можехме да ги бием. Просто трябваше да играем и първото полувреме. Освен това без Арнолд дясното не е дясно! Тройката отпред с много малки изключения беше на средно ниво почти през целия мач. Не мога да си обясня защо винаги си го правим трудно?? Днес едва успяхме да изравним. Следващият път може и това да не направим с тази игра. А после не ми се мисли, какво може да последва.
Дано нещата с оня симпатичен убиец Фабиньо са ок, че без него ще стане още по-тегаво.

нормалният

нормалният

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Много аристократично пилеем възможностите за поемане на глътка въздух в предстоящия тегав маратон. Ако се бяхме напънали както трябва, въпреки циганите и техните цигански номера си правихме екскурзия до Залцбург с момчетата играещи за Карабао. Добре поне ,че Ловрен защити честа ни.

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Мисля че всичко ще си дойде на място.
Ще влезем във форма на точното място в точното време.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Ами това беше поредният мач, в който започваме да играем от второто. С изключение на мача с  МС повечето пъти, чакаме да ни вкарат, че да се сетим да играем. Много лежерно започнахме. Много от играчите ни не са във форма и това с времето дава отражение. Не можем да чакаме все на Мане и на епизодични проблясъци на Мо и Фирмино. Алисон също е неубедителен. Да не е вратарски гол, но виждам, че не само аз мисля, че можеше са се справи по-добре.

Нищо пагубно не е станало, но за пореден път вместо да си решим нещата ние държим интригата до последно.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоstefan написа на 28 November 2019 - 12:05 AM :

Защо пък да не се качим и на двата стола.

Става, но единия да е Световната клубна купа, другия ПЛ, а може и трети - Лига Европа :)
за да спрем манафи или арсенал от трофей и влизане в ШЛ по терлици.

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Изгонени
  • PipPip
Стана точно това ,което очаквах . А имено ,ние да не бием а Залцбург да бият и да си повярват в последния мач и нищо чудно да ни бият и сме аут ,срамно аут .
Не разбирам защо е тоя страх у треньора ? Та ние не сме вече мишки ,ние  сме силен отбор . Ако сме мишки като преди ,ок ще го разбера страха ,но в момента сме едни от най добрите в света и пак излизаме с трима дефанзивни халфа ? Кой отбор освен нас излиза с трима дефанзивни халфа ? Няма такъв . В цял свят !!!  Не мога да го проумея това .
Наполи ги видяхме още предния мач ,е не са нищо особено .И не е само Наполи ,та ние излизаме с 3 дефанзивни и срещу Бърнли ,Кристъл Палас и Саутхямтън  . Срещу всеки един отбор ,без значение класата му .
Как може нашия треньор да харесва повече Хендерсън ,Вайналдум и Милнър от Осклейд ,Кейта ,Лалана и Шакири ?? Наистина не мога да го проумея .
Предпочита ги може би защото помагат повече в защита ли ? Ами не е вярно ,нищо не помагат ,след като допускаме всеки мач голове .  Значи излиза ,че просто си ги харесва повече .Това е истината .

Освен това ,какво гледахме примерно днес ? Днес гледахме ,как цял мач Хендерсън захожда към  десния фланг и центрира неточно към задна греда . Това гледахме цял мач . И не само днес . Неточно центриране ,следва неточно центриране ,следва пак неточно центриране и пак и пак ...
Ок ,тактиката на треньора е с непрестанни центрирания .Супер ,това не е лоша идея .Тогава си задаваме веднага следващия въпрос ....Къде е тогава най ръстовия ни нападател ? Къде е Ориги ? Къде е ? Защо го няма ,да скача цял мач за тия центрирания а там са по ниските от него Салах,Мане и Фирмино ?? Защо поне не го пуснем на полувремето на мястото на трагичния от цяла една година Салах ...или поне в 60тата минута ?
Но в крайна сметка какво да очакваме от един дефанзивен халф като Хендерсън в офанзивен план ,той толкова си може .....аз не се сърдя на Хендерсън а на този който пуска Хендерсън като градивен халф ,при положение ,че той хал хабер си няма .

Ок ,предните мачове Арнолд наистина беше трагедия ,но след като не си купил лятото негов резервен вариант ,по добре си го пускай него ,колкото и да е трагичен ,защото поне можеш да очакваш некое голово точно центриране .А ти ми пускаш централния защитиник Гомес там ?! Боже господи .
На мен ми пука за тая купа ,аз искам пак да я спечелим и виждам че имаме играчи да я спечелим ,но просто не се пускат .На Ливърпул му трябва много малко ,просто двата халфа пред Фабиньое да са по смели ,по интересни ,по градивни ,по креативни ,по резултатни. Само това и няма да има кой да ни спре . Ще печелим лесно а сега печелим изключитлено трудно  Поне така аз мисля ,може и да не съм прав ,но аз бих пробвал това .
Освен това ,зимата ще си купя едно резервно типично крило и поне един резервен типичен бек . Защото все пак ние сме Евро шампиона и е срамно да нямаме напълно комплектован състав на всички постове .
Бесен съм .

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Не трябва да се драматизира ситуацията. Клоп според мен, мислеше, че ще минем по тънката лайсна, без много да се напрягаме. Да, ама не. Не забравяйте, че идват декември и януари и там има мачове през 2-3 дена дори. По-спокойно. Те пък, австрийците са Реал или Барса, та да им треперим. Просто, в момента, най-вероятно  плана е да се играе по-пестеливо  до сгъстения цикъл от мачове. Иначе, ще окапем като круши. А, и без това, Наполи са шибан отбор, а пък с Анчелоти са още два пъти по-шибан. Анчелоти е цар в мачовете, когато трябва да се защитава и да изчаква. Няма драми.Това е. Не може да биеш всички на тоя свят

zezo

zezo

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
За някои неща може да сме на различнимнения. Аз например смятам, че съдията ни направи крив мача и изнерви и играта и играчите ни. За жабарите няма да коментирам, те са си такъв крив и мръсен отбор. Но гадния испанец да признае този гол след очевадния фаул срещу ВВД... Много ме озадачи цялата ситуация. Да, може и да не сме направили най-великия си мач, но да ме извинявате, онези имаха 1 (едно) положение и вкараха.... Някой да си спомня друго? Лошото е че напоследък все такива криви мачове, Играем, натискаме и ни вкарат с едно положение. После гоним Михаля да обръщаме.... Кофти ситуации. Това си е малко липса на концентрация. Класа има в излишък, но концентрацията малко като че ли бяга. И някак си, време е да почнат отново по земя в преднипозиции, че с тези центрирания към нашите гиганти.... малко показва липса на идеи. Каквото има да става, ще стане. Не победихме, но и не загубихме. Ние сме Ливърпул и за нас винаги е през иглени уши.... Да видим какво ще стане ледващия мач. За сега можеше и по-добре, но предвид обстоятелствата и стечението на мача, бива!

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни