Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

30.11.2019 Ливърпул 2-1 Брайтън (ПЛ - 14 кръг)

• Please log in to reply
121 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 14 кръг
Дата: 30.11.2019

Ден: Събота
Час: 17:00
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Чакам разбирачите от коментари по време на мача да коментират този двубой.....

ПС Добре че взехме точките....

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Това вече не е сериозно срещу някакъв селски отбор до последно да треперим на Анфийлд..не помня кога е последният ни спокоен мач в първенството.

fishek

fishek

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Извинявайте че ще псувам, но... деба тоя пед*л гнусен аткинсън. Не му ли е работа да изчака и вратаря да е готов и тогава да надува. Извън кожата съм си. Пак добре че бихме.

Belyov

Belyov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Добре че пак се измъкнахме между капките. Ама хич не играем добре даже е зле ако нещо не се подобри нема да има титла.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Типичен за нашия отбор мач. Пръскаш ги от положения първото, вратарят им прави 20 спасявания и второто след малоумщина от наша страна ги връщаме в мача и треперим до края. Алисон тоя сезон е скандален, яко му е паднала формата. Да я беше оставил тая топка, сигурен съм, че нямаше да вкарат. Сега ще гледаме Адрианката срещу Евертън, ужас. Бесен въм.

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
До грешката на Алисон, мача си вървеше съвсем спокойно. Е, ние ако не изнервим нещо сигурно, не сме Ливърпул. Аткинсън е най-големия нещастник сред съдиите. Винаги, когато свири нещо става. Както и да е, важно бихме. Нови 3 точки.

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Тва е, че може да свири когато си иска - поправете ме ако греша не ми се търси правилника.

Много слаб мач. Халфовата ни линия е безобразна. Не се справи нито със задържането на топката, нито с контролиране на темпото на мача.

Клоп трябва да помисли дали да сменя схемата.

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
В интерес на истината предпочитам Адриан, пред Алисон. След връщането си в игра последния, нещо не е много във форма

valbor

valbor

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Седим и си мислим,дали Юрген не чука на Аткинсън жената,защото в пореден мач,то бива бива ама това е .......

tryssardi

tryssardi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоBelyov написа на 30 November 2019 - 06:55 PM :

Добре че пак се измъкнахме между капките. Ама хич не играем добре даже е зле ако нещо не се подобри нема да има титла.
Те и другите на това лежат ама не им се получава.

Бихме и съм на кон. Дреме ми за играта и грешките ще имам достатъчно време да се нервя ако се издъним ама няма да е днес.

Важното е май месец да има фоеверки на Анфилд! Докато няма някой над нас - всичко е точно!

Gostenko

Gostenko

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Малко позитивизъм...

Прикачени файлове

Plovdiv_1926

Plovdiv_1926

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
При нивото на защитата и Алисон тоя сезон без Фабиньо ще е много тегав месец. Дано не стане така, че да се върне един тим в играта.

И все пак 11 точки преднина, както и евентуални 8 пред Лестър.

TheSpionKopLFC

TheSpionKopLFC

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Клоп май беше планирал да си доиграем спокойно тоя мач спестявайки сили за следващия обаче една грешка от наша страна и побутване от съдията Брайтън ни накараха да треперим последните минути.

нормалният

нормалният

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Пичове бесен съм! Имах чувството ,че часовника накрая вървеше назад, а не напред! Безотговорно второ полувреме от нашите играчи и един мега ама мега ПЕДЕРАСТ-аткисън. Тази мръсна гнида ни мрази и в червата! Чак не мога да се зарадвам напълно от победата ни и издънката на Сити!

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

В средата на второто полувреме казах на жена ми, че заспивам пред телевизора и си направих кафе да се разсъня. Е, и без кафе пак щях да се разсъня.

Мартин Аткинсън е едно малко подло човече и му пожелавам довечера като се прибере, да намери чужди мъжки обувки пред вратата на къщата си.
Да, той не направи нищо нередно, но пък направи нещо подло. Да дадеш сигнал за изпълнение на фал, когато вратарят е залепен за едната греда и реди стената, за това и Макиавели би му завидял.

Отдавна не влизам в темата по коментари по време на мач. Каквото и да е писано там, след 14 кръга имаме 40 точки. Сити са на 11 точки зад нас. М?

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Миналата година пак направи глупост.
Нека се приземи малко.
Мисля че Адриан ще се справи.
Може би формата да е по- добра от на Алисон.
Ще видим,Напред.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
@Balabanov казваш Алисон да беше оставил тази топка, пак нямало да е гол. Гледай повторението и ще видиш по траекторията на топката, че тя влизаше. Така че Алисон спаси гол с цената на червен картон.

kolonkata

kolonkata

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоdrenski написа на 30 November 2019 - 07:06 PM :

@Balabanov казваш Алисон да беше оставил тази топка, пак нямало да е гол. Гледай повторението и ще видиш по траекторията на топката, че тя влизаше. Така че Алисон спаси гол с цената на червен картон.
Това на Алисон си беше чисто и просто рефлекс без грам да се замисли на момента.. не е нещо кой знае какво.

SuarezYNWA

SuarezYNWA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Бесни или не ... хора 11 точки пред Сити сме, нека тая мисъл да ви е в главата.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни