Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

04.02.2019 Уест Хям 1-1 Ливърпул (ПЛ - 25 кръг)

• Please log in to reply
113 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 25 кръг

Дата: 04.02.2019

Ден: понеделник
Час: 22:00
Стадион: Лондон Стейдиъм
Телевизия: Публикувано изображение

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
FUCK OFF

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
От какво бил направен Ориги каза един колега..и подарък ни направи съдията накрая. После да сме се радвали на точката срещу Лестър, щото били станали 5, ей там изтървахме питомното, сега ни чака дивотото за пореден път, златния шанс го изпуснахме срещу Лестър

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Едвам се сдържам да не напсувам някой.. тотална апатия,тотално мишкуване на терена все едно не се борим за нищо. Жив и здрав да е Клопеца не ни трябват трансфери. Майната му на всичко шансовете за титлата намаляха тотално след тоя мач.

Nightfate

Nightfate

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Айде още викайте че сме спечелили титлата. Още в сряда вече сме на второ място много бързо тука някои си мислиха че вече сме с короната.......

morski

morski

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
След плажовете на Дубай само простотии правим. Напълно осран мач от наша страна, ще каже човек че не гоним титла, а доиграваме сезона. Пълна апатия! не знам какво става, все още не съм изгубил надежда, но още един такъв мач може и да ме откаже от мечтите.

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Браво на Клоп за страхотния трансфер на извънземния Кейта. Д а не забравя и за големиия Адам Лалана. Това което сам си направиш целия свят не може да ти го направи!

П.П .Заблудих се, че Клоп е наредил пъзела на шампионски отбор ,излъгал съм се. В този мач видях само един лидер и той се нарича Мане останалите 10 са пълнеж!

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
2008/2009 момчета. Дежа вю. Същата картинка се повтаря. Правим хикс с Лестър и Уест Хям, тогава пак уж шампиони ставахме и направихме сума ти равенства срещу отборите от средата на таблицата.

Гандалфе, честита титла и на тебе! Дано празнуваш сега някъде!

Nightfate

Nightfate

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Всичко е тотал щета в отбора от месец насам незнам какво стана но се осирсме мач след мач ужас!

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Честно казано по точки все още сме първи, но се усеща сякаш скоро няма да сме. Краката ни трепереха. Толкова много грешни пасове и напрежението се усещаше с всеки мач.

SFA

SFA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Да хвърляме всичко в ШЛ.. Тука мисията минава през победа над Манго, а такава с тая игра зор работа.

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Пак добре!
Водим 3т а трябваше да сме вртори!На Рафа паметник трябва му вдигнем!

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоGandalf написа на 04 February 2019 - 11:53 PM :

Браво на Клоп за страхотния трансфер на извънземния Кейта. Д а не забравя и за големиия Адам Лалана. Това което сам си напраниш целия с9вят не може да ти го направи!

Ти тва ли чака бе, да почнем да се дъним и да почнеш да плюеш, къде е сега онова “шампиони сме”, не ти харесваше като водихме с повече точки, защото нямаше кого да хейтваш

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
Онзи период при Рафата витае като тъмна сянка над нас в момента. Тогава нямахме победа един месец. Сега не е баш така, ама резултатът е същия. Пак сме първи, но вече се прокрадва чувството за неизбежен провал, както след загубата от Челси на Анфийлд. За мен лично титлата бе загубена в мачът срещу Лестър. Тука просто се самоубихме.

konov23

konov23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоGandalf написа на 04 February 2019 - 11:53 PM :

Браво на Клоп за страхотния трансфер на извънземния Кейта. Д а не забравя и за големиия Адам Лалана. Това което сам си направиш целия свят не може да ти го направи!
Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Присъствието на Матип в титулярния състав е болезнено. И Милнър на бека. За жалост контузиите на Гомез и ТАА рефлектират върху играта. ВВД не е на висота, когато партньор му е Матип. Първият полусезон този мач го взимахме 1:0. Не върви ли отзад, напред става тежко. Здраве да е, мачове много.

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Не може това безоибразие толкова време. Реално НГ започна друг отбор. Имаме 2 Х-а, загуба и две измъчени победи. Това не е шампионски характер. Изцяло вината пада върху Клоп. Имаш пари, имаш проблеми в защитата ми вземи 1,2 ако ще и под наем за да изкараме. И ако МС н бяха се издънили предният кръг вече щяха да са лидер. При 7 точки аванс почти изтряахме преднината си. Заслужават си всички негаивизми. Не могат така да се подиграват с нервите на хората. Ега ти безобразието.  Толкова бесен не съм бил от години сигурно.

Leon1912

Leon1912

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Добре де, водим с 5 точки и имаш шанс за титлата. Ами тропни парите на масата за Тимо Вернер и имаш жокер на пеѝката , а не да разчиташ на Ориги?!?

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Бесен съм !!!! Играхме без никакво желание и без никаква идея както и предният мач противника беше много по мотивиран от нас . Незнам какво да кажа .....не искам да виня никой ..... дори Лалана който не искам да виждам в отбора се бори най много .

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Бесен съм, просто съм бесен.......... Освен, че губим точки, сме тотално безидейни за пореден мач този сезон. Креативността в този отбор е стряскаща. Почти всеки мач тактиката ни поне първите 45 минути е  разцъквай отзад и в някоя ситуация, в която Мане или Салах са готови да спринтираме я боцим напред, все едно гледам отбор на биг Сам. Сега Сити като опердашат Еверфън и спечелената титла ще я сдадем още Февруари.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни