Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

09.02.2019 Ливърпул - Борнемут (ПЛ - 26 кръг)

• Please log in to reply
40 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 26 кръг

Дата: 09.02.2019

Ден: събота
Час: 17:00
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

scouser1996

scouser1996

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Това очаквахме от момчетата, в друг ден можеше вече да имаме по-добра голова разлика от Сити, но здраве да е, най-важни са 3-те точки. Днес ми хареса Салах, Джини, Фабиньо и Кейта. Добър мач, да идват манафите, че имат сладка серия за разваляне.

YWNA! :lfc2:

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Точно от такъв мач имахме нужда всички. Футболисти, фенове, треньори, наши съперници.

Не е нужно да се изпада в кой знае какво въодушевление, но ето такъв Ливърпул искам да гледам аз, а вярвам и всеки друг фен на отбора.
Не ми се искаше този мач да свършва.  Имаше всичко, което искам да гледам. Бесни контри, красиви голове, красиви отигравания, желание и хъс за игра.

Жизнено важно беше за нас тази почивка от 10 дни да дойде след подобен двубой.  Няма да ни е лошо настоението в следващите дни и ще се завърне надеждата и вярвата в отбора.
Днес Клоп за мен взе правилното Решение да върне Салах на фланга.  Много по-балансиран ми се струва така отбора.

Трябва да бъде похвален и Кейта. Много солиден мач... без никакви грешки и с много силна игра в атака. Може  я тази игра Кейта и искрено се надявам, че докрая на сезона той ще дойде като бонус и нещо в екстра за този отбор.
Изобщо всички играха на ниво.  Тази халфова линия в подобна конфигурация не даде и на МанЮн да диша. За мен това трябва да са хората,  на които да се залага редовно в центъра.

DonPepino

DonPepino

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
А на мен ми харесаха всички. И Мили,Андрю,Матип,Ван Дайк и т.н.,та до вратаря чак.

9.Player

9.Player

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Добър мач на нашите момчета, без напрежение, дано това е ясен знак, че се посъвземаме. 3 гола, чиста мрежа, да идват следващите!

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Тея не искаха да бият корнери накрая ахахах:) Всеки ъглов беше наша контра.Жалко,че не ги нашарихме по-яко.Да иде мангасарянина...

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Фабиньо много приличен мач направи.

Nightfate

Nightfate

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Фаб-Наб!!!

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
+ 3 Точки това е най-важно. Докрая нищо друго освен точките няма значение. В момента съм удовлетворен.

konov23

konov23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Като цяло очаквах проблеми с УХ, но не и днес и бях прав. Имаше настроение в играта, бяхме по-качествени през целия мач в сравнение с предишните два взети общо. Към Гандалф - в подписа ти. Не мисля, че трябва да има запетая след "Никой".

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Хубава победа, постигната с красива  и пестелива игра и с красиви комбинации и голове.
Показахме скорост, техника и разум. Не ни достигна в няколко ситуации точност в паса и завършващия удар.
Определено най-добрият мач за 2019.
Доволен от напредъка на Кейта, но като цяло целия отбор игра доста добре.
Гледам само следващият мач, след него следващият......
И накрая, но не на последно място - върнахме се там, където ни прилича.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Футболът на Еди Хоу ни е удобен. Започнаха де факто с 5 човека в центъра и 4 защитника, ама те не са учени да паркират автобуси и да запушват отвсякъде.

Но наистина ни беше нужен такъв мач. За самочувствие и за успокоение. До края тези думи самочувствие и спокойствие ще са ключови. Плюс - да  няма травми.

Лалана не игра лошо срещу УХ, но с Вайналдум си е друго.
Колебая се кой от двата гола - неговия или на Салах да класирам по-високо. Затова ги слагам наравно - на Джини технично и майсторски първо прибра топката, която му дойде от високо и после я цъкна над Боруц. Ама пък пасът на Фирнимно към Салах също беше знаменит. Но до него нямаше да се стигне, ако преди това Кейта не му я беше подал идеално.
Жалко, че Кейта пак не вкара гол. Трябва му гол на това момче, за да му дойде още повече самочувствие. В мачовете, в които заслужено го определихме като слаб, Кейта беше много гипсиран според мен.
Днес освен паса преди гола той даде още един много добър извеждаш пас към Салах.

Трябваше да вкараме още някой гол, не че ше надминем головата разлика на Сити, но ей така, за разкош.
Но и 3:0 е добре, защото е със суха мрежа.

Някаква непозната за мен песен пееха нашите фенове в средата на второто полувреме. Или така ми се е сторило?

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ако бяхме вкарали поне още 2 гола стопявахме предимството на МС на 2 гола, които утре при една загуба можеше и да се стопят. Сега ни водят 4 гола, но ние водим  с 3 точки. Е, аз предпочитам да си остане така до края.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Вайналдум повръщал последните два дни и имал диария. Затова и не е спал в хотела. Не му понася дубайската храна нещо. След връщането от Дубай отборът е прибран на лагер май до края на сезона. Спят си по домовете само след мач и после в хотела до следващия мач. Нещо такова.

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
много силен мач от нашите момчета.....дано следващия лагер да не е в Дубай!
Чакаме мача с Байерн...сега ги гледам с Шалке 04, нищо особено не са... не ми се вярва да издържат на пресата и на контра-атаките ни :)

Freack

Freack

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Супер мач направихме. Всички играха днес на много високо ниво. Определено Мане е човека във форма в момента, даноо удължи серията си от поредни мачове с гол. Фирмино най после напомни за себе си след последните два мача днес беше с познатото си лице, единствено имам лека критика към него за оново положение, че не подаде на Върджил или не я завърши по-добре, но при 3-0 няма място за недоволство. Важна победа от психологична гледна точка. Да му мислят Байерн и Юнайтед.

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Добър мач се получи. Когато отборът играе срещу отбори които се опитват да играят футбол играта му върви. Проблема са отборите които само рушат играта и с агресия не дават да се играе футбол. Най силно впечатление от мача ми направи спокойствието с което играха играчите. От тук на татък спокойствието и вярата в победата ще са много важни. Днес отборът беше много по балансиран и играта се получаваше.

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Супер важна победа. А и си ги надиграхме.
Напоследък тук чета, некви зверски анализи и определения относно нашите футболисти. Колеги, голяма част не вдеват грам /да припомним на забравилите за потника по физическо/. Така че вместо ама Вайналдум не става, ма що тук е Хендерсън, той от футбол грам не вдева, ма Кейта за кво платихме тези пари, ма Фирмино е крадец на ябълки и син но Клоп, ма Мане къде ще играе... и т.н. тъпни, бих ви окуражил, като подобен въпрос се промъкне в главиците ви, просто питайте. Например мислите че Вайналдум не става, ОК, но не го споделяйте, а питайте... защо Вайналдум е тук. Ще ви се обЕсни, ако е необходимо и цветни тебешири ще се извадят. Но когато зададете подобен въпрос, няма да изглеждате тъпи, а просто любопитни, с цел познание. Това се отнася  и за останалите. Дет се вика уин-уин. И вие пазите достойнство,  че не сте тъпи  и освободени от физическо, а и във форума, тъпните ще намалеят зверски, което, мисля че ще се съгласите е супер. Та така... :60:

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Страшен анализ за мача.
Викаш за незнаещите, тебе да питаме, ще ни се обЕсни?

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
О не мен. Има хора които ще обЕснят.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни