Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

19.02.2019 Ливърпул - Байерн Мюнхен (ШЛ - 1/8-финал)

• Заключена тема Тази тема е заключена
132 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - 1/8 - финал

Дата: 19.02.2019

Ден: вторник

Час: 22:00
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Смело 3-0 или 3-1

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Гол/гол го виждам аз тоя мач. 2:1 или 3:1 ми се върти. Има твърде много време обаче, дано не пътуват наште пак на топло и да се върнат пак като сковани.

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Мисля че в този мач, момчетата ще ни изненадат много приятно и това ще спомогне много за финалният спринт.
Също така късметът ще бъде на наша страна най- после, защото е време и го заслужаваме.

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

За първи път в шампионска лига на елиминации ще гледам наш мач без да има огромно напрежение. Каквото дойде. Естествено, че искам да ги победим, но този път го няма онова чувство, че единствено мачовете в ШЛ могат да ни осмислят сезона.

В предните години когато играем в ШЛ  или ЛЕ, по това време сме на 15-20 точки от първото място и евентуално това, което ни остава като борба  в първенството е - топ 4.  Мачовете в Европа много често ни оставаха като единствената реална възможност за нещо по-сериозно. Оттам идваше и напрежението.
В момента съм сигурен, че отбора като цяло ще е много по-спокоен в мачовете срещу Байерн.  Нямаме го чувството, че задължително трябва да ги отстраним. Първо защото все пак са си Байерн / в какъвто и момент да се намират /  и една загуба от тях няма как да е нещо срамно и трагично, и второ защото имаме пред себе си съвсем реален шанс за титлата.

По съвсеееем друг начин изглеждат нещата когато в първенството се бориш за първото място.
При Байерн си мисля, че стоят по така нещата. Те титлата достатъчно пъти я спечелиха предните години, знаят и че в бъдеще ще я печелят достатъчно. ШЛ всеки сезон им е голямата цел. За тях едно отпадане от нас ще  се приеме по-тежко.

Ние трябва да играем по-освободено, разбира се отново достатъчно мотивирано... /все пак това си остава ШЛ/ и каквото стане. Ако бием - Супер.  Ако отпаднем - няма да има трагедии.
Целта всички знаем каква е.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Очаквам всичко да се реши на реванша в Мюнхен, не очаквам гръмка победа, но очаквам победа в първия мач, с която да имаме леко предимство. ШЛ последните години доказва, че при какъвто и резултат да завърши първия мач, нищо не се знае на реванша, така ще е и сега, дори да победим с 2-3 гола разлика, реваншът също ще е отворен и труден.
Аз очаквам да си има напрежението, защото ШЛ е вълнуващ турнир, там са най-силните отбори в света, винаги са имали особена емоция и заряд срещите от директните елиминации. Феновете обичат този турнир, целят свят гледа тези мачове с голям интерес, особено, когато един срещу друг са два колоса на европейския футбол. Не може да сме чак толкова обсебени от битката за титлата и да кажем  “майната му на този турнир”, достатъчно купи жертвахме в името на това играчите да са достатъчно свежи за втората половина от сезона. Трофеят в ШЛ е с не по-малка значимост от този във ВЛ и него го чакаме вече доста години, бяхме много близо миналия сезон, трябва да продължим нивото, така че с пълни сили напред!

cyberfan

cyberfan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames

stefan написа на 10 February 2019 - 08:51 AM :

Мисля че в този мач, момчетата ще ни изненадат много приятно и това ще спомогне много за финалният спринт.
Също така късметът ще бъде на наша страна най- после, защото е време и го заслужаваме.

В два поредни мача, вкарваме след неотсъдени засади, като срещу Уест Хям ни дадоха шанс и да победим накрая. Това ако не е късмет...

konov23

konov23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Сега нямаме мач в събота, така ли? И направо вторник с Байрампаша? Дано Трент натрупа тренировки, да започне вдясно. Ловрен и Матип в центъра. Тези двамата ме притесняват...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Пфффф верно Ван Дайк няма да играе ..... дано клоп излезе с тактиката 5:4:1

Малко офф ама много се изнервих на Сари дето позволи Сити да ги бият все едно са Берое .

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Аз съм, как да кажа умерен оптимист за този мач. Застаряващ отбор са и ако имаме ден, можем за ги качим. Робери са на средна възраст 180г. Но пък са Байерн. Мисля си обаче че ще ги бием и съдбата отново ще ни събере с чаршафите. Да видим.

SFA

SFA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Нещо като с на Рома дивотиите ще да е, да видим само в коя посока накрая. Първи мач 5:2..

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
https://www.liverpoo...erpool-15809505

Айде, още един безстрашен боец. Перфектно, най-много обичам такива герои да бият тъпана.

Единственият проблем е, че ще липсва ван Дайк, тогава най-вероятно ще са Ловрен и Матин в центъра, ако Ловрен се възстанови. Аз очаквам победа с 3:1.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България

Виж мнениетоliverpool_ynwa написа на 11 February 2019 - 10:24 AM :

https://www.liverpoo...erpool-15809505

Айде, още един безстрашен боец. Перфектно, най-много обичам такива герои да бият тъпана.

Много такива вече плакаха. Макар че ако се зачетеш, не казва нищо неуважително. Казва, че ще му е първи мач на Анфийлд и нямал търпение да играе там. Надявал се на добър резултат.

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Най добър е мъртвият германец?Никога не подценявайте алеманците.Тия ни имат зъб за един полуфинал за КЕШ,ние среща ли сме се след това?Това ,че Ван Дайк няма да играе е голям,ама голям минус.

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Схемата с изнесен Салах в предни позиции ми се вижда най-добре за този мач. Така хем ще имаме по-наситена халфова линия, хем ще можем да разчитаме на бързината си спрямо баварците.
Надявам се липсата на ВВД да не окаже сериозно влияние. Но както и други колеги вече казаха, някак си ми е много спокойно за този мач. И да отпаднем, ще е добре защото ще се средоточим изцяло в/у ВЛ и да ги отстраним, пак е добре, защото поне ще можем да стигнем по-напред.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

fishek

fishek

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Ако някой знае как се бие БМ то това е Клоп. Споделям мнението ни за победа - 3:0/3:1

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоStivi_G написа на 11 February 2019 - 11:11 AM :

Схемата с изнесен Салах в предни позиции ми се вижда най-добре за този мач. Така хем ще имаме по-наситена халфова линия, хем ще можем да разчитаме на бързината си спрямо баварците.
Надявам се липсата на ВВД да не окаже сериозно влияние. Но както и други колеги вече казаха, някак си ми е много спокойно за този мач. И да отпаднем, ще е добре защото ще се средоточим изцяло в/у ВЛ и да ги отстраним, пак е добре, защото поне ще можем да стигнем по-напред.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Много лесно сте готови да го предадете тоя мач/двубой?викаш ще се борим за шампионата?

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip
Не виждам някой да го е предал или да не иска да го спечелим този двубой.

Просто аз лично няма да го гледам със свръх напрежение и гризейки си ноктите, както във всеки мач от ВЛ.

Във ВЛ го имаме задължението да печелим абсолютно всеки мач, тук не мисля, че има подобно нещо.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
След дошлата в идеален момент победа срещу Борнемут, идва и този мач.

Той трябва да се изиграе на не на 100, а на 200%. Първо, защото до следващия мач ще има достатъчно време за възстановяване. Второ, защото манго ще имат само ден повече за почивка след техния мач за ФА къп. Така че пестене на сили не искам да виждам. Накрая да не стане така, че реванша с Байерн да е по-важен от мача с Фулъм.

Притесненията ми са от липсата на Ван Дайк и от 10-те дни почивка между мачовете. Все пак се надявам на победа или в най-лошия случай 0:0.

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
1981г ,ако не се лъжа първият мач беше в Ливърпул и завърши 0:0,на реванша към края на мача Рей Кенеди вкара гол ,а малко по късно М.Румениге изравни.Така ,че и 0:0 си има своите предимства ,както казва Стойко.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни