Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

19.02.2019 Ливърпул 0-0 Байерн Мюнхен (ШЛ - 1/8-финал)

• Please log in to reply
59 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - 1/8 - финал

Дата: 19.02.2019

Ден: вторник

Час: 22:00
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

oZZy

oZZy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Аз съм доволен от мача и от играта.
Натискахме ги яко, просто нямаше пространства.
За да печелим такива мачове ни трябва Коутиньо и истински централен нападател.

Иначе евала на Байерн, че се опитваха да изнасят топката на крак.

Шансовете са 60-40 за нас. 1 гол там и решаваме нещата.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
Не съм доволен. Играхме срещу отслабен Байерн, дано на реванша. покажем повече.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
При толкова затворена игра на Байерн е ясно, че няма да имаме 10 чисти положения. Имахме три - през първото полувреме Мане сам на дузпата се обърна, но би покрай вратата. А е вкарал доста такива голове. Матип би покрай празната врата. И през второто Нойер спаси удара на Мане с глава.

Много неточни предпоследни и последни пасове. Ако повече от тях бяха минали, щяхме да имаме и повече чисти положения.
Матип и Фабиньо се справиха много добре, защото макар че Байерн нападаше малко и двамата взеха и пресекоха важни топки.
И двамата треньори знаят, че този двубой е 180 минути и затова не рискуваха. Всеки от тях гонеше своя цел. Клоп - да бием с малко без да допуснем гол. Ковач - да гони 0:0, пък ако дойде нещо отгоре, добре дошло. Ковач постигна своята цел, но 0:0 е опасен резултат. Шансовете остават 50 на 50.

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Супер тъп мач се получи, въпреки заряда преди него и очакванията. Почти всички от двата отбора бяха слаби. Толкова слаби, че се постараха Хендо да изглежда най-добрия на терена.

Адмирации за Фабиньо и Матип. Справиха се повече от добре, като се има предвид, че никога не са играли заедно като двойка защитници, а единият даже не е такъв.

Ядосвайте ми се, но в такива мачове ми липсва креативността и магията на Коутиньо. Сякаш няма кой да измисли нещо по-различно и необикновено. Ако имахме един такъв футболист сега, тоя мач го взимахме.

И все пак 0-0 на Анфийлд далеч не е най-лошият развой. Нямам против да се класираме с резултатно равенство в Германия.

Накрая ние подаваме на футболистите на Байерн, а те подават на съдията. То няма какво да се каже повече.

Тежка неделя се задава. Винаги се опитвам да бъда оптимист, но сега ми е трудно. Дано момчетата оправдаят съмненията ми.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
За мен отбора не игра зле, но всичко което се опитаха 7-8 човека да направят на тернеа беше провалено от Салах и Мане.

Ама всяка една атака. Едно вярно отиграване нямаха. Халфовете ни играха добре, Фабиньо и Матип повече от добре имайки предвид очакванията, Арнолд също. Робо не беше на познатото ниво, но не може да се сравни със Сенегалеца и Египтянина.
Просто ни закопаха те двамата в този мач. Това е моето мнение. Когато имаш 2-ма души в атака, които бъркат всяко докосване... трудно да ти се получи нещо.

Иначе шансовете си ни остават добри. Видя се, че Байерн не са кой знае какво. И докато при  нас може да се очаква значително подобрение на играта от някои хора + завръщането на ВВД, то при немците не мисля, че могат да вдигнат значително нивото си.

И все пак доживяхме времена, в които равенство 0-0 да се счита за голям неуспех за отбора. Преди 3 години можеше и парти да вдигнем при подобен резултат.

ПП: Ако трябва утре ще преместя коментарите от темата "коментари по време на мач" тук.

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Не е толкова зле 0-0. Аз съм прогнозирал преди мача, че с два хикса се класираме, даже равен го играх. Учудиха ме Байерн в защита, изглеждаха стабилно за техните стандарти от тоя сезон, където често изглеждаха комично, но Ковач подходи по-предпазливо от моите очаквания.

2-2 в Германия и тва е.

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Според мен ги изпуснахме. Не че нещо, но ще е трудно там. Оставам умерен оптимист.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Сега прочетох мненията по време на мача.... Имам чувството, че доста народ си мисли, че играем срещу Беласица, а не срещу Байерн. Не били гранд даже... аххахахахахахахахахахахахха.

А ние сме мега извънземно галактическия отбор и сме задължени такива " смешници" да ги громим.

Много големи очаквания има към този отбор и това Ви играе много лоша шега.  Очакванията често са нереалистични и нямащи общо с действителността.
Трябвало да ги разгромим.. и на каква база?  Щото са слаби. А ние от началото на годината сме като богове на терена. Громим който хванем с по 25 гола.

Steve_G

Steve_G

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Мачът беше важен !

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Нападателите и на двата отбора играха за другия отбор. Мане и Салах (при цялото ми уважение) са виновни да не вкараме. Левандовски, Коман и Хамес бяха мега зле, щом Фабиньо изглеждаше като грамада пред поляка.
Не играхме чак толкова зле, но мен ме учуди защитата им. Не ги следя, но не знам как разни тимчета им бутат по 2,3 гола. За мен тоя Кимих и Золе ли беше там некъв им овладяха и изкараха мача.
Както казах напред не са нищо особено, поне не и днес, ама и ние бяхме мега разконцентрирани, да не кажа зле в атака.
Тоя егоизъм от двамцата ни отпред може да ни коства много.
Ако рефера е равен там, може с Х или дори с победа да ги отстраним.
Нищо сериозно не са.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Юрген Клоп заяви, че резултатът 0:0 го "задоволява", макар да не е на "седмото небе" от щастие.
"Ние сами си усложнихме живота при последния пас. Имахме доста опасни слизания към вратата на съперника, можем да играем по-добре и сме длъжни да играем по-добре. Имахме положения през първата част, през втората не мога да си спомня нито едно положение и за двата отбора, все едно не беше мач от Шампионска лига."  :sarcastic:

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
0:0 не е толкова зле, винаги в реваншите се решава всичко последните години, дори да биеш с 3 гола разлика в първия мач, пак може да отпаднеш ако не се потрудиш, така ще е и в Мюнхен, ще трябва много да се потрудим ако искаме да се класираме.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
На мен ми липсваше един като Коу/Окса, който може да я "пробва" извън наказателното и ако не гол, то максимално да затрудни Нойер!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Предвид формата ни като гост в ШЛ този сезон не съм оптимист но имаме шансове.

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Мокър терен,вали.Ти да не пробваш удари от средна и далечна дистанция?

нормалният

нормалният

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Мамка му да ,,,за пореден път след лагер са неузнаваеми все едно  са били на някаква синтетика- през първото не можаха да уцелят вратата, второто дори не стигнаха до нея, все едно играчите не се познаваха и играеха за първи път заедно! Единствено Фабиньо и Хендерсън заслужават адмирации, към тях щях да добавя и Матип, ако бе уцелил вратата на Байерн!

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Мое мнение - отпадаме от Байряма, но поне да не паднем в неделя! Но, .... трудна работа с тази игра, не съм оптимист днес...и не само днес! От Нова Година насам, играта ни не ми харесва. Вярно снощи не допуснахме гол, но нямахме идея как да вкараме. Та това ме притеснява....няма идея в атака, няма го вече и "оня" хеви метъл, дето ни даваше възможност да вкарваме по 3-4-5 гола на здрави отбори играещи футбол! Обобщено - с тази игра не съм оптимист, време е Клопо да извади "Асото" от ръкава :yes:
I believe :lfc2:  YNWA!

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоTaipan написа на 20 February 2019 - 08:34 AM :

Мое мнение - отпадаме от Байряма, но поне да не паднем в неделя! Но, .... трудна работа с тази игра, не съм оптимист днес...и не само днес! От Нова Година насам, играта ни не ми харесва. Вярно снощи не допуснахме гол, но нямахме идея как да вкараме. Та това ме притеснява....няма идея в атака, няма го вече и "оня" хеви метъл, дето ни даваше възможност да вкарваме по 3-4-5 гола на здрави отбори играещи футбол! Обобщено - с тази игра не съм оптимист, време е Клопо да извади "Асото" от ръкава :yes:/>
I believe :lfc2:/>  YNWA!

Отпадаме, не съм оптимист....пък накрая I believe???

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни