Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

11.03.2020 Ливърпул 2-3 Атлетико Мадрид (ШЛ - 1/8-финал)

• Please log in to reply
135 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ 1/8-финал

Дата: 11.03.2020

Ден: Сряда

Час: 22:00
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

10 лъва и 1 коте на терена.

Момчетата и днес показаха, че са герои и се борят докрай.
За жалост едно чуждо тяло провали всички тези усилия.

Следващата година се връщаме отново.
Нека се радват всички, които имат повод за радост.  Те нашата емоция никога няма да изпитат със сигурност.

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители
Слави, видя ли го проблема? Може да се назове с име. почти се изсра на финала в Истанбул. Почти се изсра на Сейнт Мери. Тотално се осра миналата седмица.

Никикога, никога, никога, никога повече не искам да виждам испански вратар на вратата а Ливърпул. Никога, никога, никога не съм си представял, че ще има по-слаб от Рейна. Ето го. Първо сам подарява гол, после 2 в неговия ъгъл. ... пълен.

Не мога да повярвам, че един човек така се изсира на труда на целия отбор. Спечелихме всичко като отбор. Загубихме срещу Уотфорд като отбор - всички бяха слаби. Е, за двете купи един единствен човек се издра на всичкото отгоре. Вече не съм сигурен, че ако Алисон не играя до края на сезона, ще станем шампиони, с този на вратата.

Red One

Red One

Scouser Legend

• Потребители
Благода на момчетата. Че се бориха, но... много неточни, много несериозни. Тактически ни надиграха. Няма от какво да се оплакваме. Нямахме аргументи. Те имаха вратар и защита.

petar totuhov

petar totuhov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Жалко че труда на момчета беше сасипан от испански клоун Адриан

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители
Абе важното е, че махнахме Миноле и взехме този. 6 млн евро напред в балансите. Отлична сделка. нищо, че изтървахме на знам колко пъти по 6 млн евро заради него.

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
Евала на отбора...перфектно изигран мач...само оня на вратата се оака мощно...

makedonski

makedonski

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Айде малко по-спокойно, грешката на Адриан реши мача за съжаление. А и нямахме късмет, ако на Роби беше влязло положението с глава ги отстранявахме, но това е. Няма нищо фатално. Просто такива мачове се решават от много класен вратар. Много тъпа грешка на Адриан.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Не мога да повярвам (даже и да преброя) колко и какви пропуски направихме само за едно полувреме.
Това и на тренировка не може да стане. Да искат да ги повторят тия пропуски няма да могат, все 5-6 ще влезнат.
Нямам обяснение.
Адриан не ми се коментира. Малко съм като в  нокдаун.

чаби алонсо

чаби алонсо

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Начина по който Атлетико продължи е показателен за всичко които мразят футбола.Да не минаваш центъра,да нямаш положения и да продължиш... Нямам думи,това не е футбол.

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Този мач си беше чист мазохизъм за гледане. С това мачкане цял мач и неумението да се вкара гол, още по средата на второто полувреме ми намирисваше какво ще се случи накрая. Жалко за 10-те мъже на терена, които опитаха всичко и смачкаха анти отбора на симеоне, но когато имаш такъв вратар няма как да очакваш нещо друго. Той беше оцапал гащите още преди да излезе на терена. Честно казано атлетико ми бяха безразлични досега, но определено ще се кефя на макс когато това гнусно отборче отпадне от надпреварата.

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Играхме си отлично. Но такива грешки на вратаря се наказват. Атлетико нямаше да вкарат по друг начин. Не случайно Алисон и Облак струват толкова. Доволен съм от всички на терена, с изключение на Адриан. Този турнир видимо е твърде голям за него.  И въпреки всичко се изкефих на играта, особено в редовните 90 минути. Вижте как Господ/съдбата си прави ташак с нас. Алисън се контузи на тренировка/загрявка. От нищото... И ей го на резултатът.

нормалният

нормалният

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Жалко много жалко защото направихме силен мач и заслужавахме да продължим, но късмета и за пореден път некадърен вратар ни попречиха сега да се радваме на заслужена победа!

kumarmd

kumarmd

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Шибано нещо е футбола...

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Адриан играч на мача за Атлетико. Добра покупка на Симеоне.

Какво ми прегръщат след мача тоя боклук и неговата смешна дружина? Въобще не бих ги поздравил. Няма такива мишоци.

Голям късмет имаха днес. Ние нямахме.

Така отдавна отдавна не ме е било яд. Затварям социалните мрежи, че ще съжалявам утре. МАЙ**** МУ^^^^^^

petar totuhov

petar totuhov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Жалко е и че в България съществуват хора като Вал Михов които каза че Симеоне над играл Клоп тактически

чаби алонсо

чаби алонсо

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Евала на момчетата,дадоха всичко.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Испанското менте  Адриан да си събира багажа ВЕДНАГА!!!!!!!!!!!!! Вратаря е половин отбор а понягоГа и ЦЕЛИЯ!!!!!! Облак им извади всички положения. Нямам какво повече да добавя.

П.П. Окса и Хендо ОГРОМНИ.

Red One

Red One

Scouser Legend

• Потребители
Отпадаме от Мики Маус- няма проблем. Заебаваме ФА - тъп турнир. Отпадаме от ШЛ още на първите елиминации, за сефте от десет години и то не е фатално. Нещо много лежерно раздаваме доброта.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ми не е много далеч от истината. Смените бяха меко казано смешни.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни