Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

27.10.2020 Ливърпул 2-0 Мидтиланд (ШЛ - Група D)

• Please log in to reply
30 отговора на тази тема

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

ggentatzu написа на 28 October 2020 - 09:20 AM :

Сега четох Фабиньо - 1 месец.

Ще трябва да се оправяме с Върджил Джуниър

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ае хора конктретно за снощния мач какъв Ориги на крилото.Център си беше

Иначе време за мъже беше приказката преди 10 дена.Преди новите контузии
Сега е време за рицари или нещо такова

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ние хубаво си говорим време за мъже, за рицари и аз дори съм сигурен, че момчетата ще проявят мъжество, но нещата опитат и до качества.
Само с характер центъра на отбраната няма да заработи.
За това обаче никой няма вина. От началото на сезона, ние сме жестоко посичани от съдбата. То не е контиузии, ковиди, рефери, слънчеви изригвания, всичко лошо, което може да ни застигне, ни застига.
Няма как Клоп, извънземните или Нострадамус да ги предвиди тези неща.
Има обстоятелства при които човек нищо не може да направи. Да, ся някой ще каже ....ама можеше да се вземе 4-ти цз. Можеше, вярно е, но дори тогава ситуацията ни пак щеше да е критична при толкова много травми.

И въпреки всичко вървим добре към момента. Борба докрай и кото стане. Нема се даваме.

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители

AllorNothing написа на 28 October 2020 - 02:32 PM :

Само с характер центъра на отбраната няма да заработи.
За това обаче никой няма вина. От началото на сезона, ние сме жестоко посичани от съдбата. То не е контиузии, ковиди, рефери, слънчеви изригвания, всичко лошо, което може да ни застигне, ни застига.
Няма как Клоп, извънземните или Нострадамус да ги предвиди тези неща.

Обаче има как Клоп да върне старата схема и да изтегли малко назад защитата (това вече се случи след травмата на Ван Дайк в мача с Евертън, обаче после в другите два мача - не). И ако не го направи и заради това започне да изостава отбора нито извънземните нито Нострадамус ще са му виновни.

Искам да изгледам още 1-2 мача с новата схема, но това уж 4-2-3-1, което всъщност си е 4-2-4 е изключително небалансирано и най-много от това страда защитата. Първо, двамата халфа трябва да вършат работа за трима. Преди този сезон Клоп е излизал с 4-2-3-1 и отборът се представяше много силно с него. Тогава обаче Кейта или Вайналдум бяха на лявото крило или Хендерсън или Лалана на дясното. И това даваше един баланс в защита, който не може да се постигне когато Жота е на терена в тази уж тройка зад нападателя. И съответно колкото по-нестабилна е средата, толкова по-нестабилна е защитата.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Когато се върне Тиаго сто про минаваме отново 4-3-3.

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители

AllorNothing написа на 28 October 2020 - 04:02 PM :

Когато се върне Тиаго сто про минаваме отново 4-3-3.

Дано поне за Сити да е здрав.

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители

Bellamy написа на 28 October 2020 - 01:12 PM :

Ае хора конктретно за снощния мач какъв Ориги на крилото.Център си беше

Братле гледал си някой друг мач...пусни си го пак...цялото първо беше в ляво...второто почна в центъра ама игра 10 мин и го смениха

docaTa

docaTa

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
По едно време гледам Ориги центрира към Минамино,лошо ми стана. Викам си старата песен на нов глас. Клоп не знам какво очаква от него като го върти там. Минамино гледам с глава при едно центриране.... Както и да е,минало заминало взехме си мача,но това нещо от край време си говорим,че трябва да престане,но уви

peterhammill

peterhammill

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Клоп в момента е един от най- добрите действащи мениджъри. Спред мен лично най- добрия с разлика!
И аз, обаче не мога да си обясня това с Ориги на крилото- очевидно не работи и е страшно нелогично?

livernas

livernas

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Взехме си мача и точките, да. А в настоящата ситуация, това е важното. При толкова много контузени и хора извън форма, просто трябва да се върви напред. Съгласен съм, че играта не е красива и убедителна.. Но, това е положението колеги. Не знам какво се случва?! Голям карък ни гони.. Вярно е, че миналия сезон имахме късмет в някои моменти. Включително и с липса на контузии на важните ни играчи. Обаче сега, съдбата е решила да ни постави от другата страна. Добре че и другите не са цъфнали и вързали.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Ей това ми се стори интересно

https://webcafe.bg/u...op-se-uchi.html

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни