Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

01.09.2018 Лестър Сити 1-2 Ливърпул (ПЛ - 04 кръг)

• Please log in to reply
77 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 04 кръг

Дата: 01.09.2018

Ден: събота
Час: 14:30
Стадион: Кинг Пауър Стейдиъм

Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Излязохме от мъртвите...добре че взехме 3 точки

LFC77

LFC77

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Уффф..добре че свърши мача.Не ми останаха нокти...Честита победа!

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Честно казано тия и 5 часа да бяха играли нямаше да ни вкарат гол, ако не беше грешката на Алисон.

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Най-хубавото нещо от мача са трите точки. Всичко друго може да се оспори.

sinner

sinner

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Чудо е как победихме в този мач.От целия отбор само Робъртсън и Гомез бяха на ниво,което не говори добре.И тримата отпред бяха слаби,но Фирмино толкова зле не съм го виждал,всеки пас грешен,100 фала направи.
За грешката на Алисон беше ясно на всички,че ще се случи рано или късно.По-добре,че стана сега,надявам се да си остане и последна.
Лестър не са никак лоши и без Варди и Марез,този Мадисън добре пипа топката.

fishek

fishek

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Четвърта победа и трети мъчен мач. Ако продължаваме в тоя дух и Тотнъм ше ни набухат и Пе Ес Же ше ни разходят на Анфийлд. Не знам все още експерименти ли са това, така ли ще играем от тук нататък, но не ми харесва какво виждам. Да ще кажете, кой те пита теб за това, ама не мисля, че ще прокопсаме много ако продължаваме в тоя дух. Поне знаем, че след тия мачове въпреки победи според мен има много хокане. Алисън дано спре да си прави такива експерименти. Щото въпреки че се научихме да се затваряме гола си беше чисто негов днес. Можеше и без това да минем. Как да е. Честито за сега пък нататък ще видим.

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Доживяхме да сме недоволни след победа :):):) Джо Гомез много ми хареса и този мач и Ловрен при това положение трудно ще влезе . Ван Дайк не е нужно да коментирам колко е добър . Алисон с изключително малоумна самонадеяна гъзарска проява като 17 годишен келеш дето ще впечатлява путките . Дано това му е за урок и Клоп му изшие два шамара и му забрани да се прави на Марадона ! Фирмата леко загатна че се завръща скоро . Салах не е същият като миналият сезон до момента .... малко по бавен и малко по егоистичен ми се струва . Кейта и Шакири влязоха много добре в мача ! YNWA !

blunt

blunt

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Важното са трите точки. Все още сме си слаби в центъра на терена. Сега поне сме по-добре в защита и вратар, та успяваме да измъкнем такива мачове. Клоп работи върху това да контролираме мачове, но му трябва един качествен халф на мястото на Хендерсън. Дано Фабиньо се окаже такъв. 12 точки от първите четири мача, супер старт. Ще се надяваме играта да се подобри.

bgscouser

bgscouser

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоtsbalabanov написа на 01 September 2018 - 03:25 PM :

Честно казано тия и 5 часа да бяха играли нямаше да ни вкарат гол, ако не беше грешката на Алисон.
4 мача до момента през сезона защитата ни е най-силното звено.Просто тази четворка в момента играе много сигурно и спокойно.

Senzor

Senzor

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Взимаме 4 мача от 4 с лоша игра, с единствен допуснат гол от глупост. Какво ли ще стане, когато почнем да играем?

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Sinner викаш Ван Дайк не беше на ниво ? Милнър и той не беше ? Еееееее аре стига хейт .

4i4kata

4i4kata

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Приятели не се ядосвайте. Спечелихме, което е най-важното.

Бекер  направи грешка, но когато водихме. Досега е спечелил 4 точки за отбора. По-добре в такъв сценарий да сгреши за да си вземе поука.

Хендо , Мане и Джини не ми харесаха днес. Имам чувството , че това забавяне на договора на Садио влияе на желанието му за игра. Но вярвам, че това ще се промени скоро време.

Шакири и Кейта се включиха супер в мача и допринесоха много за победата.

Отборът не играе много добре, но печелим. Представете си като влезем в ритъм.

Аз лично, съм много доволен от мача. Имаше напрежение  и достатъчно "случки" на терена, които ще вкарат нашите момчета в релси.

4 мача - 1 допуснат гол - 12 точки , след не толкова добра игра. Какво повече да желае човек. Имаме страхотен вратар , най -добрият CB в света и черноработници, които дават всичко от себе си на терена. Няма какво да коментираме за нападението. Не им върви досега много, и все пак , ако не се лъжа , 9 вкарани гола. Напълно достатъчно.

Bill Shankly

Bill Shankly

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Добре, че тази грешка на Алисон идва рано и да си вземе поука, че това не върви във ВЛ.

SFA

SFA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
За обеден мач в събота, при положение, че не играем с Евертън е важното, че го взехме макар и без много напрягане. Сезонът е дълъг, ще трябва да гледаме и Хендо в стартиращите, няма как.

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Не ми харесва как играем. Три мача мъка. Прилича на есента на 2008 - лидери, ама играта не убеждава. Преди все едно целия отбор атакуваше, сега все едно целия отбор защитава. Няма ги режещите контри, които държат противника на нокти. Искахме с миналогодишния отбор да налагаме нов стил. Сезона е дълъг, но засега не всяваме страх.
Стореното от Алисон - добре че стана днес, едва в четвъртия кръг. Сега ще има време и да се освести. Александър хич не ми харесва как защитава.  Съдията пеерас не свири дузпа за задържане на Вергил (стана гол след ъгловия де) и при жълтия картон на холандеца постави стената на поне 10 метра.
Милнър ставал четъртият играч (Гари Спийд, Р. Савидж и Гарет Бари) със 100 мача за три различни клуба.

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоSenzor написа на 01 September 2018 - 03:31 PM :

Взимаме 4 мача от 4 с лоша игра, с единствен допуснат гол от глупост. Какво ли ще стане, когато почнем да играем?
А ние ще почнем.
Разликата м/у смъртоносните атаки миналия сезон и тея ялови контри от сегашния е в един грешен пас или забавено действие в основата на нападението.Това го имаше и в началото на ланшния сезон ама после си свикнаха и ги почнаха.Сега ще е същото даже и по-смъртоносно,защото надградихме доволно.
За мача ще кажа-Отврат!

S.Gerrard(8)

S.Gerrard(8)

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Първо честита победа! Излязохме с цел да вземем трите точки и го направихме. Ето с такива победи се става шампион. Отново направихме силно първо полувреме, с повече владение и успеваемост, но второто отново снижихме темпото на игра. На Робо мачът му тръгна доста добре и направи много хубава асистенция. Най-накрая видяхме смени преди 80 минута. Имаше грешки, но важното е, че взехме победата. Според мен това ни е най-слабият мач от старта на кампанията, въпреки победата. Относно Алисон, да, направи ненужен финт, но не му се сърдете. Това ще му е за урок. Личи си, че е хладнокръвен и позиционирането му е винаги правилно. Не почвайте отново заради една грешка да гоните футболисти и треньори. Извинявам се, ако обидя почитателите на Хендерсън, но това ни е най-слабият футболист и капитан. Още в самото начало на срещата се видя, че Ван Дайк му дава напътствия къде да се позиционира в центъра. Е, това нормално ли е, да си капитан и да не знаеш къде се намираш? Някои ще почнат да ми обясняват, че пасовете му били успешни. Извинявайте, ама и мен да ме пуснат там и аз ще мога да подавам топката настрани и назад към Ван Дайк и вратаря. Опита се да даде 2 паса на пред, но и двата бяха грешни. Не заслужава да почва титуляр и днес показа защо. За капитанската лента няма и да коментирам. Има поне други двама изявени лидери, които по-заслужават лентата от Хендо.

Сладка победа, радвайте се и гледаме към тежката програма, която ни предстои! Играч на мача : Джо Гомез. Всеки изминал мач прогресира това момче! Евала!

П.С Боби Борисов ми наду глава с факти от миналия век и не спря да възхвалява тоя Мадисън, който не е нищо особено. Май другия път ще се гледа по сръбските.

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Слаб мач за всички освен за защитата и Мане...Кейта като влезе нещата се пооправиха но иначе много брак...много грешки почти от всички. За мен Хендо заедно с Джини нямат място на терена ...може да играе чат пат ама не като титуляр. Важното е че взехме трите точки. Дано Алисон си извлече поука и подобни идиотщини не ни костват в бъдещи мачове. Фирминката като изключим гола и той много слаб- преброих му сума ти грешни пасове и изгубени топки които даваха възможност за атаки на Лестър. Салах се излакоми и не подаде на Мане за чист гол както и изпусна 100% положение първото. Има много за да се върнем към играта в нападение която показвахме от миналия сезон. Затова пък играта в защита е желязна.

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
За последните 10 мача срещу лидера във ВЛ Лестър имали 10 загуби.  Вече са 11 :)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни