Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

25.08.2018 Ливърпул - Брайтън (ПЛ - 03 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
30 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 03 кръг

Дата: 25.08.2018

Ден: Събота
Час: 19:30
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

StelyO

StelyO

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Тази седмица искам тези да ги разглобим/обезчести ме, искам да си върнем заради Мангалите :60:

rakapy

rakapy

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Миналия сезон им вкарахме 5+4 гола. Сега може да сме по-палави, нещо от сорта 7-8.Тъкмо мангалите да видят как се прави. :doubleup:

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Да, направо със 100 на 0. Не се изсилвайте по този начин, една спокойна победа би била супер.

rakapy

rakapy

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоkukuchev711 написа на 22 August 2018 - 11:00 PM :

Да, направо със 100 на 0. Не се изсилвайте по този начин, една спокойна победа би била супер.
Не е изсилване колега а пожелание, което ако играем сериозно е напълно постижимо.Дюнерите с лекота пребиха Хъдърсфийлд и ако ние ще им хвърляме ръкавицата, трябва да пердашим по същия начин подобни съперници.Спокойна победа срещу Брайтън вкъщи за мен е от 5 гола нагоре.Вярно е, че в ПЛ всичко е възможно,но ако срещу такива отбори се съмняваме за каква титла мечтаем.Просто всеки от втората половина на таблицата да си излиза с мисълта "от 4 гола надолу да паднем е добре".
П.П. Нищо лично, но не е в ЕГН-то на Ливърпул да стане шампион, като Челси или Лестър/куп победи едно на мъка/.Затова имам големи очаквания и никакви опасения за този мач.

SFA

SFA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Протоколна победа, без контузени и суха мрежа. Очаквам Мо да вдигне Копа до десета минута и дай Боже първи след тоя кръг с разлика вече в точките.

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Малко се притеснявам , че от задължителната лесна победа която всички очакват да не ги подценим и да ни праснат един хикс примерно или по лошо ....... знаем си ги нашите , че винаги ни изненадват за добро или лошо ;)/> Дано сме го надживели тоя проблем с малките отбори от последните години ....

Разбира се победа с 2-3 гола и чиста мрежа ще е перфектен резултат за нас .

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Страх лозе пази.
Вече сме в трети клас/трета година/ и учителя Клоп ги е научил как се пише /тактика и манталитет/.
Така че по-ведро, отборът има класа и всички се съобразяват с това.

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
в момента сме единственият отбор който не е допускал гол в първенството. Преди си спомням че нямахме гостуване без да допуснем гол.

rakapy

rakapy

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоLiverpoolYNWA написа на 24 August 2018 - 02:36 PM :

в момента сме единственият отбор който не е допускал гол в първенството. Преди си спомням че нямахме гостуване без да допуснем гол.
За да се получи това, се наложи да платим 137млн./Ван Дайк и Алисон/, но парите определено си заслужават.Всеки фен на Ливърпул ще живее поне 5 години отгоре, благодарение на спестени нерви от тези двамата.

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Надявам се срещу Брайтън да продължим с победите.Отбора все още не е в най-оптимална форма и затова качеството на играта не ме интересува а само трите точки.

Taipan

Taipan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Убеден съм, че мача ще е на 0, т.е. трета поредна чиста мрежа, и то резултатно !!! Върви ни срещу тези и сега ще е така. Мисля си, че ще е от порядъка на 4 или 5 - 0. Не се притеснявам и очаквам мача с нетърпение :60: :lfc2: :nyam2:
YNWA !

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
https://youtu.be/CUDR5oCbobs

Пресконференцията на Клопо.

П.П. Относно "забраната" му да се подава на Алисон, явно на пресконференцията е или пиян, или лъже, познавача да каже. Иначе не мога да си обясня, защо споменава, че е "много, много добър играч, освен и вратар, и дава няколко и различни опции в разиграването ". Сериозна забрана ще да е било, няма как да е друго!

EmoRadev

EmoRadev

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Странно, че Эорница мога реално да чувам въпросите на журналистите, докато преди се напрягах и пак най-многочлен да чуя дали эадаващия въпроса е мъж или жена... Иван нещо ново, добре стаята може е раэлична, не съм многочлен сигурен.
Иначе нормално эа Алисон. Между другар, Едерсон вече имам една асистенция, дано нашия да не иэостава в таэи "надпревара".

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоEmoRadev написа на 24 August 2018 - 11:15 PM :

Странно, че Эорница мога реално да чувам въпросите на журналистите, докато преди се напрягах и пак най-многочлен да чуя дали эадаващия въпроса е мъж или жена... Иван нещо ново, добре стаята може е раэлична, не съм многочлен сигурен.
Иначе нормално эа Алисон. Между другар, Едерсон вече имам една асистенция, дано нашия да не иэостава в таэи "надпревара".

Това гугъл транслейт ли е? Нищо не се разбра.

EmoRadev

EmoRadev

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоstroshev написа на 25 August 2018 - 07:12 AM :

Това гугъл транслейт ли е? Нищо не се разбра.
Ъм... не. Някакъв аутокорект се е получил, което е странно, защото нямам такова нещо на телефона и не знаех, че Xiaomi го имат като функция.
Имах предвид, че за първи път гледам пресконференция у дома, на която се чуват въпросите на журналистите. Обикновено се направягаш да чуеш дали пита жена или мъж и не може да се чуе нищо повече. Не знам дали са променили залата, защото нещо изглежда променено или просто са раздали един-два микрофона.

S.Gerrard(8)

S.Gerrard(8)

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Мачът за нас е домакински, което значи, че не трябва да допускаме гол. Брайтън определено ще са натрупали поне малко самочувствие след победата у дома над манго, но днес гостуват на Анфийлд и там ще им е с пъти по-тежко. Очаквам резултатен мач и трета поредна суха мрежа за Алисон.

П.С
Дано в края на срещата се дадат повечко минути на Шакири и Стъридж.

Jurgen Klopp

Jurgen Klopp

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
никакви оглушки. Бой по каските и да отлитат с една тройка

livermaina

livermaina

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
След препъването на сити трябва да вземем трите точки - всичко друго е провал
Те няма да се спънат много пъти....

neversurrender

neversurrender

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Liverpool team: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Wijnaldum, Milner, Keita, Mane, Salah, Firmino.

Substitutes: Mignolet, Henderson, Sturridge, Moreno, Lallana, Shaqiri, Matip

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни