Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

25.08.2018 Ливърпул 1-0 Брайтън (ПЛ - 03 кръг)

• Please log in to reply
45 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 03 кръг

Дата: 25.08.2018

Ден: Събота
Час: 19:30
Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

deadpoll

deadpoll

Not English, but Scouse

• Потребители
Брайтън оцеляха! Сериозен съм. Дойдоха да не паднат с много и го постигнаха.

EmoRadev

EmoRadev

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Взехме си своето. Другото не е за коментар... Честито първо място!

der Bomber

der Bomber

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Неща като отиграването на Сала при гола и на Алисон малко преди края печелят титли.

Неща като на Трент паса и копването на Бекер, печелят хиляди фенове, дори и симпатии от неутралните.

Има тонове потенциал във този състав и вярвам.

Щастливи дни, guys.

neversurrender

neversurrender

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Много важна и трудна победа!

thekop

thekop

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Уф, да въздъхна и аз като Клоп.
Не знам идеите на Клоп, сякаш иска да контролира мачовете, но не знам ние ли мача контролираме или нас ни контролират за 1 гол пасив и офанзива в последните минути.

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Много изстрадани и важни 3 точки.  В момента само това е важното. Играта е ясно, че е далечко от това на което сме свикнали, но пък е печеливша за момента.

Не съм вярвал, че ще дойдат времена при Клоп когато защитата и вратаря ще са с по-ключова роля за победите от нападението.
Алисон с много важни, решаващи намеси, но и замалко да направи белята. Сякаш скучно му става от време на време и решава да съкрати живота на няколко милиона души.
Не може постоянно да се прави на Лео Меси. Едно изчистване на топката в тъч няма да е края на света все пак.

Клоп със сигурност ще си направи изводите от това, което се случи днес.  При положение, че водим само с 1 гол, такова спокойствие и ленивост имаше по едно време, сякаш бяхме 1000% сигурни, че Брайтън няма една атака да ни направят опасна.

Все пак 3 поредни победи, голова разлика 7-0, по-мечтано начало на сезона от това нямаше как да има.

JohnToshack

JohnToshack

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Започнахме да побеждаваме много аристократично. Не ме кефи. Честно! :yes:

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Абе треперане си беше. Тези шампионски победи ми е.ават м.йката. Но пък имаме вратар. :60:

SFA

SFA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Протоколна победа с минимални рискове. Сезонът е дълъг, чака ни и реванш за ШЛ.

П.С. Клоп сега от тунела каза, че спокойни 3 точки взехме, вместо зрелищното "ние вкарваме, те вкарват". Честито първо място и дано с точкова разлика след понеделник.

JESUS79

JESUS79

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
слаб мач дано да греша но играта не тази която трябва да бъде

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Това, което не ми хареса в мача бяха смените на Клоп. Не съм почитател на вкарването на още един защитник за пазене на резултата. Почти не се получава. Също не ми харесва, да се прави смяната при корнер в полза на другия отбор. Това си е като неписано правило да не се прави. Все пак победихме.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

За стандарта, който искаме да  наложим, и целта - титла - не трябва да допускаме такива мачове на Анфийлд срещу отбори-автобуси. Защото ще загубим точки. Второто полувреме вместо да вдигнем оборотите (защото целият мач го играхме на 80 оборота) ние се увъртяхме.
И на децата им беше ясно, че те ще пазят това 0:1 до 75 минута и след това със свежи нападатели ще опитат да вземат нещо. Да, има такива мачове. Да, по-лесно се мотивираш срещу отбор от Топ 5, отколкото срещу такива отбори. Да, трудно се вкарват голове на такива защити, но останах с усещане, че не натискаха на макс, а разчитаха на това, че сред нашите 11 има много повече класа отколкото сред техните 11.
Все пак честите победа, най-важни са точките, пък и да не забравяме, че преди седмица Брайтън би Юнайтед.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоJohnToshack написа на 25 August 2018 - 08:30 PM :

Започнахме да побеждаваме много аристократично. Не ме кефи. Честно! :yes:/>
По-добре да печелим аристократично(някой път) от колкото да губим меланхолично

Enigma_lp

Enigma_lp

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Как беше, три точки, чиста мрежа, първи в класирането.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Трябва да се радваме за трите точки и първото място. Продължаваме със сухите мрежи, победите и трите точки. Беше важно да победим, след като вече знаехме за издънката на Сити. Просто нямахме право на грешки. Вратарчето им на тия спаси поне 2-3 чисти положения, а и гредата се намеси при прекия свободен на Трент.

Първото полувреме играхме на познатото ниво. Преса, отнемане на топките, включвания по крилата, удари и положения. Точно както всички са очаквали. Размина им се категорично на Брайтън решаването на мача още през първата част. През второто полувреме сривът в играта ни съвпадна с влизането на Хендо и излизането съответно на Кейта. Просто рутината в центъра изчезна, изчезна и енергията. Нямаше я вече пресата и дрибъла. Отнеманията на топката намаля драстично. След това излезна Мане и влезе Стъридж и останахме тотално без пресиращи футболисти. Моите уважения към Стъридж, но той не е футболист за мачове, които трябва да бъдат успокоени и затворени. Няма я пресата при него, енергията, единоборствата. Той е за мачове, в които на нас ни трябва гол и се очаква, че ще затягаме обръча. Тая вечер просто запълваше бройката до 11 в нашия отбор. Един Шакири ми се струва, че можеше да даде повече енергия в предни позиции.

Алисон. Днеска беше на двете крайности. Първо неразчетенето му излизане, при което можеше да получи червен картон, ако беше фаулирал футболиста на Брайтън, а и дори да не беше направил фаул, можеше да стане гол. Второ, положението му от 80-тата, минута, когато тръгна да лъже и почти направи дузпа. И трето - спаси чист гол, който ни спечели мача. На моменти ми приличаше на Миньоле, който също пробваше да излиза и да лъже преди време, после накрая ми заприлича на Де Хея при спасяването. Малко Джекил и Хайд от негова страна. Дано му бъде обяснено, че не е нужно всеки мач да се прави на велик и да лъже нападателите, едно просто подаване напред или изчистване е далеч, далеч по-сигурното и правилно решение.

Честитит 3 точки, честито първо място. Начало тип 2013/14 година, когато пак имахме 3 сухи мрежи поред с 3 победи. Дано тоя път не последва същата съдба.

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Проблемът срещу такива отбори е, че искаме да се играе футбол. Такъв ни е отборът, жаден за игра. Какво правеха цял мач тия рендета? Даже след като губеха, никой не пресираше нашите централни защитници. 11 човека в защита. Можехме след гола да си разиграваме в нашата половина спокойно. Но ние играем за публиката и пак атакувахме, сякаш ние губим, а те водят. Абе... дърварска работа. Срещу 11 човека в половин терен даже доста положения имахме и пак пропиляхме. Доволен съм!

ravina

ravina

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Стойностна победа! Мечтан старт ;)

konov23

konov23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
@tsbalabanov, мисля, че по новите правила тези нарушения не са червен картон. Излизането на Алисон визирам. Закъсня, но щеше да получи жълт. Топката беше далеч и отиваше настрани.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Soulmaker

Soulmaker

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Както казва Жадното:

Утре във вестниците - първи!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни