Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

22.09.2019 Челси - Ливърпул (ПЛ - 06 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
30 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 06 кръг

Дата: 22.09.2019

Ден: Неделя
Час: 18:30
Стадион: Стамфорд Бридж

Телевизия: Публикувано изображение

TheSpionKopLFC

TheSpionKopLFC

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Трябва да бием с оглед загубата на Сити.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
В снощния мач ясно се видя, че тризъбецът отпред е станал толкова комплексен, че даже си пречат в сгъстена отбрана. Салах не веднъж навлезе в лявата половина на противниковото наказателно поле и взаимно си попречи с Мане за последното докосване.

Та на Моста аз не вярвам, че Челси с нещо ще ни изненадат и ще заложат на дефанзивни действия, както действаше Наполи през второто полувреме.

Дали няма да е добре да наситим халфовата линия с още двама измежду Джини/Мили/Шакири за сметка на 9-ката или 10-ката. Така ще изолираме отпочиналия Канте, а те отзад са леш, все някой ще я нацели от нашите.

Дебелият Франк ще е доволен и на точката, но нашите амбиции такива сметки не ни устройват. Трябва методично да се налага превъзходството в лигата и да се възползваме от кадровите проблеми в Сити и да ги отказваме в директния сблъсък ноември.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Ако малкото цигане Канте не играе 100% го гризкат.
И с него би трябвало да ги бием, но ще е по-трудно.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Кантето миналия мач ни сгъна...ако сега го е оставил целенасочено да почива явно Лампард ще разчита на същата тактика и в Неделя...предполагам Клоп ще измисли нещо...може би Хендо, Милнър и Фабиньо в центъра ще е най добре...

KlopU

KlopU

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Шакири на терена като халф,иначе ще продължава да се разчита само на предната тройка.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоKlopU написа на 20 September 2019 - 09:51 AM :

Шакири на терена,иначе ще продължава да се разчита само на предната тройка.
Това няма как да стане. В тоя мач трябват кучета като Хендо, Фабиньо и Милнър/Вайналдум. А няма как да смениш някого от тройката за него също.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Челси са третият най-резултатен отбор във ВЛ - отбелязали са 11 гола /Ман Сити - 16, Ливърпул 15, Тотнъм 11/. Освен това са с втората най-слаба защита - 11 допуснати гола /Норич - 12/.

По принцип нашите са добри в надвкарването, ама този път не мисля, че ще допуснат повече от 1 гол, с оглед мача за Супер купата. В него Челси доминираха в определени периоди, но Клоп вече ще е подготвен за похватите им, а не вярвам Лампард за 5-6 седмици да е измислил нещо ново точно и специално за този мач.

KlopU

KlopU

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
За супер купата на хванаха на извеждащи подавания и на разбиха,но тогава линията ни беше силно изнесена.Клоп обаче върна линията ,така че това вече не ме притеснява.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
https://mobile.sport...s.php?id=805786

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Важното е да запазим разликата със Сити в този момент.
Ако успеем напрежението върху тях ще расте,пък нека си избиват комплексите с другите отбори.

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Ами за тоя мач излизаме и си вземаме трите точки.Челси въпреки периода в който се намират в момента не са за подценяване, тъй като все още имат някой и друг класен играч.Вече играхме с тях за Суперкупата, като се надявам този път да неутрализираме силните страни които показаха тогава.Важното е да доминираме в средата на терена и оттам нататък би било по-лесно да спечелим.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Това е май първото гостуване на Челси в което ми е много спокойно и ако не направим грандиозни глупости или те не направят мача на живота си не виждам как няма са вземем 3те точки. Разбира се не искам са подценявам лондончани, но към момента според мен сме много над тях като класа и отборно, и индивидуално. А да сравняваме Франки с Клоп си немислимо.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Аз пък съм си притеснен за тоя мач. Челси са доста непредвидими, като нищо някой Х или дори загуба може да стане. Е, по-вероятно е да бием, на което всички се и надяваме, ама в никакъв случай не мога да кажа, че ми е спокойно.

Davidkov

Davidkov

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Защитата на Челси е много слаба, очаквам ако ни вкарат, ние да вкараме един повече. В атака са добри, Мейсън Маунт е талантлив играч (той може и да не играе), Пулишич още не се е приспособил. Персонална задача за Ван Дайк или Матип, един от тях да пази Тами Абрахам.

der Bomber

der Bomber

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Аз също хич не съм спокоен за мача. Ако някой чете форума без да гледа би останал с впечатлението, че Челси са 5 пъти по-слаби от миналия сезон. Един Азар ги напусна, който ако му е един е невъзможно да бъде спрян, но в повечето случаи не му е ден.

В момента имат млд, гладен за доказване отбор и мениджър. Със сигурност ще ни скочат на нож, надявам се да запазим спокойствие и увереност и да ги катурнем.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
От Септември 2016 насам имаме 1 единствена победа като гост на някой от топ 6 отборите. - Тази срещу Тотнъм миналата година.

Не е като да не сме хващали и по-слаби отбори в този период от Челси в моментното им състояние и въпреки това статистиката си стои - 1 победа за последните 3 години.
Надъхването за задължителни 3 точки и лесен мач е абсолютно излишно. Нямаме гаранция за каквото и да е в днешния двубой. Може да ги бием естествено, но можем да хиксираме или да паднем.
Положителното нещо след мача с Наполи е, че малко от малко спадна високомерието, с което подхождахме ние феновете преди всеки наш мач. Еее тия ги трепаме с Б отбора, ония с Ц отбора ще ги пребием.
Вярвам, че и отбора си е взел поуки от последния мач и днес ще излезем пределно мобилизирани за да си вземем 3-те точки. Ако не ги вземем, не трябва да има драма. Гостуване на отбор от топ 6 никога не може да гарантира сигурни 3 точки.
И ние така в годините когато бяхме мега зле, колко пъти тупахме отборите дето ни гостуват. Сити още нямат победа над нас дори, откакто станаха камилари.

Челси са млад, но и много нахъсан отбор. Лампард играе  с различни схеми, не можем да кажем със сигурност с какъв състав ще ни излязат днес. Естествено ние сме с много повече класа като състав и една победа днес би имала колосално значение в битката ни със ситите.Ако не победим, нищо не е загубено.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Последния мач бяхме с Гомез на бека и Чембърлейн крило...оттогава тая глупост не сме я правили....ако си излезем със стандартния състав ми се струва че ще ги бием сравнително лесно...само Кантето трябва да се респектира в началото.

David

David

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
  • Град:London
Нито една война не е изгубена. Твърде рано е за люшкане в каквито и да е посоки... Рано или късно трябваше да платим данък "загуба". По-добре там, където все още не е опасно, фатално и жизнеопределящо. Самият Карло каза, че след като сме загубили от тях миналия сезон сме стнали шампиони накрая, така че...Ножът е дървен.

Челси никога и при никакви обстоятелства не бива да бъдат подценявани!
На всичко отгоре играем на техен терен.

Аз нямам притеснения. Имам опасения странични фактори и наши лигни да не ни плиснат една горчива чаша в лицата.

Тази глупост между Мане и Сала,(ако има такава) веднага трябва да прекрати в името на отбора и общата казуза. Детинщини в този момент точно не са нужни. "Ти не ми подаде, а сега ходи я гони по тъча, няма пък да ти подам..."

Отборът не е сменил качеството си. Иска се концентрация, бак ту трак и толкова.
Не искам да вярвам, отказвам да повярвам, че ще се задоволим с фойерверк успех и хайде кой, откъдето  и да е.
Главната цел наистина тази година е Премиър.

Не може всеки ден да играем със скромни отбори. Идва момент за изпитания. Ако искаш да си номер едно, трябва да се държиш като такъв, да бъдеш безпощаден, но не високомерен.

Не знам какво стана с отбора срещу Наполи, но подобен тип поведение не бих искал да виждам в скоро време. Объркани, разсеяни, меки...Все едно, голям праз, да минава мачът там...

Нямаме оправдание, нямаме право да се дъним точно днес. Ще започнат пак едни помийни свлачища срещу нас, не ми се мисли!

Определено формата на Робъртсън е леко тревожна. Сериозен  спад се наблюдава. Изигра може би най-слабия си мач, откакто е в отбора...Силен характер е, дано въпреки понижения левъл на форма да изоре терена и да измие ужасното впечтление от мача в Италия.

Като цяло очаквам да видя един задружен колектив, който може, трябва и би следвало да сгъне противника си.

Лампард може да е обещаващ треньор, но ми се струва, че много бързо иска да прескочи нива в развитието на един мениджър. Не е до качества, всичко в този живот има вътрешна логика. Носи тежестта на очакванията. Все едно Джерард да беше поел от нищото Ливърпул...Наивни сантименти!

Изказвам тези мисли, с оглед това, че хер Клоп е на светлинни години напред във всичко в професията и не би следвало да посволява един руки да го надвива.

Не ми се иска да виждам Хендерсън и Милнър един до друг...

Триото отпред и най-вече адаша да взема куфарчето с магиите от вкъщи и да твори, че много постно беше предния мач...
Адриан ми е голям коз. Това момче показа, че незаслужено беше низвергван и подценяван. Понякога се иска време да се отърсиш от стреса. Мозъкът дава лоши команди, когато е блокирал. А както е известно той е компютърът, който командва целия организъм. В частност краката.

Върджил също следва да затегне колана, че дава признаци на разсеяност, не на класа естествено.

Мислете позитивно! Победа!

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
#LFC line up v Chelsea: Adrian, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Wijnaldum, Henderson, Mane, Salah, Firmino.
Subs: Kelleher, Milner, Gomez, Oxlade-Chamberlain, Lallana, Shaqiri, Brewster.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни