Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

13.12.2017 Ливърпул 0-0 Уест Бромич (ПЛ - 17 кръг)

• Please log in to reply
84 отговора на тази тема

Bellamy

Bellamy

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Казах си,че няма да отворя сайт,форум,група свързана с Ливърпул,за да не ме подсеща за този мач,понеже много ме боли,ама много,но не се сдържах и ей ме на.
Та имам един въпрос,може би е по-труден от този дали има живот след смърта.
Защо се получава така,че ние сме  може би единствения отбор в света който по нищо,ама по нищо не си личи,че може да се издъни така рязко(Визирам и мача със Евертън).Правим хубава поредица от мачове,нижем голове с лекота,красива игра и изведнъж бам нокаут,мачовете са през три дена,няма да кажеш национали,които да ни разбият ритъма,няма контузи в офанзивата или наказани.Защо,защо става това?

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоBellamy написа на 15 December 2017 - 01:07 AM :

Липса на лидери, психика и достатъчно класа в отбора, за да има хладни глави, които да пречупват подобни анти-отбори. Не ни ли тръгне играта от начало, почти не ни търси. А закучените мачове се обръщат 99.9% от големите играчи, с класа и непримиримост.

stroshev

stroshev

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Да добавя и самочувствие...нашите като видят че не стават нещата и идва една паника едно въртене...- не случайно или им набиваме 3-4-5 гола или 0

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
По-назад ставаше дума кой трябва да ни бъде капитан. Когато взехме Джан и го гледах на терена, си мислех, че това е бъдещият ни капитан. За съжаление в игрово отношение той не се разви, а тъпче на едно място.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоstroshev написа на 15 December 2017 - 09:31 AM :

Да добавя и самочувствие...нашите като видят че не стават нещата и идва една паника едно въртене...- не случайно или им набиваме 3-4-5 гола или 0
Много вярно. Ако мачът ни тръгне, можем да качим всеки на разлика. Обаче като са закучени нещата и се забелязва паниката. В мача с УБА още от началото на второто нашите бяха паникьосани. Което не трябва да е така, разбира се.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни