Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

15.07.2020 Арсенал 2-1 Ливърпул (ПЛ - 36 кръг)

• Please log in to reply
49 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 36 кръг

Дата: 15.07.2020

Ден: Сряда
Час: 22:15
Стадион: Емирейтс Стейдиъм

Телевизия: Публикувано изображение

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Пълен т*шак.

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Загубихме от най-жалкия Арсенал в историята.. дано Клоп е доволен! С Минамино,Шакири и Японския Самурай ще се получат нещата и догодина!!! Бесен съм

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Това не може да е истина

scouser1996

scouser1996

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Ужас! Дано Клопо ги напляска... :lfc2:

Freack

Freack

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Точно на тия нещастници ли трябваше да вдигаме самочувствието....

Трябва някаква конкуенция на Салах, безумни пропуски прави и лишава отбора от точки. Да сега тези точки не са жизнено важни, но след 2 месеца ще бъдат. Остана и серията без загуба вкъщи да си развалим и ще е прекрасно,

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
След Ковида се върнахме назад във времето, все едно сме друг отбор. Добре, че поне това не е начало на нов сезон, че не ми се мисли колко щяха да са ни дръпнали шейховете вече.
Яд ме е също така, че с такава лека ръка изпуснахме рекорда от 100+ точки, който си беше просто нарисуван, ама какво да правиш, явно това не е вече мотивация за играчите, а и с тази безобразна форма..Сега вече е важно да се мисли за следващия сезон, как отборът да е подготвен за силен старт, ако трябва да ги пуска във ваканция след тоя мач.

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Липса на концентрация. Харесаха ми Наби Кейта и Мане, другите са махмурлии...

Leon1912

Leon1912

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Яд ме е. Не може да загубим от толкова жалко отборче!
Както върви може и да не направим 97-те точки от миналия сезон. А на всичкото отгоре вече и разликата с втория е под 20 точки!

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Пореден безотговорен мач. Рекорда от над 100 точки изтече в канала, за което сме си виновни сами. "Бий за да те уважават", така трябва, а не разходка на фланелките. Започвам да се притеснявам за новия сезон.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
И аз не съм доволен. Знам, че пак някой ще каже, ама те станаха шампиони. Ами добре като са дай да не излизаме за останалите мачове и да си губим слубебно с по 3:0 и това е.
Срещу толкова смотан и жалък отбор като Арсенал, който и и Лудогориец ще му напълни кошницата да загубим толкова бездарно си е срамота.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
От 23 опита само 1 гол. А тези некадърници да имат от 2 положения 2 гола и то от нас подарени.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Тези не разбраха как ни биха. Искам статистика колко поредни паса са си вързали макс. Не вярвам да са повече от 3-4 за цялото второ полувреме. Заради лиготиите на Ван Дайк и Алисон се прощаваме с рекорда по точки.

За някои може да не е важно, ама беше единственото, за което се борехме след паузата реално. И начинът, по който толкова лесно се прощаваме с точките е притеснителен.

Единственото положително е Кейта. Страхотен футболист. Ако е здрав, може да е план Б,щото само с центрирания не става.

Минамино - да ме вземат мен, ще върша абсолютно същата работа и съм навит за 5к/седмица. Дано продава много фланелки, че иначе не знам.

На Гомез му се получаваше с финтовете, но една грешка и отиваше при ВВД и Алисон. А, Алисон се опита още един път да им подари гол, ама не се получи.

Абе бесен съм, едни от най-тъпо загубените точки от много време насам.

нормалният

нормалният

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Надявах се ,че след узаконяване на титлата ще се наслаждавам на нашите мачове до края, уви останах си с надеждите, то мъки мъки, като за капак да паднем и от тези несретници,,,

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоRaybeez93 написа на 15 July 2020 - 11:10 PM :

Загубихме от най-жалкия Арсенал в историята.. дано Клоп е доволен! С Минамино,Шакири и Японския Самурай ще се получат нещата и догодина!!! Бесен съм
кой е самураят

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
E как кой оня дето още му чакаме първия гол във ВЛ.. по-добрият дет взехме от Залцбург.

livernas

livernas

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Еми.. Това е. Без хъс и така лежерно, друго не може да се очаква. Вървим възходящо, но в обратна посока. Лошо.. Зле.. Ужасно!! Подкрепям колегите, които се изказват в посока на това - че няма и равностойна пейка. ФСГ направиха доста добри неща. Но, вече две години без входящи трансфери?! Не знам какво си мислят? Че играчите са налице и няма нужда от надграждане?! Защото нашите са най-добрите.!! Шампиони са все пак.. Но, живота не е спрял.. И ако не се подобрява и развива - ще изостанеш.!! Защото конкуренцията не спи. А действа. И догодина, всички ще са много по-добри и нахъсани. Ей ги на.. И в студиото на Диема, говорят за липсата на мотивация.. Ами, дано да е това. Щото, иначе лошо.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
Ебати дарителите сме станали напоследък.
Съживяване мъртъвци. Не мъртъвци, ами направо скелети.
Тия са спрели да играят футбол 2006г. , ние им вдъхваме живец.
25 удара 1 гол. Тия арматуристи 2 удара два гола.
Ако не е комар, някъде (тоя и предния мач) догодина много пот и желание ще трябва да хвърлим.
Салах имал по 20+ трети сезон. Ок и аз горе долу щях да ги вкарам толкова, при 80+ пропуска или правене на ташак пред другата врата. 20 влизат отма.
Не става така, не може да се подиграваш със спринта на тоя или паса на оня.
Като не можеш остави я другия да я вкара.
Доста се полакоми и тоя и миналия сезон.
Мането страда от това.
А па ВВД и Бекер кви грешки направиха, заеби.
Чак за фаул претендира, за кво? Неправилно дишане или ....?
Ужас, тия калитари дълбаят вече 15 години, всеки сезон взимат от нас минимум по петица в някой мач, днес ги правиме "като феникс от пепелта".
Точно тия мръсни тарамбуки.

TheSpionKopLFC

TheSpionKopLFC

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоRaybeez93 написа на 15 July 2020 - 11:22 PM :

E как кой оня дето още му чакаме първия гол във ВЛ.. по-добрият дет взехме от Залцбург.

Аз имам чувството, че са ни направили римейк на Казанската афера. Искали сме Холанд, пратили са ни Минамино. :D

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоRaybeez93 написа на 15 July 2020 - 11:22 PM :

щото го спомена Минамино, Шакири и после японския самурай затова се зачудих

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни