Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

18.09.2018 Ливърпул - ПСЖ (ШЛ - Група C)

• Заключена тема Тази тема е заключена
68 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - групова фаза

Дата: 18.09.2018

Ден: Вторник

Час: 22:00
  Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Hooligan2017

Hooligan2017

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Тези трябва да ги бием като домакини за да заявим ясна позиция и намерения в нашата група ! Тухел е изключително добър треньор и знае и кътните зъби на Клоп . ПСЖ са се наточили едва ли не да печелят ШЛ тази година така , че трябва да подходим много сериозно ! Първи сериозен тест за защитата и вратаря ни и е време нападателите ни да се раздвижат защото за момента само Мане играе а другите двама като че ли не си дават толкова зор . Трябва да натиснем газта и да се превърнем във онзи бърз , техничен и клиничен отбор от миналата година който разби Сити , Рома и т.н.
Иначе от страна нс ПСЖ мангала Неймар ще има пак да се кълчи , симулира  и да провокира нашите . Съответно трябва да внимаваме и със МБАПЕ , Ди Мария , Кавани , Дракслер и т.н. :))))

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Питат  Тухел:

Дали първенството вече е приключило след тази пета поредна победа?
"Много съм щастлив, защото показахме, че винаги сме гладни да спечелим.
Играхме днес (петък), за да имаме преднина във вторник (мача от Шампионската лига в Ливърпул).
Беше много важно."

За състава
"Имам идея в главата си, но не съм сигурен. Трябва да говоря с ключовите си играчи и да гледам мача утре (събота) между Ливърпул и Тотнъм. Ще вземем решение в понеделник."

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
4-3

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
http://www.lfcineurope.com/9697-4.html

ЗА МЛАДИ и стари, разгледайте го добре

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Изиграха още в петък мача си за първенство, 4:0 срещу Сен Етиен. Тухел е дал почивка на Мбапе и Неймар и дори не са били на пейката.

neversurrender

neversurrender

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоLiverpoolYNWA написа на 15 September 2018 - 11:03 PM :

4-3

Последният резултат, с който загуби Тухел на Анфийлд :) 3 пъти скача и се радва и накрая си тръгна оклюмал ;) Играем с отбор, който много си прилича с Ман Сити като философия на клуб, много пари, много пари и още повече пари, клубове на неограничените възможности, европейската история липсва, на местно ниво тепърва трупат трофеи, но знаем какво НИЕ ИМАМЕ и какво ТЕ НЯМАТ. Очаквам подобен мач като онзи с Ман Сити в ШЛ, да опитаме агресивно да им напълним кошницата и да ходят да си оправят самочувствието срещу Ним и Дижон.

niki 50

niki 50

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Едно е сигурно,мача ще предложи зрелище/надявам се/

steffaka

steffaka

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Очаквам спокоен и сдържан мач - групова фаза , и натоварен месец ! Подобен мач , на този с Тотнъм !

SFA

SFA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Ще бъде мач както с Ман Сити на четвъртфианала. Така че класически резултат. Ще ги убием до 30-та минута и да си пътуват към местното първенство, де само там ги знаят. Очаквам Салах да се развихри. През последните 2 мача се старае много, но малко не му достига за гола. Сега ПСЖ ще са му достатъчен дразнител след туристите до сега в шампионата.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоniki 50 написа на 16 September 2018 - 07:32 PM :

Едно е сигурно,мача ще предложи зрелище/надявам се/

Публикувано изображение

Robbie B F

Robbie B F

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Аз си мисля, че можем да го вземем този мач. Тези не са свикнали някой да им скача... те игрят с гингам и секви подобни тикви. Просто трябва да внимаваме с Мбапе.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
С нетърпение го чакам този двубой,поради факта,че това ще е първия ни мач с подобен съперник.Визирам гранд във върхова форма  извън Острова.Мача с Реал не го броя.Ще направим сериозна проверка по какъв път се движим.
Имам добро усещане за този сблъсък,ако пък случайно има драматична развръзка за нас,ще си направим изводите къде грешим.Дет се вика уин-уин.

пп.Варненски чада,има стабилна организация за този мач,така че,който реши.Call me...

steffaka

steffaka

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Групова фаза играем с ПСЖ - тука очакват 5:0 резултат ?!? Някои летят в облаците + слабата форма на нападението ни !!! Лично аз , бих искал да видя експериментален състав , със Стъридж вместо Фирмин , а и със Шакир , вместо Салах - поне във групова фаза ! Кейта титуляр , чакам и Фабиньо ! И да не забравим - Къртис Джоунс - поне в по-леките мачове , не можем ли да го видим ?!?

SFA

SFA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Хах, този мач във Вторник нали знаеш, какви ТВ права са платени за него. За експерименти забрави, излизат и двата отбора с всичко най-боеспособно, защото жълтурите и американците са го предплатили още преди месеци.

Freack

Freack

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
ПСЖ до сега не са били пресирани по подобен начин както ще го направим ние. Тухел ще го очаква, но дали играчите му ще са подготвени за подобен стил на игра, такъв срещу какъвто не са се изправяли до сега? Голямото ни предимство ще е халфовата линия. При тях липсата на Верати ще е ключова, остават единствено с Рабио и Ласана Диара в центъра, които за мен няма да са им достатъчни на парижани срещу нашите халфове. Рабио е много класен футболист, но Диара за мен никога не е бил топ играч, а какво остава когато вече е на 33. Ясно е че всяка тяхна атака ще минава през Неймар, успеем ли да го спрем и да нарушим ритъма му то ПСЖ ще имат много сериозни проблеми. В защита също не са нещо кой знае какво , в последните години топ отборите ги убиват от голове, а тръгнат ли да се надвкарват с нас нищо добро не ги чака. Лично аз очаквам по предпазлива игра и от двата тима, може би и двата отбора ще излязат с мисълта да не загубят.

steffaka

steffaka

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
През уя ми е , какви права били платени - групова фаза , 3-4 мача да вземем , и сме в играта ! Освен тва , НИЕ се целим в ПЛ !!! Бал съм ти и тъпата ШЛ !

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Arbitre: Cüneyt Çakir  
Quarter-Finals Apr 14, 2016 Публикувано изображение Liverpool Публикувано изображение Bor. Dortmund 4:3

============
от техния сайт, машинен превод

Шампионска лига издание 2018-2019, там отиваме! След големия си успех срещу Сейнт Етиен в петък в Парк де Пренс (4-0), клубът от столицата ще влезе в най-престижното европейско състезание във вторник. В менюто има галационен плакат срещу Ливърпул,  в митичното му заграждение на Анфийлд.   :)   ей това ми хареса

"Спечелихме, като показахме жаждата си за победа", каза Томас Тухел след победата срещу Зелените, на микрофона на PSG TV. Това е важно, защото на "Анфийлд" не знам дали важното ще бъде да бъдем добри тактически или да покажем доверието, което ни води. Това е голям тест, ние сме сигурни. "

А. Гюзелев

А. Гюзелев

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
  • Град:Southampton UK
Здравейте, Ливърпулци ! Очаквам да стартираме с победа и още след първият мач да покажем кой ще е "тартора" в тази група. Най - голямото ни предимство ще е Анфийлд ! Ще съм благодарен ако някой може да помогне с читав стрийм за АСЕ плеър ! Baivane, помагай пак, ти си човека.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоА. Гюзелев написа на 16 September 2018 - 10:58 PM :

Ще съм благодарен ако някой може да помогне с читав стрийм за АСЕ плеър ! Baivane, помагай пак, ти си човека.

Винаги работи този сайт,  не само по време на мачовете   / Матч  Футбол 1  /
http://allfon-tv.com/?id=19#11

Програмата му за утре  ВТОРНИК  е
  • 16:30 Чемпионат Франции. Обзор тура. [0+]
  • 17:30 Чемпионат Англии. Обзор тура. [0+]
  • 18:30 Английский акцент. [0+]
  • 19:40 Лига чемпионов. Прямая трансляция. "Интер" (Италия) - "Тоттенхэм" (Англия)
  • 21:50 Лига чемпионов. Прямая трансляция. "Ливерпуль" (Англия) - ПСЖ (Франция)

а днес, понеделник   вечерта
21:55 Чемпионат Англии. Прямая трансляция. "Саутгемптон" - "Брайтон

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни