Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

22.09.2018 Ливърпул 3-0 Саутхямптън (ПЛ - 06 кръг)

• Please log in to reply
32 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 06 кръг
Дата: 22.09.2018

Ден: Събота
Час: 17:00
Стадион: Анфийлд
Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Вече започнаха да дават и тренировките на отбора по телевизията... доволен съм!

Gandalf

Gandalf

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Поредна ШАМПИОНСКА ПОБЕДА. Без напрежение, отново перфектни. За мен най-добрият бе Шакири -нищо,че игра само 45  минути. С Челси пак ще мачка.

Freack

Freack

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Доволен съм от победата и от резултата, но не съм доволен от играта на тримата отпред. Големи лигавщини, големи лакомии и много ми лазиха по нервите с отиграванията си през второто полувреме. Добре че вкарахме 2 гола от статични и един автогол, за да си доиграем мача спокойно. Времето си минава а не виждам подобрение в нападението ни, започвам да се притеснявам, че това не е временно, но дано да греша. Иначе за мен играч на мача Шакири.

Мо Салах

Мо Салах

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Браво машини .Поредна победа за Новия Велик Ливърпул !
Настървено от първата минута и постигнахме целта си рано ,рано.. благодарение на Шак,Матип и Салах .
Защитата и вратаря няма какво толкова да се коментират ,защото почти нямаха работа .А малкото работа която имаха я свършиха перфектно .Матип прекрасно използва шанса си и вкара супер гол ...извиси се ,използва височината си и я насочи горе в паяжината : ) .Отзад стабилен . Точно това искам ...Матип и Гомес да играят много силно и по този начин хърватина да отиде последен 4ти избор за титуляр : )) Засега ми се сбъдват нещата .
В средата отдавна исках Шак ,защото на крилото ми идва инертен и неефективен . И ето ,че Клоп го пусна най накрая в средата .Поздравления .Шак игра добре ,въпреки че може много повече ...но и това което показа беше предостатъчно за да реши мача .Първо литна защитника и я насочи в далечния ,стана рикошет и гол . После изпълни чудовищен пряк свободен удар !! Оттам е трудничко ,защото не беше много близо ,но той я завъртя перфектно горе в скобата и милиметри не му стигнаха да вкара ...но Мо Салах беше на мястото си и като един голов хищник ,който следи играта ..вкара поредния си гол за Ливърпул . Мо все още обаче не може да намери нужната концентрация ,но е близо до формата си .Мане също .Фирмино също .И тримата могат много повече .

След това Клоп ме ядоса ,но не ми се коментира .Шак ,Стъридж ,Фабиньо и дори вече и Кейта ...тези имена заслужават повече .
То няма да е Клоп ако не ме ядоса . Прави го от както е дошъл .Говоря за освен спортно-техническите и за чисто човешки ходове и качества .Ако си играл футбол ,трябва да знаеш психологията на играчите .И да се придържаш към нея ,за да се чустват те щастливи и да стават още по добри .Аз видях отново една подигравка с наш играч .
Ок ,тук имаме мач за неква слаба купичка скоро ,имаме също и фактора ротация ,но това не е оправдание . Играчите не им пречи .Възстановяването в днешно време е на едно супер високо ниво .Видяхме как миналия сезон доста наши играчи ,изкараха цикъла сряда -събота до края на май месец без проблем и почти без смяна .
Но нека не си разваляме настроението ...Важно е ,че продължаваме да газиииииим наред ,както и очаквах !!! хаха
Браво машиниии !! Бий всички наред за да те уважават !!  Да се готвят следващите жертви от Лондон..

Добавка за моя огромен кеф е и домакинското равенство на манафите .Това е върховен кеф хаха.....И на полувремето като се ядосах ,включих паралелно с нашия мач на лаптопа и техния . Искам да ви кажа ,че вълците изтърваха доста положения .Можеха да бият . И накрая последните 10 минути още по върховния кеф беше че стадиона им почти се изпразни : ))) Техните фенчета виждат слабата им игра и дори вече предусещат че гол няма да падне и си хващат пътя рано ,рано : ))) Кофти е в момента да си манаф .

rakapy

rakapy

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Така правиме нещата,че просто няма какво де се коментира.Кой бил МОМ или някой сбъркал е без значение/грешките са част от играта/ щом машината мачка съперниците.Минаваме в режим на клишета: "Честита победа" и "Браво на нашите" и пр.Направо почват да ни глезят нашите юнаци,но е толкова хубаво.Дай Боже, все така и занапред.
П.П. Навремето английската преса пишеше,че шампион на Англия е вторият в класирането,така ги биехме.Може би тези времена ще дойдат отново. :60:

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Рутинна победа,3 точки,чиста мрежа,мач спечелен в тренировъчно темпо.Много добро включване на Шакири,добра игра в защита без Върджил.Повече няма какво да се каже за мача.

mitkoa

mitkoa

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Радвам се, че усмивката на Салах се върна. Съчувствам на Шакири, след такава игра, да те сменят на почивката......

Не знам защо и Кейта не влезе да изиграе цял мач. Беше идеален вариант и за Фабиньо да порита второто пък Милнър да получи почивка.Дано играят цял мач с Челси през седмицата и всичко да е продиктувано от разпределяне на натоварването и просто Клоп да не е искал титуляри да получават повече от седмица почивка...но няма да се учудя ако излезе с 90% от същия състав като днешния.
Ловрен получи също прекалено голяма почивка и една контузия...(дано с ВВД всичко е наред ) и ще дойде нанагорно на защитата при вече сгъстената програма с купи, ШЛ и първенство.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Цитат

"The result is really cool and the performance could have been better.
"The changes cost us as I changed the system. Xherdan Shaqiri was influential and Joel Matip was too, but our organisation was a problem.
"You could see that with the communication on the pitch, but we changed back to a system we are used to.

"A clean sheet is very important and staying concentrated in an intense period is difficult.
"Joel Matip was spot on and the full backs had outstanding work rate and I liked what I saw. What I didn't like today was my fault."

Обяснението на Клоп за смяната на Шакири. Не забелязах лоша комуникация на терена през първото полувреме, но Клоп със сигурност вижда 100 пъти повече неща от мен в един мач.
"Което не ми хареса днес, то е по моя вина."
Добре е след 7 поредни победи да си критичен към себе си и отбора и да търсиш подобрение.

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Тъй...и тези си минаха по реда. Дето се вика да се готви Челси.
Страхотно включване на Шак! Гол на Мо и стабилен Гомез (без Върджил до него). Кво повече да иска човек? Е можеше и 4 или 5 ама ние си ги пазим за Челси и МС.
Хубав празник, хубава победа а мача с Америкосите по волей предстои.
Студени напитки, леки мезета, чудна Събота.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Третия гол го записаха на Салах, но топката при падането си влизаше сама във вратата или техния човек щеше да я добута вътре.  Как да е, да се позарадва Мо.

В мача само Алисън  не ми хареса - няма нито едно спасяване на сметката си  :)

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоbaivan написа на 22 September 2018 - 07:15 PM :

Третия гол го записаха на Салах, но топката при падането си влизаше сама във вратата или техния човек щеше да я добута вътре.  Как да е, да се позарадва Мо.

Топката падна доста пред голлинията. Да вероятно техният човек щеше да я добута, но Салах го изпревари и я вкара. Голът си е негов.
Алисън спаси силен удар на Остин до близката греда в добавеното време.

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Абе Бай Иване, гредам пак и греда не виждам при отменения гол на Мо. Топката попада у него след като последен играе техен играч. Кьорав ли съм или просто одъртявам?)))

SFA

SFA

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Не съм виждал Светците да отписват мач на полувремето, явно сме стреснали шампионата. Мо си беше върнал усмивката и ги правеше криви, за мен МОМ. Шакири влезе в мача с хъс по лявото крило и явно ще го виждаме често през сезона особено в домакинствата срещу средняци. Изравнихме постижението от сезон 78-79г за поредни победи и продължаваме да сме плашещо силни на Анфилд без загуба вече 24 мача!

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

--------------------------

Публикувано изображение

Мо Салах

Мо Салах

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоbaivan написа на 22 September 2018 - 07:15 PM :

Брей..ами ако я избие техния човек нагоре или настрани ? Влизала топката ?! Не мисля така Бай Иване .Но и не ми се влиза в обяснителен режим и дълги философски спорове . Сложна ситуация ,но нека отдадем заслуженото на Мохамед .Чакаш отбитата топка ,гледаш играта не спиш ,изпреварваш техния защитник,показваш скорост и правилното пласиране на голов хищник . Това са качества на Мохамед .Нека му отдадем заслужено.

ravina

ravina

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Рутинна победа. Айде още 20 такива. Вижда се, че отбора всява респект, вече.
Колегите имат претенции към триото отпред, но ако про 3:0 не се опитваш да направиш нещо красиво, то кога ?
Важното е, че отбора бие 3:0 и имаме пертенции, че не са играли :D Това определено е хубаво :D

Stivi_G

Stivi_G

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Не видях смисъла за отменения гол, но честита победа и рекорден старт (7 победи във всички турнири)

Sent from my F8331 using Tapatalk

Old follower

Old follower

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Само да вметна, че след смяната на ВВД, Джо игра като Върджил! :D Във всякакъв смисъл!
Браво и да не са му уроки!
Вече сме ГОЛЕМИЯТ ЛИВЪРПУЛ!!! :lfc2:
Честито, дами и господа!

Мо Салах

Мо Салах

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Точно така .Аз никога не съм се съмнявал в качествата на Джо .Още когато Брендън го взе и видях огромния потенциал в него .Просто му трябваше повече игрова практика ,повече доверие от треньора и разбира се да се пуска на правилния му пост . Добре че беше това световно .Хърватската дупка го нямаше и принудително Джо се оказа на правилното за него място .Той взе шанса който му се дава в ръцете си и доказа ,че е класа .
Много спокоен за възраста си ,особено в изнасянето на топката .Забележи как тръгва смело напред и печели терен .Това по принцип е работа на дефанзивния халф Хендерсън ,но тъй като той не притежава тази смелост ,Джо го замества по един великолепен начин . Стабилен отзад ,застава на правилното място ,отнема топки .Във въздуха също е ок . Не е хаотичен като Ловрен,въпреки че от както дойде холандското чудовище Ван Дайк ,Ловрен леко изчисти хаоса ,но на моменти прави невероятни глупости ,примерно неразчетено изчистване ,неразчетен шпагат и т.н ...нещо изключва мозъка му  .
Има разбира се още малко Джо  да изчиства някои неща ,но като цяло  е страхотен ,може да се разчита на него на 100 %.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни