Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

31.08.2019 Бърнли - Ливърпул (ПЛ - 04 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
38 отговора на тази тема

S.Gerrard

S.Gerrard

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 4-ти
Дата: 31.08.2019
Ден: Събота
Час: 19:30
Стадион:
Търф Мур
Телевизия: Публикувано изображение

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Тоя мач със сигурност ще е по труден от мача с Арсенал...

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Изгонени
  • PipPip
Да защото тия дърводелци играят само с дълги и високи топки и не можем да ги хванем на преса.Но и тях ще бием,много по голяма класа сме.Виргил хваща техния Барнс и са готови.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Миналата зима дори клетия Евертън като гост там победи с 1:5,
а преди време - 2009/2010, когато бяхме кандидат-шампиони, и в двата мача ги отнесохме с по 4:0,
като Йоси Бенаюн им заши 3 парцала у дома, а Стиви (2) + Родригес и Бабел там.
Последно бихме там 1:3  при контузен Мане, а Салах, Фирмино, Фабиньо резерви.
Е, засега са здрави всички тези и не бива да има прошка. "Бий, за да те уважават!"

След като нашите научат, че Сити преди минути са победили (най-вероятно),
да се стягнат и дали трудно или не толкова да вкарат едни 3 гола и после "шапка на тояга",
а националите ни тръгват на почивка по света и у дома си след няколко дни.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Миналия сезон там беше драма до последно. Печеше се Х, добре че Алисон я извади оная топка от паяжината (баси спасяването между другото, топ). Потрошиха и Гомез... Абе на мен т'ва ми е едно от най-омразните гостувания изобщо в лигата.

stunnyss

stunnyss

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Този мач ще е голяма корида. Дано няма контузии на играчи. Тия разчитат много на дълги топки и статични положения. Искам победа без драма.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Началото на сезона, тия още са по плажовете. Мускулите отпуснати, а и имат мач срещу Съндерланд в сряда вечер за Лимонадата, където ще гонят слава. Лесна победа, стига Адриан да не я бие напред, да я дава на тъча и всичко ще е наред.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Моля се да няма "жертви" от наша страна- рогачи са тия! Би следвало да ги шляпнем без много напрягане.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Referee: Chris Kavanagh.
Assistants: Dan Cook, Sian Massey-Ellis. Fourth official: Anthony Taylor.
VAR: Michael Oliver. Assistant VAR: Stephen Child.

Mitko64

Mitko64

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоstroshev написа на 26 August 2019 - 11:16 AM :

Тоя мач със сигурност ще е по труден от мача с Арсенал...

Точно тия мачове са ни най-проблемни,дано скоро се отърсим от тая прокоба - с топ 6 никакви ядове,прекрасен футбол от наша страна, ама с "дърварите" мъка до последно и кръвното на горната граница. :respekt:

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Съндърланд им разказаха играта днес (1:3)  , та ние ли няма?

peterhammill

peterhammill

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Да защото тия дърводелци играят само с дълги и високи топки и не можем да ги хванем на преса.Но и тях ще бием,много по голяма класа сме.Виргил хваща техния Барнс и са готови.

Ето това е нещо, което харесвам във футбола- всяко действие си има противодействие , т.е. всеки стил на игра,колкото и да е съвършен има тактика,която може да го неутрализира.
Аз Бърнли ги харесвам - играят твърдо, но не мръсно като Атлетико Мадрид примерно.  Има разлика.
Логично е особено срещу Ливърпул да играят така- би било глупаво  да я изнасят постепенно. Рафата беше казал нещо от сорта на- "Няма тактика, която може да неутрализира дългите пасове".
Харесвам различните подходи в играта. За един дългите топки  и по- опростения футбол са грозни, за мен пък футбола на Барселона от най- добрите им години беше грозен и мога да се аргументирам , но ще стане много дълго. Това, обаче не значи, че не го приемам- носи им успех и е по правилата/да кажем :sarcastic:/.
  Не знам колко от вас са гледали Уимбълдън с Фаш, Денис Уайз, Корк и т.н. Беше нещо като друг вид спорт, без халфова линия 4-1/ Уайз/-5/шегувам се, не им беше това схемата,ама на практика.../и "сипане" цял мач. Грозно,но ефективно. Аз съм ОК и с такъв подход, но съм далеч от мисълта ,че  ми е харесвало.  

Тази година силно ще ви подкрепям отново.  Дори и пет пъти подред да станете шампиони го заслужавате с оглед на пропуснатите шансове през годините и на фона на последния ВЕЛИК сезон в Европа  .
  Освен ако Евертън не се намеси в борбата :sarcastic:де. За сега, сме в играта/ само 5 точки изоставаме за 3 кръга/ :997:

Wishmaster

Wishmaster

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоpeterhammill написа на 29 August 2019 - 06:50 AM :

Ето това е нещо, което харесвам във футбола- всяко действие си има противодействие , т.е. всеки стил на игра,колкото и да е съвършен има тактика,която може да го неутрализира.
Аз Бърнли ги харесвам - играят твърдо, но не мръсно като Атлетико Мадрид примерно.  Има разлика.
Логично е особено срещу Ливърпул да играят така- би било глупаво  да я изнасят постепенно. Рафата беше казал нещо от сорта на- "Няма тактика, която може да неутрализира дългите пасове".
Харесвам различните подходи в играта. За един дългите топки  и по- опростения футбол са грозни, за мен пък футбола на Барселона от най- добрите им години беше грозен и мога да се аргументирам , но ще стане много дълго. Това, обаче не значи, че не го приемам- носи им успех и е по правилата/да кажем :sarcastic:/.
  Не знам колко от вас са гледали Уимбълдън с Фаш, Денис Уайз, Корк и т.н. Беше нещо като друг вид спорт, без халфова линия 4-1/ Уайз/-5/шегувам се, не им беше това схемата,ама на практика.../и "сипане" цял мач. Грозно,но ефективно. Аз съм ОК и с такъв подход, но съм далеч от мисълта ,че  ми е харесвало.  

Тази година силно ще ви подкрепям отново.  Дори и пет пъти подред да станете шампиони го заслужавате с оглед на пропуснатите шансове през годините и на фона на последния ВЕЛИК сезон в Европа  .
  Освен ако Евертън не се намеси в борбата :sarcastic:де. За сега, сме в играта/ само 5 точки изоставаме за 3 кръга/ :997:
:cheesy: :suicide: :cheesy: :stupid: :ppp6:
Сори за офф-а ама що не драскаш в някой кулинарен форум в раздела за десерти, където лелите обясняват как се правят Фафли, бисквиДи и марципан?! Или пък щом харесваш "английската игра" ходи да тръбиш на шопара Боби в туитър... фен на еверфън, ама и тая година щял да подкрепя Ливърпул?! Ебати шизофренията, заклевам се.

Hooligan2017

Hooligan2017

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Еййй така като почнете да се изказвате в стил Жоре Моуриньо . Абе остави човека да си изкажи мнението и той има право на такова ..... да не говорим , че е фен на Евертън и ни подкрепя :)

peterhammill

peterhammill

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Сори за офф-а ама що не драскаш в някой кулинарен форум в раздела за десерти, където лелите обясняват как се правят Фафли, бисквиДи и марципан?
????
фен на еверфън, ама и тая година щял да подкрепя Ливърпул?!

И кво трябва по презумция да мразя Ливърпул?  

Ебати шизофренията, заклевам се!

Е.ати как ми сложи диагнозата, заклевам се! :997:

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Изгонени
  • PipPip
peterhammill,не обръщай внимание на такива коментари ,излагат ни общо взето подобни фенове ......искам да ти кажа че помня Фашаню ,но на мен не ми харесват тия изсипани постоянни топки и ще ти кажа защо .Защото аз самия играя друг футбол ,по техничен съм и харесвам топката да е на земята и с много подавания ....ти явно не играеш като мен щом не харесваш Барса ,всеки си има предпочитания . Ама да кажеш че по техничния футбол е грозен е смешно : )))))))

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоWishmaster написа на 29 August 2019 - 07:32 AM :

:cheesy:/> :suicide:/> :cheesy:/> :stupid:/> :ppp6:/>
Сори за офф-а ама що не драскаш в някой кулинарен форум в раздела за десерти, където лелите обясняват как се правят Фафли, бисквиДи и марципан?! Или пък щом харесваш "английската игра" ходи да тръбиш на шопара Боби в туитър... фен на еверфън, ама и тая година щял да подкрепя Ливърпул?! Ебати шизофренията, заклевам се.

За случаен ли да намирам факта, че ти както и потребителите с Никове Gandalf и Lassana сте единствените във форума, които са били твърдо против Клоп?
Както и факта, че точно тези 3 потребителя се заяждат с колегата фен на Евертън?? М?

Преди месеци беше дискутирана с колегите модератори вероятно "случайната" прилика между тези 3 Ника. Както и факта, че най-вероятно тези 3 Ника имат нещо общо с изгоненият колега преди години The Kop.
Показвайте си още рогцата, пък да видим докъде ще доведе това

Същото важи и за колегата klopu, който все по-усилено ми прилича на един дето се мисли за треньор. В горният пост пък бил много техничен футболист
Ще се разплете нишката в края, да знаете.

Поста го оставям тук, за да е сигурно, че ще го прочетат всички заинтересовани лица.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
И кво толкова е казал момчето? Държи се възпитано, пуска и майтапи. Не хейти (както поне 20% от "нашите фенове"). Гледал е футбол от доста време и дси личи, че разбира играта. Не си натрапва отбора на когото импатизира и не досажда.
Ама явно има хора дето не ги кефят тия неща.
Бил на Евертън фен. И кво от тва, ние ли сме най-умни и разбирачи?
Пращат го да пише другаде?!?!? При това кой?
The biggest hater in the world?!?!?
Не е честно, нито достойно.

-------------
Съсипахте я тая държава.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Фенът на Карамелите е пичага, обаче да знаете, че е правил кълбета като загубихме титлата с една точка разлика. На мен лично ми се нравят познанията му и дългия му стаж като почитател на Английската игра, но някакси много захаросано ми иде искрената му любов към съседите. Тия работи дори и в жилищна кооперация ги няма.

Но кой знае, може да е потенциално попълнение в редиците, никога не е късно човек да прекоси Стенли парк в правилната посока, и настоящият момент е доста подходящ.

peterhammill

peterhammill

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
обаче да знаете, че е правил кълбета като загубихме титлата с една точка разлика.
Не мога да го докажа, ама си много далече от истината!

но някакси много захаросано ми иде искрената му любов към съседите.

Е това си е твое усещане.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни