Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

10.11.2019 Ливърпул - Ман Сити (ПЛ - 12 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
91 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 12 кръг
Дата: 10.11.2019

Ден: Неделя
Час: 18:30
Стадион: Анфийлд

Телевизия:Публикувано изображение

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Време е за победа.

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
Човек колкото добре да живее, идва мачът със Сити.

Опорни точки:

- Искрено се надявам Клоп да си има план Б още за 2-рата минута, защото ние сме 1-веният отбор, срещу който Сити не играят по начина, по който играят винаги. Ако си играем по същия начин ще бъдем неприятно изненадани.

- Ключовото за мен ще е дясната зона. Сигурно Мане ще игреа там за да подсигорява ТренД срещу Ракиийм.

- Притеснителната форма на Салах силно ме притеснява притеснително. Момчето е бледа сянка на себе си.

- Имам неприятно усещане за мача, че ше ни счупят кахъра.

- Окс трябва да играе в средата.

- И дано Майкъл Оливър е съдия. Амин!

tryssardi

tryssardi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Само да не загубим и да не направим равен, другите варианти по ме устройват :)
Шегата на страна и Х не е лош вариант.

Enigma_lp

Enigma_lp

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Кога излиза съдията?

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Сакън Дед не споменавай Салах че ще стане като с Хендо...нали знаеш или добро или нищо. И моля ТренТ....това ТренД направо ми бърка в отверстията. За мача не съм убеден че Пеп ще излезе като миналата година...тази пускаме много повече голове и всички отбори дето са ни дали зор са ни пресирали яко дори в нашата половина- даже подозирам че ще си излезе с масивен натиск и не знам как ще устискаме. Дано вкараме повече от тях.

ПС Съдията излезе- Оливър е

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
Игра на Думи е, Строшка. ТренД е модерно, нещо което се трендва много. Споделя. Също като Трент.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ние освен като абсолютни менталити монстерс, за мен станахме прекалени майстори в това да пестим сили и да започнем, да даваме това, което можем, само когато вече няма друг изход.

Започнем ли мача със Сити, така както последните от първенството, нищо добро не ни чака.
Чакаме ли да ни вкарат гол и едва тогава да се сетим, че можем да играем, нещата няма да отидат на добре.
Ситите и те не са много убедителни този сезон, но те всеки мач си го започват на макс от първата секунда.
Не можем да си позволим игра на 60 или 70% срещу тях в началото.

Лошото е, че много хора не са ни в добра форма. Салах е трагичен последните седмици, Фирмино също се губи, централните ни защитници показват колебание и само бековете и Фабиньо сякаш държат топ ниво напоследък. Мане също има спад в играта, но пък той компенсира с характер и ефективност.

Доброто за нас е, че този мач не ни е фатален както и да завърши, докато за Сити една загуба може да има сериозни последствия.
Х-са изглежда добър и за двете страни, но за мен ние трябва да търсим победата.
Няма закъде да се пестим и да правим сметки, колко точно добър е равният резултат.
С една победа си отваряме много врати.

Пълно раздаване и битка от първата секунда. Това ни е шанса.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 06 November 2019 - 11:55 AM :

Доброто за нас е, че този мач не ни е фатален както и да завърши,

Много се надявам това да не си го говорят играчите а да излезнат на живот и смърт...че и миналата година беше така.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
И аз искам така.
Максимално трябва да се стремим да повторим това, което направихме срещу Барселона.
Да, тогава нямахме какво да губим, но настройката ни беше за тотална битка. От първата секунда ги захапахме по целия терен. Робо и Фабиньо провокираха Меси и Суарес, изобщо живота им го направихме черен с тоталното си себераздаване.
Сега настройката трябва да ни е подобна.
Битка, провокации, максимално мръсна игра за нашите стандарти.

Публиката също трябва да има роля.

Кой каквото има, трябва да го даде в неделя.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Може формата ни малко да е спаднала, но класата ни порасна неимоверно много.
Такива мачове се печелят с характер, а ние го имаме.  И нека ВАРът бъде с нас.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
Мач, в който ние не може да загубим титлата, но можем да я спечелим, така бих описал предстоящия мач. Девет точки би била съкрушителна преднина и съм почти убеден, че ще нарастне, мотивацията за преследване става друга, при шест или три точки, битката остава отворена.
Гледам, че се коментира как Салах и други не са в най-добрата си форма, аз мисля обаче, че Сити имат по-големи проблеми със състава си от нас, особено в защита и те също не се намират в най-добрата си форма.
През миналия сезон буквално изпраха терена на Етихад от бягане и късметът ги покри, в неделя трябва да изиграем най-добрия си мач от началото на сезона, ще бъде мач с голямо надлъгване и трябва да се възползваме от шанса и ситуацията, в която се намираме.

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Досега Сити винаги са показвали, че могат да се хвърлят в големите мачове и да се раздадат на макс. За да имаме шанс трябва да направим същото. Но все пак, аз смятам, че Х е добър резултат и една по-предпазлива игра няма да ни навреди. Особено в центъра трябва да ги смачкаме.

kibo1992

kibo1992

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Ние сме домакини, тука отборите идват и знаят че каквото и да правят повече от Х не може! В тоя мач трябва да излезем само за победа и нищо друго!

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Задължителна победа да се гони. Кога ще има по-удобна възможност за победа над тях? Шест точки преднина, пълен състав, а пък те имат контузии на 2-3ма важни играчи. Стар Отаменди и Джони Стоунс защитници - и двамата обичат да правят простотии и докато първият е имал монстър представяния като защитник преди, то Джонито никога не е бил нещо особено - трябва да  благодари на стила на Гуардиола.

Трябва да се поемат рискове, за да се стане шампион. Ако пък Клоп е толкова убеден в отбора си срещу останалите в първенството, то значи и загуба не е чак такъв проблем.

Саутхемптън и Уулвс сгъстиха в средата на защитата и оставиха Сити да центрира. Не знам така ли е правилно да се подходи, но е интересно да се отбележи.

И на равен ще съм доволен, ако Ливърпул е натиснал за победата, но предпазливо представяне без победа ще е разочароващо.

Stan1

Stan1

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Вижте,този мач е от онези мачове,където пазенето на резултат,излизането за равен,тънките сметки,пазенето на енергия,водят единствено до провал,загуба или там както ви е удобно.Този е от типа мачове,където се казва - да сложиш печата,белега.Кой ли,ами шампионския! Двама мъжкари в лицето на Клопо и Пеп,защото наистина в това първенство,а и не само,се навъди с жени в панталони....Така,че тактики,умувания,схеми са само думи,и ако смяташ да си шампион,подпечатай  го,покажи го наглед!!! В неделя трябва на Анфийлд да кажеме - аз съм шампион!!

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Този мач е крайъгълния камък на шампионата. Тук не става дума за точки ,тук въпросът е ясно да се заяви кой е босът на ВЛ този сезон. Това е Анфийлд. Тези камилари задължително трябва да бъдат победени ,не ме интересува начинът по който ще стане това. При 9 ТОЧКИ разлика в този момент на сезона "великия"каталунец (името му дори не искам да напиша) ще преразгледа приоритетите си, а те трябва да бъдат "карабас барабас" купата и купата на Англия ,за ШЛ ще им трябва поне още петилетка.

liverpoolfan

liverpoolfan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Сега, искам да се върна малко назад..от миналия сезон до сега. Шитнярите падат от Челси, Нюкясъл, Лестър, Норич, Палас и Уулвс, като последните две са домакински загуби и последната е супер унизителна, поне според мен. Всички споменати отбори са ни супер абонати, като при челси това е с условности..
та значи сульо и пульо ги бие тия като тъпан на мегдан, а ние видиш ли трябва да падаме на колене и да се кръстим с двете ръце щото сме имали мач с шити..
ей тая работа не мога да я схвана, заради такива страхове дето пазят лозето и тънки сметки го изядохме немит срещу мангалите..излизаме, борим се мъжки и каквото сабя покаже, всичко друго са бошлаф работи.

HardRedRock

HardRedRock

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоStan1 написа на 06 November 2019 - 07:35 PM :

Вижте,този мач е от онези мачове,където пазенето на резултат,излизането за равен,тънките сметки,пазенето на енергия,водят единствено до провал,загуба или там както ви е удобно.Този е от типа мачове,където се казва - да сложиш печата,белега.Кой ли,ами шампионския! Двама мъжкари в лицето на Клопо и Пеп,защото наистина в това първенство,а и не само,се навъди с жени в панталони....Така,че тактики,умувания,схеми са само думи,и ако смяташ да си шампион,подпечатай  го,покажи го наглед!!! В неделя трябва на Анфийлд да кажеме - аз съм шампион!!
С абсолютно всичко съм съгласен в поста ти...без мъжкарството при Пеп. По ми бие на фуста, позьор и мрънкало)) А такива трябва да се бият като маче у дувар))

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоliverpoolfan написа на 06 November 2019 - 09:47 PM :

Сега, искам да се върна малко назад..от миналия сезон до сега. Шитнярите падат от Челси, Нюкясъл, Лестър, Норич, Палас и Уулвс, като последните две са домакински загуби и последната е супер унизителна, поне според мен. Всички споменати отбори са ни супер абонати, като при челси това е с условности..
та значи сульо и пульо ги бие тия като тъпан на мегдан, а ние видиш ли трябва да падаме на колене и да се кръстим с двете ръце щото сме имали мач с шити..
ей тая работа не мога да я схвана, заради такива страхове дето пазят лозето и тънки сметки го изядохме немит срещу мангалите..излизаме, борим се мъжки и каквото сабя покаже, всичко друго са бошлаф работи.
Мойка,мисля,че съм ти чел много готини постове,даже ми е тъпичко,че трябва да ти отговоря по най-клиширания начин,че мач с мач не си приличат.По тази логика ние бихме Норич 4:1,те пък биха Сити с 3:2,това не значи,че ние ще бием гражданите с 4 гола разлика(ай дано :) ) 2+2 във футбола,обаче почти никога не е 4

Виж мнениетоblunt написа на 06 November 2019 - 03:43 PM :

И на равен ще съм доволен, ако Ливърпул е натиснал за победата, но предпазливо представяне без победа ще е разочароващо.
Блънте,това беше добро

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни