Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

23.11.2019 Кристъл Палас - Ливърпул (ПЛ - 13 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
47 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 13 кръг
Дата: 23.11.2019

Ден: Събота
Час: 17:00
Стадион: Селхърст Парк

Телевизия:Публикувано изображение

Shinobi

Shinobi

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Дано не урочасам работата с първи коментар в темата, но тоя мач ме притеснява. Тия бездарници по някакъв начин умеят да дерат вълчи кожи за закуска.

Средняци и половина са си, докато не се появи някой от топ 4 на Селхърст Парк. Тогава си слагат наметала на супер-мен, закупени от Амазон и изорават терена.

Би било прекрасно да си тръгнем с трите точки  от там, но предчувствието ми подсказва много труден мач с голяма възможност да не вземем нищо.

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоShinobi написа на 13 November 2019 - 07:10 PM :

Дано не урочасам работата с първи коментар в темата, но тоя мач ме притеснява. Тия бездарници по някакъв начин умеят да дерат вълчи кожи за закуска.

Средняци и половина са си, докато не се появи някой от топ 4 на Селхърст Парк. Тогава си слагат наметала на супер-мен, закупени от Амазон и изорават терена.

Би било прекрасно да си тръгнем с трите точки  от там, но предчувствието ми подсказва много труден мач с голяма възможност да не вземем нищо.
Те изненадите ги правят далеч от дома. Извадка от последните им мачове срещу големи отбори:

Manchester United 0-0 Palace | | Manchester City 2-3 Palace | | Palace 0-1 Chelsea | | Liverpool 4-3 Palace | | Palace 1-3 Manchester United | | Tottenham 2-0 Palace | | Palace 1-3 Manchester City | | Arsenal 2-3 Palace | | Manchester United 1-2 Palace | | Tottenham 4-0 Palace | | Palace 0-2 Manchester City | |  Arsenal 2-2 Palace

Като домакин са си ултра шит обикновено. И са много ялови в атака.
Този мач го виждам като много добра възможност да се запише чиста мрежа, която би била едва 3-тата този сезон. Заха срещу Челси беше най-слабият футболист, който скоро съм наблюдавал откъм пас, спиране и центриране. Може пък да се е пазил за нас и да направи един от 5-те си добри мача на сезон. Ако не направим някоя дузпа, съм спокоен за този мач. Все пак, да вкараме два гола за застраховка.

Допълнителна статистика - КП за миналия сезон в ПЛ имат 20 точки от 19 мача като домакин (18то място) и 29 като гост (6-то място)

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Изгонени
  • PipPip
Абсолютно никакво притеснение нямам за тоя мач.Тия са мега бездарни и ялови в атака а ние мега класни.Дори и да ни поведат с някой случаен гол,пак ще покажем класата си,характера и манталитета на победители и ще ги обърнем.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Ще сме без Салах за този мач най-вероятно. След като вчера е бил освободен от лагера на Египет с обездвижен глезен, се пише, че не е ясно колко точно време ще се възстановява.
Очертава се наистина да видим зор в това гостуване, винаги когато един излезе от триото, срещаме най-големи проблеми срещу подобни съперници.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоneversurrender написа на 14 November 2019 - 02:50 PM :

Ще сме без Салах за този мач най-вероятно. След като вчера е бил освободен от лагера на Египет с обездвижен глезен, се пише, че не е ясно колко точно време ще се възстановява.
Очертава се наистина да видим зор в това гостуване, винаги когато един излезе от триото, срещаме най-големи проблеми срещу подобни съперници.
Дивока и Окса влизат и всичко е Ок

Red One

Red One

Scouser Legend

• Потребители
Тия ме притесняват, когато дойдат на Анфийлд. У дома си не са нищо особено. Но да  не предизвикваме съдбата - концентрация на макс.

G.Lambov

G.Lambov

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Айде и аз да се завърна във форума с коментар след почти година отсъствие, но ако не вземем 3-те точки пак ще се оттегля до края на сезона от суеверие! Единственото което ме притеснява за този мач е, ако Робо наистина е контузен и Мили трябва да играе в ляво на защитата, защото ония Заха по традиция ще направи мача на живота си срещу нас и ще ни направи живота черен... Мили има много опит, обаче Заха е мн бърз и техничен за него на крилото. Иначе, ако Салах не играе ще ми е интереснот да видя Ориги в центъра на нападението, а Боби зад него. Срещу Арсенал за "фанта къп" като игра в центъра, ми припомни защо феновете на Борусия още сънуват кошмари заради него. Най-важни са 3те точки, та ако ще и грозничко да стане. Успех на момчетата.

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоG.Lambov написа на 17 November 2019 - 11:11 PM :

... Единственото което ме притеснява за този мач е, ако Робо наистина е контузен и Мили трябва да играе в ляво на защитата, защото ония Заха по традиция ще направи мача на живота си срещу нас ...

Не го мисли толкова. И е добре че не се вклюваш. Заха този сезон играе от ляво /тва техно/. Не мислА че годината ти отсъствие ти се отразява лошо... киип дис уей.

G.Lambov

G.Lambov

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоRobbie B F написа на 17 November 2019 - 11:20 PM :

Не го мисли толкова. И е добре че не се вклюваш. Заха този сезон играе от ляво /тва техно/. Не мислА че годината ти отсъствие ти се отразява лошо... киип дис уей.
Хахахаха как ме дисна. :D Мислех си, че не съм оставил лошо впечатление в колегите от форума ... :suicide:

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България

Виж мнениетоG.Lambov написа на 17 November 2019 - 11:36 PM :

Хахахаха как ме дисна. :D Мислех си, че не съм оставил лошо впечатление в колегите от форума ... :suicide:
Ми и аз мисля, че не си, не го знам колегата какво толкова оригиналничеше. :ermm:

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Паузите за националите и липсата на мачове на Ливърпул не се отразяват добре явно :D

Иначе за мача. Тези винаги са си кофти отбор и за това трябва да имаме едно наум срещу тях, независимо в какво състояние сме. Винаги могат да те "препънат". Силно се надявам, да не ни се случи да си вземем трите точки.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоDacheff написа на 18 November 2019 - 08:59 AM :

Ми и аз мисля, че не си, не го знам колегата какво толкова оригиналничеше. :ermm:/>

Събличането по физическо явно не се отразява ок на iq-то...

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
Много физкултурници в тоя форум, атлет до атлета, мила моя майно льо. :sarcastic:

Иначе независимо дали Милнър ще играе от ляво или дясно съм готов да се обазложа, че Заха ще играе срещу него.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България

Виж мнениетоtsbalabanov написа на 18 November 2019 - 12:47 PM :

Много физкултурници в тоя форум, атлет до атлета, мила моя майно льо. :sarcastic:

Иначе независимо дали Милнър ще играе от ляво или дясно съм готов да се обазложа, че Заха ще играе срещу него.

Тука сме най-атлетичният форум из територията :sarcastic:

Иначе помня в предния мач игра баш Заха срещу Милнър и го направи крив и то на Анфийлд. Анди е витален за тоя мач като цяло.

G.Lambov

G.Lambov

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Точно това ми беше и на мен мисълта. Няма треньор който да не сложи Заха срещу Мили. Все си мисля обаче, че Клоп си взе поука от периода в който му връщаха по 2-3ма контузени след мачове с националния и умишлено го играят "умрели лисици" за да не се товаря с още мачове...

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Referee: Kevin Friend.
Assistants: Matthew Wilkes, Adrian Holmes.
Fourth official: Oliver Langford.
VAR: Chris Kavanagh.
Assistant VAR: Sian Massey-Ellis.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
Никъде не виждам Аткинсън, това е важното!

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоneversurrender написа на 19 November 2019 - 04:44 PM :

Никъде не виждам Аткинсън, това е важното!

И Мос, и Мос, това е дори по-важно.

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Приятеля Кевин .... бива! :yes:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни