Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

31.07.2019 Ливърпул 3-1 Лион (Контрола)

• Please log in to reply
39 отговора на тази тема

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Хубавото е, че е само контрола. Лошото е, че след 4 дена играем със Сити и трябва да подобрим представянето си с 300% за да не бъдем отнесени. Знам, че залога и мотивацията ще е различна и не веднъж сме показвали, че влизайки във важен мач като аутсайдер не ни притеснява. Но все пак, очакваме повече от нашият отбор като представяне.

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Хариииииии

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Уау!!!!!! С тоя шут Уилсън ми напомни за Стиви Джи.

ravina

ravina

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
WOW

AllYouNeedIsKlopp

AllYouNeedIsKlopp

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоStivi_G написа на 31 July 2019 - 08:11 PM :

Хубавото е, че е само контрола. Лошото е, че след 4 дена играем със Сити и трябва да подобрим представянето си с 300% за да не бъдем отнесени. Знам, че залога и мотивацията ще е различна и не веднъж сме показвали, че влизайки във важен мач като аутсайдер не ни притеснява. Но все пак, очакваме повече от нашият отбор като представяне.
Неделя не е важна, че даже и мача с Норич, но срещу Челси трябва да сме на 100% и като представяне, и като мотивация.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Днес си играем вече нашата игра...

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоAllYouNeedIsKlopp написа на 31 July 2019 - 08:13 PM :

Неделя не е важна, че даже и мача с Норич, но срещу Челси трябва да сме на 100% и като представяне, и като мотивация.

Глупости. Мачът с Норич е много, много, много по-важен от този с Челси.

sinner

sinner

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
За пръв път виждам едновременно смяна на 11 човека :D за всеки има поне по 30 минути.
Играем доста прилично,далеч по-добре от мача с Наполи.Младежките всичките се представиха добре.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Абе всеки мач от следващите е важен. Два от тях са финали за купи, а третият е стартиращият за сезона. Няма смисъл да се правим на лисицата и гроздето. Купите са си купи. Да ШЛ и ПЛ имат много по-голяма стойност, ама те се решават в продължение на целият сезон, докато тук са си финали. Аз искам да ги вземем. Дали ще го направим и как е друг въпрос.

valbor

valbor

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Хувър и Елиат са бъдещето на отбора много футбол има в тях..

paton

paton

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Има хляб в Елиът. Доста активен и изглежда перде, изобщо не беше глътнал бастуна и търсеше топката постоянно.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Нищо общо с лежерното представяне в сравнение с предишните мачове.Голям скок само за 4 дена и приближаване до оптимална форма.Харесаха ми игрово и двете конфигураци на състава.
Браво на Уилсън,майсторско изпълнение от висока класа
Клоп каза,че тази седмица ще видим друго лице на отбора и си спази обещанието

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Хоевер, Уилсън, Кейта и Елиът днес показаха много желание и добри моменти. Приятен мач, в контраст с предишния.

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоStivi_G написа на 31 July 2019 - 08:11 PM :

Хубавото е, че е само контрола. Лошото е, че след 4 дена играем със Сити и трябва да подобрим представянето си с 300% за да не бъдем отнесени...

Не знам кво точно си гледал, но днес леко заприличахме на нашият отбор. Видимо е че последните дни натоварванията не са така интензивни. С изключение на грешката на Алисън, не им дадохме дори да си помислят нещо. И то при положение че 60 мин. играем с младежи и такива с по една тренировка.
Абе престанете с анализите, нека е на мен това не ми хареса или ми хареса. Без фундаментални съждения.

п.п. Тва младото момче Харви играе с много самочувствие. За мен това си е супер летен трансфер.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
Елиът както казах изобщо не прилича на футболист за такава възраст, все едно е голям човек в тяло на момче, надраснал е възрастта си.
С качествата, които има на тази възраст, според мен го чака голям футбол само да тренира здраво и да е здрав.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
Всичко хубаво, само обаче не знам как Боби и Салах ще изиграят цял мач в неделя. Единият изкара 30 минути днеска, а другият полувреме. При все, че това им е първи мач с отбора за цлата подготовка.

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Едва ли ще играят. Вероятно последните 20-30 мин.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоRobbie B F написа на 31 July 2019 - 09:00 PM :

Не знам кво точно си гледал, но днес леко заприличахме на нашият отбор. Видимо е че последните дни натоварванията не са така интензивни. С изключение на грешката на Алисън, не им дадохме дори да си помислят нещо. И то при положение че 60 мин. играем с младежи и такива с по една тренировка.
Абе престанете с анализите, нека е на мен това не ми хареса или ми хареса. Без фундаментални съждения.

п.п. Тва младото момче Харви играе с много самочувствие. За мен това си е супер летен трансфер.
Това мнение беше базирано от впечатлението за първите 15-20 мин. Разбира се после се стегнахме и беше коренно различно представяне.
П. П. Предизвиках нашите да заиграят по-добре. Дано прогресът им продължи в следващите мачове

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Не съм гледал предишните контроли на отбора, но този мач не играхме крайно зле.Имаше млади момчета, които влязоха с желание и търчаха като моторетки.Имаше и някои добри комбинации межди играчите, които водеха до опасности.От този мач не могат да се правят някакви генерално изводи за формата на отбора.Сезона започва съвсем скоро, така че ще видим какво ще се случи.

svivcv

svivcv

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Прикачен файл  rsz_wp_20190803_14_56_53_pro.jpg   135.69K   57 Брой свалянияПрикачен файл  rsz_wp_20190803_14_56_59_pro.jpg   144.79K   47 Брой сваляния

Днес возихме нашите от Женева до Лутън. Доста от вас сте ги виждали на живо, на мен ми е за първи път. За нещастие е СТРОГО ЗАБРАНЕНО да се снимаме с тях! Но все пак щракнах няколко снимки.
На живо всичко е различно... Момчетата изглеждат тийн, много кльощави, с ръчички колкото два мои пръста... Не са и толкова високи- Хендерсън и Ориги са колкото мен, май само Ван Дайк е мааалко по-висок. На Фирмино зъбите са нереално бели! На Шакири прасците са почти колкото моите. Миньоле е 100% Пацо. Русата кака /май е диетоложка/ на живо не е хубава.
Успях да разменя само няколко думи с Клоп, докато чакаше за тоалетна.Изглеждаше изморен- сигурно бистри печеливша тактика за утре. Имахме и кашон с надпис "Нер Клопс биър", който не беше докоснат.
Та още съм развълнуван...

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни