Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

26.01.2020 Шроусбъри Таун - Ливърпул (ФА Къп - 04 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
19 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ФА Къп - 04 кръг

Дата: 26.01.2020

Ден: Неделя
Час: 19:00
Стадион: New Meadow

Телевизия: Публикувано изображение

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Oчакваме младежите да излязат + 2,3 от резервите и напред към следващият кръг. Важният мач беше вчера.

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Аз бих заложил тук на достатъчно силен състав, за да продължим напред в тоя пусти 5-ти кръг на турнира, който не сме достигали от сезон 2014-15г. ,когато отпаднахме чак на полуфинала от Астън Вила на Уембли (2-1). Общо взето Клоп във ФА Къп е тотално капо, откакто акостира при нас.
В същото време задължително трябва да съхраним силите на титулярите за мача с Уест Хем другата сряда на 29.01. В този ред на мисли ще се радвам да видя подобна формация:

Публикувано изображение

Неко Уилямс, Елиът и Джоунс заслужават напълно шанса си и в този мач, с оглед на представянето им в предния кръг.
Позволил съм си да добавя Минамино и Фабиньо сред титулярите, тъй като смятам, че и двамата се нуждаят от игрова практика и трупане на увереност и самочувствие. Това е прекрасна възможност за тях да изиграят едни 60-65 мин. Не знам какво е състоянието на играчи като Шакири и Ловрен. Ако и двамата са в състояние да играят, то преспокойно могат да стартират като титуляри на местата съответно на Ки-Яна и Минамино. Твърдо за мача отпадат Кейта и Милнър, които все още не са се възстановили. Или поне това са прогнозите, които четох.

На пръв прочит най-проблемен е левият фланг на защитата, но се надявам Ларучи да издържи и да се представи на ниво. Другите позиции не ме притесняват. Ако Ловрен не е готов, по-съм склонен да започне там Ки-Яна (или в краен случай Фабиньо), пред Ван ден Берг, който ми се вижда крайно колеблив за момента. При всички положения това е достатъчно силен състав, за да продължим напред, дори би следвало да го направим с лекота, ако проявим нужния професионализъм и сериозност.

Няколко думи и за съперника. Шроусбъри е отбор, който по никакъв начин не би трябвало да ни създаде проблеми. Такива можем да си образуваме само и единствено ние. Намират се 58 места по-надолу във футболната пирадима в Англия, кретат във втората половина на класирането на Лига 1 и нямат особени амбиции за нещо повече. В последните 7 домакинства във всички турнири имат 3 победи - 2 ремита - 3 загуби (от Бристол Роувърс и Родъръм). Не са от най-силните домакини, трябва да се отбележи. Изненадаха ме приятно до момента, честно казано, защото не очаквах да преодолеят здравия отбор на Бристол Сити, които играха с много голяма част от титулярите си и в двата мача. Така че едно наум в такива турнирни мачове, особено в Англия.

Добрата новина за нашите футболисти е, че теренът им е добър, тревното покритие беше в отлично състояние за мача с Бристол, което си има значение за нашия стил на игра. Казвам го, защото в Лига 1 има ужасни стадиони, буквално са като картофени ниви. Това стадионче е симпатично, събира почти 10,000 зрители, което е доста прилично за Лига 1. За справка, стадионът на Борнемут е с капацитет малко над 11,000.

Повече от ясно е, че сме няколко пъти по-добрият отбор, дори и в този вид, но трябва да се потрудим и поизпотим, Шроусбъри няма да се бият сами. Ще е срамота, ако не се доберем до този проклет 5-ти кръг от турнира, особено ако се вземе предвид страхотния мач, който изнесоха младите момчета срещу Евертън на Анфийлд. Ще бъде нелепо да сме отстранили Анчелоти и компания с децата и впоследствие да отпаднем от отбор 58 места по-назад от нас, подвизаващ се под средата на класирането в Лига 1.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Очаквам си сравнително лесна победа със състав, подобен на описания по-горе + двама-трима великани на пейката, които да влязат, ако се закучи мача.  Съперника ни доста трудно вкарва голове на по-добри от тях отбори, така на нас не мисля, че ще ни вкарат повече от един, ако изобщо успеят, а ние би трябвало да мушнем поне един-два.
Нашите младежи пак ще играят с логото на световни шампиони на ФИФА и това ще им помогне :)

В програмата на  Диема 2
18.30 Студио „Купа на Футболната асоциация”, директно
19.00 Футбол: Шроузбъри Таун – Ливърпул, директно

Руската Футбол 3
Кубок Англии. 1/16 финал. "Шрусбери" - "Ливерпуль". Прямая трансляция.

Клоп казал

"Мисля, че е твърде рано за Шак и Mили. За Наби трябва да видим, но моята информация е, че днес трябва да тренира."

За Мане
"В момента той минава преглед на скенер. Не ми се е обадил оттам, така че стискаме палци"

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Shrewsbury Town - Liverpool

Referee: Andre Marriner
Assistant Referees: Dan Cook & Stuart Burt
Fourth Official: Oliver Langford

Няма  ВАР  на този стадион.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

Виж мнениетоbaivan написа на 24 January 2020 - 10:56 PM :

Няма  ВАР  на този стадион.

викаш закъсахме го :sarcastic:

Shinobi

Shinobi

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
До тук бяхме.

tryssardi

tryssardi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Що бе развалиха го. Напоследък само ни прецаква. Мамата е.. Ха на тая държава!

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители
Няма ВАР, сигурно и късметът ни ще свърши, а най-вероятно и действието на зобенето ще спре, така че очаквам да бъдем разкрити, бити и унизени. :sarcastic:

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
A едно време каква Вар имаше....

ПП: Кейта се е съживил и има вероятност да попадне в състава.
Малко чудо е това.

flyhorse0906

flyhorse0906

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Очаквам състав за този мач близък до този, който е посочил Симпли.Освен резерви и младежи, съперника не предполага необходимостта от присъствието на други играчи, още повече и след доброто представяне срещу Евертън предния кръг.Така че излизаме, играем и каквото стане.

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоflyhorse0906 написа на 26 January 2020 - 10:59 AM :

Очаквам състав за този мач близък до този, който е посочил Симпли.Освен резерви и младежи, съперника не предполага необходимостта от присъствието на други играчи, още повече и след доброто представяне срещу Евертън предния кръг.Така че излизаме, играем и каквото стане.
... и какво може да стане? повеждаме 1-вото с 2-0 и после - релакс :yes:

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
излизаме така

Adrian, Williams, Matip, Lovren, Larouci, Fabinho, Chirivella, Jones, Minamino, Elliott, Origi.

Subs: Kelleher, Keita, Firmino, Salah, Oxlade-Chamberlain, Hoever, Alexander-Arnold.

Няма лабаво,  Клоп е хвърлил мерак на тази купа, поне този сезон.

neversurrender

neversurrender

Scouser Legend

• Потребители
Абе пак не е като на Ман Сити с8 титуляри, но за нас този състав в тази купа си е направо мега титулярен :)

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Баси, тоя ляв бек така и не беше оправен. Дано поне срещу Шросбъри не е толкова неадекватен Ларуси или там както се казва.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Мен ме изненадва повече пейката ни, отколкото титулярите.

Клоп този път е решил да се подсигури.

Силно стискам палци за голове на Минамино и Елиът.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Мениджърът на Шрусбъри Сам Рикетс, който говори с BBC Match of the Day:
"Това ще отнеме на момчетата пет или 10 минути, за да се отпуснете в играта. Но ще отбележа, че вие със сигурност искате 11 мъже на терена и по принцип да останете в играта толкова дълго, колкото можете.
"Развълнуван съм - преминах от не лига път до върха и искате да се изпробвате срещу най-добрите. И като мениджър не е по-различно.
"Това ще бъде истинска трудна игра, който и да е пуснат там, ще има международни играчи, но това е, което искате да направите.
"Ето защо първият и вторият кръг на Купата на ФА - всеки кръг, в който играем, казвахме на момчетата, че никога не знаете какво е зад ъгъла - и тогава получихме мечтан мач"

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
LOVREN  ще е   CAPTAIN  

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
На тях най-предните им двама играчи били от Merseyside,  
не вярвам много да искат да ни вкарат  повече от един почетен гол,
а двама от защитниците им били от школата на баш мангалите, има да треперят.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Публикувано изображение

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни