Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

24.08.2019 Ливърпул - Арсенал (ПЛ - 03 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
80 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 03 кръг

Дата: 24.08.2019

Ден: Събота

Час: 19:30

Стадион: „Анфийлд”

Телевизия: Публикувано изображение

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Са тук мъка ли ще е, или ще е 4/5:0. 50/50 ми е на мен как ще се развие мачът честно казано, не мога да преценя.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Откакто Клоп е дошъл, обикновено когато между два мача има 5+ дни почивка следва спокоен мач, а издевателствата върху нашите нерви идват в мачове като вчерашния - гостуване след мач през седмицата, комбиниран с пътуване из Европата. Както и през целия януари, ама сега сме август.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Трее да ги бием, няма значение как. Предвид, че ще играем на Анфийлд ,ще им е много трудно на онези Евро гордостта на Англия.

Много е важно, че имаме цяла седмица почивка преди мача с тях. Сега ще има време да се навакса малко от пропуснатата предсезонна подготовка на доста от играчите. Тактика, да се чистят грешки, да напреднат с фитнеса и.т.н.
Аз очаквам да излезем по-стегнати в защита и да не допускаме елементарни грешки в пасовете както последните 2 мача.

Арсенал са силни в атака, но в защита са леш и според мен отново ще се възползваме от това. А и като гост не са голямата сила, така че трябва да ги препарираме отново.

Hooligan2017

Hooligan2017

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Според мен ще стане много як динамичен мач с много положения и разбира се ще ги напляскаме доволна защото Салах и другите ще се понапънат срещу Арсенал да бягат и пресират след добрата едноседмична почивка . Нападението е ясно а в халфовата линия мисля че Хендо и Фабинката ще играят за да борят там да не се увличат в атаки . Арсенал играят атакуващ футбол и съответно оставят много пространства за нашите брутални контри та заради това редовно ги правим за смях . Надявам се и сега да стане така .

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Обикновено ги брулим като зрели круши на Анфийлд...последните два мача са 9-1...дано и тоя да е в същия стил...

CeScO

CeScO

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
От 2016 досега играем добре срещу тях. Надявам се това да продължи.

Sent from my iPhone using Tapatalk

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Арсенал ще ни играят на контраатаки и могат сериозно да нашарят врата на Адриан с нападението, с което разполагат. Очаквам много голове и всичко извън победата ще е сериозен регрес в амбициите за шампионата. Трябва да гоним дубъл над отборите от чергата на Арсенал, Манго, Челси, за да сме в играта за бленуваната до края.

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Искам погром над аналите! Първо заради Емери.да знае тоя баск кой е босът.  Второ заради Диемаджийските хейтъри и трето заради точките!

EmoRadev

EmoRadev

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Имам леки подиэрения, че Луиэ е ван Дайк эа Арсенал, таке че може би няма да е толкова леко, колкото е било досега. Раэбира се, още не съм им гледал нито един мач и може да говоря праэни прикаэки.

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
На тези дебили, от няколко години им нагреваме вратлетата на Анфилд. Но същите тези изроди, преди може би година ни зеха 2 точки, като ние ги надиграхме, безумно. Още си късам ризата като се сетя. Некво 3-3 станА. Тези искам да бъдат бити и е.ани, за да си знаят мястото... в борба за топ 4. Дано ни тръгне мача, щото можем да ги убием. Надявам се да е така.

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Колкото и да им се подиграваме и да казваме, че са един дол дренки Арсенал, все пак за мен това е първия по-сериозен тест за отбора.

Очаквам победа без чиста мрежа. Просто атаката им е прекалено добра, а нашата защита е все още колеблива, като добавим и факта, че Алисон отсъства, става още по-неприятно. 3-1 казвам.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Абе не може да се подценява отбор като Арсенал, каквото и да си приказваме. Принципно домакинството срещу Топчиите ми е по-спокойно от гостуване на Бърнли или Лестър примерно, но направиха читави трансфери и този сезон ще са по-силни от миналите години. Все пак те имат вече някакъв комплекс, идвайки на Анфийлд, така че очаквам победа. И аз като колегата Кукучев - 3:1 нещо ми се върти.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Феновете им са полу насрани и казват че са доволни и на равенство от тоя мач...даже на загуба 2-1 били доволни....стига да няма унижение...ето това е резултата като ги нашляпаш както трябва няколко мача...със сигурност и играчите им си имат едно наум...не очаквам да ги подценим все пак...че може накрая и ние да гледаме тъпо...

ravina

ravina

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Не са само феновете :D

Unai Emery: 'We never want to play against Liverpool. We'd prefer not to play them'

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
Искрено се надявам Клоп и момчетата да похдодят сериозно към мача и да не четат мненията на SS (сектата на самонадеяните).

Излезем ли с високо изнесена линия, скоростта на Камъка ше ни ебе мамата. Освен това Кабеджос работи с топката много успещно и технически е доста пригоден за всякакви изнасяния.

Ако играем дълбоко пък ше им оставим на тях инициативата, което също не е яко.

Оптимист съм и мисля, че ше ги бием, но няма да ги убием.

Shinobi

Shinobi

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Голова фиеста и в двете врати дочух от Алфа-Сентури снощи, някъде към 2:40am.

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Тоя тъпир Сократис казал, че срещу Бърнли по-трудно било да се защитаваш, отколкото срещу Ливърпул. Топ изказване, за което се надявам да съжалява много в събота.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоkukuchev711 написа на 19 August 2019 - 04:21 PM :

Тоя тъпир Сократис казал, че срещу Бърнли по-трудно било да се защитаваш, отколкото срещу Ливърпул. Топ изказване, за което се надявам да съжалява много в събота.

:sarcastic: :sarcastic: Този принципно си е тъп, така че може наистина да си го мисли, а не да го казва с някакъв психо елемент преди двубоя.

Хубавото е, че всеки юнак който се е изцепил през годините с някаква "умност" преди мач на Анфийлд... винаги, ама винаги след това следва - back to reality, ooohh there goes gravity.

To не беше Неймар, то не бяха тия от Рома, то някой от Байерн не беше, от барселона и в края...

Така, че в събота както може да ни се закучи мача, така да не вземе да се отприщим както ние си можем и отново да има хандбален резултат срещу тия.

3th June

3th June

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
  • Град:New Brighton, UK

Виж мнениетоkukuchev711 написа на 19 August 2019 - 04:21 PM :

И го казва господина от четворката 'отзад', които имаха най-слабия процент на 'кпд' в цялото първенство, в мача през декември.. :sarcastic: :sarcastic:

Като домакини имаме 17 победи срещу тези, които смятам, че е време вече да ни стават 'спонсор'. А и изказването на Емери ако е точно по този начин, по който се пише, че е - жална му майка просто.. Със сигурност това ще вдъхне увереност на играчите му да изорат тревата срещу 'тия дето не ни се играе срещу тях, никога'. Има време момчетата да починат и да анализират, излизаме - взимаме си точките(задължителните) и т'ва е..

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни