Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

07.01.2019 Улвърхямптън 2-1 Ливърпул (ФА Къп - 3 кръг)

• Please log in to reply
56 отговора на тази тема

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение vs Публикувано изображение

Турнир: ФА Къп - 3 кръг
Дата: 07.01.2019

Ден: понеделник
Час: 21:45
Стадион: Молиню
Телевизия: Публикувано изображение

Публикувано изображение

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Яли, пили и се веселили.
Не ми харесва, че почнахме да губим от началото на годината.
Дори и за тая купа. Децата не ги виждам. Добре, че имаме пари и Можем да си купуваме.
Айде са да видим за п-вото кво ще направим като бегаме от купите.

9.Player

9.Player

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Тотал щета е този мач. Останахме и без Бекенбауер.
Някои от момчетата имат нужда от повече игрови минути, за да влязат във форма.

0ne

0ne

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Изчерпахме си загубите за тоя сезон, оттук нататък по магистралата на победите до края на май.

чаби алонсо

чаби алонсо

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Камачо е готов за първия отбор.Морено не е за Ливърпул. ФА няма никакво значение за момента.

POP

POP

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Уникален втори вратар...

Belyov

Belyov

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Не гледах мача кой се е контузил ?

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Аз пък се радвам че приключихме с Мики-маус купите /исках да бием и не ми е гот че паднахме, но това е положението/. Да се върнем към действителността, в която сме 4т. пред чаршафите. Сега мача на сезона ни е с Брайтън.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
И в Шампионската лига, трябва да се хвърлим и там, но все още нямаме нужната широчина, щом си позволяваме лукса да отпадаме с лекота за такива купи. Трябва следващи сезони по-сериозно в този турнир, сега е ясно, че нямаме нужда от тези мачове заради реалния шанс да станем шампиони.

S+G+

S+G+

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ще има отбора време, за планираните от бай Иван почивки :sarcastic:

scouser1996

scouser1996

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
С Качамачо и Изкъртис Джоунс - толкова! Евала на Ки-Яна Хьовeр, който беше единственото положително нещо този мач (може би и Фабиньо). Пак казвам, ако цената е ПЛ - жертвата си е струвала!

YNWA!

9.Player

9.Player

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоBelyov написа на 07 January 2019 - 11:44 PM :

Не гледах мача кой се е контузил ?
Ловрен, още в началото на мача.

zezo

zezo

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Децата са малки и нямат самочувствие, но този бастун Морено колкото по-бързо се отървем от него, толкова по-добре.За мен грешката при първия гол беше на Морено, не на Мили, защото Морено такава топка му подаде, все едно щеше да го разстрелва... Кейта също беше пълна скръб, Шак, ако не беше фаула, все едно го нямаше. Стъро и Ориги - трагични.... В общи линии уж имаме скамейка, но дано не се контузва никой от титулярите.
Нямам никакви претенции към мача, даже не можах да се ядосам. Всичко е подчинено на целта да се борим за титлата в лигата, така мисля. Клоп излезе с такъв състав с идеята, ако нещо се получи..... Ами не се получи и стискам палци пак, казвам да няма контузии при титулярите.
Не ми хареса начина на игра на тези които излязоха, никакво самочувствие, подадоха топката назад толкова пъти, колкото Хендо за цялата си кариера няма да направи. Хората които трябваше да поведат малките не го направиха и съответно играта буксуваше. Дано това ни е последната загуба за много, много месеци напред.
Сега да отиват и да си почиват хубаво.

Dimitar

Dimitar

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Хубавото на този е играта на Фабиньо като централен защитник.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Това е една от малкото загуби на отбора, за които мога да кажа, че не ме е яд.

Иначе ми е чудно ние как няколко години подред сме успявали да спечелим МАЧ с наличието на Миньоле и Морено на терена. Тамън им позабравиш малоумщините и ти се прииска да дадат почивка на титулярите и .... дойде мач като в днешния, в който като ги гледаш ти иде да им забиваш бамбук под ноктите.
Рядко си позволявам да кажа подобно нещо за наши играчи, но конретно за тези двамата се надявам, че това ще им е последният мач с екип на Ливърпул.
Интересно ми е също така в този мач Стъридж колко пасове направи. Ако има повече от 3 ще стана съботянин.

От Ориги съм доволен. Бореше се, вкара хубав гол. Не ми се иска да го даваме през зимата, може да ни бъде полезен.
Малките се стараха, но си личеше, че не са готови за нещо по-сериозно в първия отбор.
Все пак респект за Ки-Яна. На тези години да излезеш и да играеш в официален мач за Ливърпул си е постижение само по себе си. Аз на неговите години се обливах в пот като доближа момиче, :sarcastic:  той пича излиза и играе мач на най-високо ниво.

Надявам се този мач да не повлияе по никакъв начин към настройката и очакванията за отбора. Нищо фатално и плачевно не е станало днес, дори може да бъде за наше добро случилото се.
Морено и Ко като се чудят що не играят, да си прожектират всеки ден повторение от двубоя. Белким проумеят, защо носят вода на тези, които могат да играят футбол.

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоscouser1996 написа на 07 January 2019 - 11:46 PM :

С Качамачо и Изкъртис Джоунс - толкова! Евала на Ки-Яна Хьовeр, който беше единственото положително нещо този мач (може би и Фабиньо). Пак казвам, ако цената е ПЛ - жертвата си е струвала!

YNWA!

Всъщност Камачо игра много прилично, не знам какво и кой мач си гледал. Не случайно е разкаран Клайн.

3th June

3th June

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
  • Град:New Brighton, UK
Е, с подобно първо полувреме, което не искам да виждам даже и в контролни срещи не съм очаквал нещо повече. Настройката преди самият мач ми беше много по-различна. Просто първото полувреме, футболистите все едно се виждаха за първи път, все едно никога не са тренирали заедно, за игра да не коментираме. В крайна сметка, колкото и да не харесвам Ловрен - му пожелавам травмата да не е сериозна, тъй като определено вече в защита ще сме 'заклани'. Може би положителностите днес бяха включването на Фабиньо като централен защитник, както и раздаването на Камачо, който от всички млади най-много впечатли. Джоунс беше трагичен тази вечер, като се има предвид, че в зоната му игра Морено, който просто си го връща на Клоп, заради това, че не го пуска да играе по-редовно и е ужасен, най-вече в задни позиции. Можеше за достатъчното време, заа което Клоп е начело - да се опита да го преквалифицира в играч с по-офанзивни действия - всеки мач при него е едно и също.

Другото нещо, което беше трагедия - халфовата ни линия, която беше под всякаква критика. Изобщо 4 - 4 - 2 не ни помогна, имаше един халф и това беше Кейта, доколкото Милнър се връщаше по-назад и опитваше да 'изгражда', но и на двамата не им се получи. Головете, които паднаха в нашата врата - не видях нито един футболист в червено да се опитва да спре, както единият, така и другият удар. На тереана липсваше лидер в отбора, който да вдигне малко настроението и да се 'развика' на играчите. Извинявай, Джеймс, днес това лице не ти беше понятно и не успяхме да го видим от теб.

Юрген можеше да вкара Мо или Фирмино още в началото на второто полувреме и да извади Джоунс по-рано. Не е гаранция, че нещо можеше да се случи, но с изключение на тяхното положение довело до гол, второто полувреме натискахме. Колкото и индивидуални качества да имат някои от нашите играчи, когато си се поддал тотално на напрежението - няма смисъл да ги демонстрираш, тъй като видно ставаш за смях. Повечето, които играха днес - трябва ясно да са разбрали, защо не помирисват терен. Може да имаме дълбочина в състава, но тя не е достатъчна, ако гледаме подобно представяне.

Така е, в крайна сметка на някои му се падат отбори от Лига 1, Лига 2, на други от ВЛ, но такъв е футболът. Следващият мач с Брайтън, победата е задължителна, а такова представяне недопустимо и то за Ливърпул, и то като върнем времето назад до лятото - абсурд! Гледаме напред, мач за мач, без унили глави, тъй като следващите седмици са от особено голямо значение! Напред!!!

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Ако бяхме били, щяхме да ходим в Сток да ни ритат. Нека Сити вървят напред.

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Чувството, което изпитвам в момента е унижение! Не ме беше толкова яд като паднахме от Шити.
Не може да отписваме с лека ръка турнири, които можем да спечелим! Видя се, че и с голямо пестене на сили пак дадохме титулярна жертва. Никакви позитиви от този мач. Ако искаме да ни вземат на сериозно трябва такива мачове и срещу такива клубове трябва да се вземат! Кейта с нищо не показва, че заслужава титулярно място. Шакири е на приливи и отливи. Морено го подминаваме заедно с Моньо. Дани е приключил с големия футбол поне за мен. За пълнеж става и дотам. Тъжно, но факт. Малките са си малки и явно засега не може да чакаме нищо от там... макар че имаше някои интересни неща от Камачо, Къртис и малкото холандче.
Вместо да бием и трупаме самочувствие ние се изложихме. Аз така го усещам.
Чудя се дали да не честитя на половината форум, че отпаднахме.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоzezo написа на 07 January 2019 - 11:48 PM :

Децата са малки и нямат самочувствие, но този бастун Морено колкото по-бързо се отървем от него, толкова по-добре.За мен грешката при първия гол беше на Морено, не на Мили, защото Морено такава топка му подаде, все едно щеше да го разстрелва... Кейта също беше пълна скръб, Шак, ако не беше фаула, все едно го нямаше. Стъро и Ориги - трагични.... В общи линии уж имаме скамейка, но дано не се контузва никой от титулярите.
Нямам никакви претенции към мача, даже не можах да се ядосам. Всичко е подчинено на целта да се борим за титлата в лигата, така мисля. Клоп излезе с такъв състав с идеята, ако нещо се получи..... Ами не се получи и стискам палци пак, казвам да няма контузии при титулярите.
Не ми хареса начина на игра на тези които излязоха, никакво самочувствие, подадоха топката назад толкова пъти, колкото Хендо за цялата си кариера няма да направи. Хората които трябваше да поведат малките не го направиха и съответно играта буксуваше. Дано това ни е последната загуба за много, много месеци напред.
Сега да отиват и да си почиват хубаво.
Явно сме гледали различни мачове. Ориги ни бе може би най-добрият играч. Освен, че вкара гол имаше доста добри продължения на някои атака. Добре пресираше на моменти, даже и имаше едно връщане където отне топката на противник в нашето наказателно и започнахме атака. На фона на останалите си е кандидат за играч на мача.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни