Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

01.01.2018 Бърнли 1-2 Ливърпул (ПЛ - 22 кръг)

• Please log in to reply
55 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 22-ри
Дата: 01.01.2018
Ден: Понеделник
Час: 17:00
Стадион:
Търф Моор
Телевизия: Публикувано изображение

kmarov

kmarov

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Така трябваше да започне годината!

Kimi

Kimi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Хайде сега всеки да се извини на Ловрен, че го е хулил.

liverpool_ynwa

liverpool_ynwa

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Голяма победа, в много важен мач, с много противоречив състав. Браво на Ловрен и Клаван. Браво и, че втори мач подред печелим по шампионски, това доста ни липсваше до сега.

Не искам да критикувам никой, но поведението на Мане е недопостимо - може да не си във форма, може да не ти спори, ама да си тотално незаинтересован и неангажиран, без да се затичаш веднъж за целият мач, съжалявам. Реакцията му при гола също беше доста дискусионна. Когато има по-добри играчи от теб в отбора не се сърдиш, че са по-добри от теб, ами направи така, че да не изглеждаш толкова далече от тях като класа.

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Втори мач взимаме поред срещу криви отбори! За мен това говори за топки, дух, борбеност! Днес се накефих почти толкова, колкото когато отстранихме Борусия Д!
Хареса ми Окса! И Симон се справи когато трябваше. Арнолд - много хляб има в тоз юнак! Абе с една дума кеф)))

sinner

sinner

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
А така,в последните 2 мача показахаме тоя характер,който чакаме да се прояви от много време.В може би последният им мач заедно като двойка титуляри,Клаван и Ловрен успяха да се реваншират за много неща.Много нужна и сладка победа,много трудно се играе срещу тези.

И само аплодисменти за Арнолд,страхотно играе за възрастта си,много потенциал има :)

bArele

bArele

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Нова година, нов късмет. Бихме ги тия по най-сладкия възможен начин. Честито. Нищо друго не ме интересува. Ако Клаван продължава със силните си игри, се очертава като партньор на Ван Дайк.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
Нямам думи да анализирам, нямам сила, ебати мача... Тия са новите Стоук селяни. Клаван с гол в бенефиса си (щото няма да види терен с идването на Ван Дайк). Честита победа ! Равни с манго !

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Явно на някакъв много древен езин Ливърпул означава инфаркт! :D

never back down

never back down

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Побеляххх и остаряваммммммм.....

stenmark

stenmark

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Първо за Много години на всички.По принцип съм от критиците на Клоп,но трябва да се казва когато се е справил добре.Много сладка победа и честно скоро не бях се радвал така.Сега Конов да каже но си мисля че Монко можеше по добре да се намеси.Още като центрираха топката и нашия се дръпна назад и си викам айде....Защо все седи на вратата не знам.Много съм доволен и сега нека им пари на МЮ и се спекат нещастниците.

tryssardi

tryssardi

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Страхотна победа.Много е сладко ей тъй в края уххххх!
Алекс Арноуд е страхотен бег и за мен ще е като Гаред маймуната Бейл в бъдеще.
Чнг и дано това ни е най-слабия мач за годината.

Kikimora

Kikimora

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ей сега вече Честита Нова Година! Снощи не танцувах толкова колкото след гола на Клавчо :hurrah:  
Иначе за мача - нищо специално.

ravina

ravina

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Хубава победа на труден терен /и като време и като място за гостуване/.
Такава победа в 90 мин допълнително надъхва отбора. От отбора само Джини нещо ми липсва. А и Мане. Както каза колегата по - горе: напълно недопустимо поведение.

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Ловрен може да греши, да не е перфектен  да е всякакъв. Но е сърцат, дава всичко, каквото може. Вижте го след гола - ЛУД! Хареса ми Окс, за пореден път. Честито!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

men4o

men4o

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

В темата за мача колеги анализираха дали гола на Клаван (Ловрен) е късмет или класа.
Бих казал късмета е на страната на силните (класата ). Днес спечелихме въпреки промените и с "резервите".
Втори мач ни се случва поред , бравоооо , на Клоп и на всички на терена.
Преди втория ни гол с оглед на мача , равния би ме задоволил някак си с оглед на тез противняци и нашия състав.
За това съм изключително радостен с този гол , "наваксахме " двте загубени с карамелите.
Не мога да си обясня две неща , моля за помощ от приятел.
1. Защо Робъртсън на пейката а Гомез на непревичен за него пост ( може би това доведе до гола)?
2. Защо Мане не се радва>

s0Ldi3r

s0Ldi3r

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

stroshev

stroshev

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Мале мале...какъв мач, гледахме го в Мърфис и при изравнителния гол една гей дружинка от съседна маса взеха да се кефят, да скандират Бърнли, да се прегръщат...естествено какво може да се очаква от най долнопрпбната пасмина - фенове на Ман Юнайтед. Та си представяте какво се случи при нашия гол в края...майките, лелите, всички спомехме а Stojkica  даже им показа каква риба е хванал наскоро от лакътя надолу...чувството определено си заслужаваше.

baivan

baivan

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Честита Нова Голяма победа !

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Лошо време, грозен мач. Типично английски футбол (няма и как да е повече от половината играчи на терена бяха англичани). Само дето тоя футбол се практикува вече от втора дивизия надолу. Другите играят модерен футбол.
Радващо е, че победихме, започнахме добре годината. Минусите според мен са много за тва няма да ги изреждам, като плюс видях Клаван (много стабилен последните 7-8 мача) ТАА, който въпреки младостта си показва страхотно израстване и аз мисля, че той трябва да е титуляр. Головете, точките и няколко отигравания. Друго хубаво аз не видях.
Късмет или не , гола си е гол. Вкаран, зачетен , победен.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни