Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

24.08.2019 Ливърпул 3-1 Арсенал (ПЛ - 03 кръг)

• Please log in to reply
78 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 03 кръг

Дата: 24.08.2019

Ден: Събота

Час: 19:30

Стадион: „Анфийлд”

Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Здравейте.
Ние сме Ливърпул, а вие не сте.

Утре, вестниците, първи.

DeaThRoW

DeaThRoW

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Просто няма да видим чиста мрежа без Алисон ама.. айде, здраве да е. Браво на целия отбор. 12-та поредна победа - изравнихме си 30-годишния рекорд. Ега го подобрим срещу Бърнли точно преди паузата.

Hooligan2017

Hooligan2017

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Пожалихме ги тези ама и така е супер ! Всички играха перфектно :)))))

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Най-лесния ни мач до сега... Добре :lfc2:  YNWA !

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Не знам дали ние бяхме чудовищно добри и надъхани или просто Арсенал бяха прекалено насрани и сякаш излязоха със свалени гащи. А може би е просто съвкупност от двете. Клоп превърна този отбор в страшилище. Истината е, че вече всички изпитват страх от нас. Така ще е вече, да свикват. :)

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Te арсенал май имаха две мисии днес. Първата да не загубят, па отпред ако стане нещо, стане. И втората Фирмино задължително да не вкара гол. Е.. поне втората си я изпълниха.

Много добро представяне от нашите. Като изключим 2-3 индивидуални грешки, отборно бяхме на високо ниво. Самочувствието ни след спечелената ШЛ е още по-голямо и така трябва да е.
Отбор като арсенал го накарахме да изглежда жалък със 75 минути стоене в наказателното им поле.

Салах е в топ форма. Удоволствие е да се гледа когато играе така. Подмина тоя дето щеше да им заздравява защитата като пътен знак в Перник.
Имаме неща които да чистим, но си личи че този отбор продължава да е машина за победи. Тръгнем ли да газим.. мачкаме:)

Shinobi

Shinobi

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Разликата между характер и безхарактерност

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоDeaThRoW написа на 24 August 2019 - 08:25 PM :

Просто няма да видим чиста мрежа без Алисон ама.. айде, здраве да е. Браво на целия отбор. 12-та поредна победа - изравнихме си 30-годишния рекорд. Ега го подобрим срещу Бърнли точно преди паузата.

Ей, значи. Когато стана гола, си помислих - добре, че Адриан не беше виновен за него, че пак ще го емнат. Ама още във второто мнение след мача го емнаха.

Не знам Арсенал колко слаби са в момента, но ги бихме изключетилно лесно с приятна за окото игра. Добре са поработили на тренировъчаната база нашите тази седмица. Докато Емери дали от страх, дали от глупост съвсем беше объркал работата на Арсенал.

След като в първия си сезон при нас Салах избухна толкова силно, че дори самият той остана изненадан, големите очаквания към него през втората година му тежаха страшно много. Плюс че имаше някакви ядове с египетската федерация. Сега ми се вижда освободен от грижите и тежеста и си играе за за свой кеф и за наш кеф.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
И Емери беше разкрил Клоп навремето...

Тоя испански палячо беше от най-насраните треньори, които някога са идвали на Анфийлд.

ПП: С Йозил ни биеха... сигурен съм.

konov23

konov23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Само да напомня докъде го бяхме докарали по едно време. Лек мач, а не знам специалистите какво се изказват за гола им - Господ да беше, от 11 метра през човек в ъгъла, щеше да е гол.Публикувано изображение

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
ПП: С Йозил ни биеха... сигурен съм.

И аз съм сигурен, дори 0-5 щяха да ни бият, даже 0-6 сигурно! И Йозрителя щеше да ни вкара най-малко 7 гола!!!

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Перфектната победа. А-наля насрани с 55 чифта памперси  11 човека зад топката на Анфийлд- безценно! Всички от тук нататък да подхождат по същия начин! Не ме интересуват сухи мрежи! Значение имат само спечелените точки!
Наздраве!

KlopU

KlopU

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Мачкаййййй

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Питайте ме дали не ми е гот. :60:
Тези палячовци... днес все едно играхме срещу Бърнли. Този резултат лъже. Ако не бяхме свалили темпото, анимационните герои отиваха на зверска разлика. И тва е отбор дет се стреми да е в топ 4. Ми те Борнмът играят повече футбол срещу нас. Направо съм се набръчкАл от кеф.

Enigma_lp

Enigma_lp

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Платили са си абонамента и за тази година. Очаквана победа, пожалихме ги.

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Олигосите от шибаният им форум още не са отворили темата за след мача, да ги посипа ей така от сЪрце, тези анимационни герои. Ай хейт дем дъ мост.

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
Освен, че ни биеха ако беше играл Йозил, трябва да отбележим и че не сме във форма определено :D

Mitko64

Mitko64

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Седя си само ,друг път седя и си мисля :D,ако ние играем като Арсенал в тоя мач ,напълно предали се,никаква мисъл за атака,въобще никаква мисъл за отпор, освен едни два автобуса паркирани в нак. поле и до кога изкарат.  Отговора е един -Клоп направи отбор страшилище,който може да смачка с игра всеки отбор в света.      
Искам да споделя и една ситуация на която се посмях доста-31-ва мин. удар към нашата врата,аут,момчетата зад вратата вече връщаха топката на терена ,когато Адриан се сети да скочи. :DНямам нищо против него, дори го имам за доста добър вратар , но изгубил доста игрова практика.

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Адриан няма класата за отбор като нашия, но съм далеч от мисълта че за нищо не става. Просто едва ли той самия е очаквал да вземе участие в толкова важни мачове. Напрежението може да бъде голяма пречка за всеки един.

Иначе още съм изумен как все едно играхме срещу отбор, който е от средата на таблицата, без никакви амбиции, борещ се просто да загуби с възможно по-безболезнен резултат. :D Определено успяха да го направят.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни