Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

31.08.2019 Бърнли 0-3 Ливърпул (ПЛ - 04 кръг)

• Please log in to reply
38 отговора на тази тема

S.Gerrard

S.Gerrard

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Кръг: 4-ти
Дата: 31.08.2019
Ден: Събота
Час: 19:30
Стадион:
Търф Мур
Телевизия: Публикувано изображение

DeaThRoW

DeaThRoW

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Победа номер 13. Гол номер 50 на Боби. Рекорди, рекорди... и чиста мрежа. Блаженство!

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

ВЕЧЕ  13

Публикувано изображение

Freack

Freack

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
За мача нямам коментар, просто ги убихме, но Салах е мега тъпото парче. Трябва да му се обясни че това е колективна игра.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Рутинна победа, една от многото до края. Хубавото е, че се разминахме от контузии преди паузата. Дано няма дрязги в нападението, че Мане нещо се подсърди. Бърнли ако не сменят треньора ще изпаднат с добри футболисти в отбора.

svivcv

svivcv

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Честито на всички!
Чакат ни още 34 такива ИЗМЪЧЕНИ победи...
Ще се мъчим и в ШЛ, и за другите купи...
Мъкааа, мъкааа!
Аре наздраве!

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Труден мач...но вече такива ги взимаме с класа...израстнали сме определено от миналата година...имаме самочувствие, имаме спокойствие...браво днес и на Адриан...взел си е поука...само Салах не си взима поука...не знам на него ли се разсърди Мане ама и аз да бях щеше да ми писне толкова пъти да се лакоми...добре че Боби сам си я взе да си вкара гола...

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Много солидна игра и категорична победа. 13 поредна, суха мрежа, няма какво повече да иска човек.
Дори и Адриан днес игра на супер ниво.

Само Салах успя да ме ядоса с лакомията си. Нямаше право да изиграе двете ситуации по такъв начин просто, нямаше право.
Обикновено не му се нервя на такива отигравания, защото това си е Салах, но в такива очевадни положения не може да не подадаеш.
Първия път Клоп му беше бесен и се разкрещя, после Мане абсолютно в правото си беше страшно ядосан.

Не знам какво им говори Клоп и какво ще му каже на Салах след този мач, но трябва да му обърне внимание, че няма как да пренебрегва по този начин съотборниците си.
Ще ми е интересно и дали сега на пресконференцията журналистите ще го питат за ситуацията с Мане, защото тази реакция ще е широко коментирана. Но като ги знам как обичат да задават все удобни въпроси, малко ме съмнява да го питат, но да видим. Отговора ще е много интересен.

Също и Салах ще ми е интересно някой да го пита.. абе ти що не подаде, Мане ти беше бесен.

ggentatzu

ggentatzu

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Поредни три точки в джобчето. Чиста мрежа. Няма контузии. Огромна разлика в класите.
Едиствено, ми стана кофти, че Клоп изкара Мане, а не Салах...

Плашещо безмилостни сме...

Отивам да се полея по случая :drinks:

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Спокоен и рутинен мач.Варвям,че през този сезон ще изобилства от такива.
До сега гък не съм казал за системното лакомене на Салах,приемах го напълно в реда на нещата,но днешният мач малко ми дойте в повечко.
Въпреки ,че водим дали с 2,3или 4 гола не е много Ок такива работи.
Трябва едно културно разговорче с него от страна на Клоп

paton

paton

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Мане беснееше заради Салах. Клоп трябва да вземе мерки, за първи път виждам Мането така да изригва. Иначе мача си вървеше идеално и само тази ситуация нагарча.

HardRedRock

HardRedRock

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Много ми харесва как играем досега този сезон. Хем избухваме на моменти в стил Хеви, хем има няква прагматичност и пестеливост когато трябва.
Мо, както може да те доведе до оргазъм тъй и може да те изкара извън нерви. Напълно го разбирам Садио. Юрген да чете конско и да опъва уши ако се налага. Матип е в жестока форма! Джото ще има да чака за титулярно място като ЦЗ))
Без да го превъзнасям, но Адриан ще вземе да излезе жокер баш когато най - ни е нужен.
И накрая нещо добро и за почитателите на кеча - Ашли Барнс къв ключ направи на Матип на тъча... красота!

sinner

sinner

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Не мога да повярвам с какво спокойствие и сигурност гледам подобни мачове от известно време насам.Няма го онова треперене като преди,да изтръпваш при всяка ситуация в близост до вратата...
Трансформацията в този отбор е просто удивителна.Много добре изигран мач,с максимално пестене на сили.Общо взето единственият минус,който можем да извлечем от целия мач е лакомията на Салах.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Един от най-добрите днес.  

Публикувано изображение

Gandalf

Gandalf

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Перфектна победа. Машината е смазана и работи безотказно. Единствената лъжица с катран в меда е Салах-завършен егоист.
Тия селски пръчки от Ланкашър им пожелавам скорошно изпадане. Нямат нищо общо с модерния футбол. Който ги харесва е извън времето и пространството.

П.П. Съдията имаше двоен стандарт за техни леки падания свири техни груби нарушения остави без картони.

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Неочаквано спокоен мач за мен. Очевидно сме много добри.  Победа, чиста мрежа... супер. Дано след шибаната пауза, момчетата да се върнат здрави.

TheSpionKopLFC

TheSpionKopLFC

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Честита победа! Не очаквах с такава лекота да ги бием точно тия.
Салах е тъпо парче... Не за пръв път си показва лъкомията.

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Публикувано изображение

Ей тука и аз рейджнах ;) Нищо, ще му мине на Мането ;) Нека да я има тая спортна злоба и хъс.

Венци Момчев

Венци Момчев

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Нашите са като инверторен компресор, работят колкото трябва и само когато трябва. Пуфффф Салах не е хубаво това което става, другите като не могат да не спрат ние най-малко трябва да им помагаме.

KlopU

KlopU

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Машиниии ! Няма кой да на спре !

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни