Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

20.09.2020 Челси - Ливърпул (ПЛ - 02 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
50 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 02 кръг

Дата: 20.09.2020

Ден: Неделя
Час: 18:30
Стадион: Стамфорд Бридж

Телевизия: Публикувано изображение

Senzor

Senzor

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Ще ги плющим ли тия млади звезди?

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Ами това ни е първият сериозен тест за сезона. Челси напрахива много добри трансфери и вдигат очакванията на хората към тях. Но едва ли още от първите 1-2 мача ще успеят новите на 100% да се сработят.

От друга страна и ние не сме много цвете за мирисане с тази защита и ще ни е много трудно да вземем 3те точки. Логичен би бил един резултатен Х от порядъка на 2:2 или 3:3. Но като фен се надявам на победа, каквато и да била тя. А и отбора е показвал не веднъж, че когато трябва да играем и постигнем добър резултат - го правим.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
Супер е че ги срещаме в началото докато не са имали шанс изобщо да се обиграят...ако затегнем нещата отзад можем да си ги бием...

tsbalabanov

tsbalabanov

Scouser Legend

• Потребители
Ще имаме 2 дни повече почивка от тях. Това за сметките без кръчмар.

Ако играем по същия начин, както срещу Лийдс, ще си ни бият без много проблеми. Все пак прогнозирам, че ще е равен.

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Естествено, че няма да играем по същия начин. Не разбрахте ли досега, че Ливърпул в много от случаите играе на нивото на съперника, затова понякога бием с по 1-2 гола слаб съперник, с голове по-към края и т.н. Ние не правим като Ман Сити да бием слабаците по 8-0. Срещу Челси съм сигурен, че ще видим друго лице на отбора в защита.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоtsbalabanov написа на 14 September 2020 - 10:51 AM :

Ако играем по същия начин, както срещу Лийдс, ще си ни бият без много проблеми. Все пак прогнозирам, че ще е равен.
Ем ай дано.От сега,значи  да съм спокоен че ще видя 4 гола за наще

kukuchev711

kukuchev711

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоLiverpoolYNWA написа на 14 September 2020 - 04:31 PM :

Естествено, че няма да играем по същия начин. Не разбрахте ли досега, че Ливърпул в много от случаите играе на нивото на съперника, затова понякога бием с по 1-2 гола слаб съперник, с голове по-към края и т.н. Ние не правим като Ман Сити да бием слабаците по 8-0. Срещу Челси съм сигурен, че ще видим друго лице на отбора в защита.

Абе преди два месеца си бяхме пълен т*шак срещу Сити и Арсенал.

Очаквам скучно равенство.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоkukuchev711 написа на 14 September 2020 - 09:17 PM :

Абе преди два месеца си бяхме пълен т*шак срещу Сити и Арсенал.

Очаквам скучно равенство.
Преди два месеца ни болеша т*шака как се представяме срещу тях

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Моето мнение е, че ще ги победим с 1-2 или 1-3, няма как да не допуснем гол - те са с огнева мощ в атака, но в защита са - плачевни....Кепа не е на ниво от доста време насам, направо се чудя защо Лампард не подсили вратарския пост до сега....
Алисон, ТАА, Гомез, ВВД, Робъртсън, Фабиньо, Вайналдум, Хендерсън, Салах, Мане, Фирмино, това е състава, които очаквам, мисля че Фабиньо и Фирмино ще са много важни в този мач, да не кажа, че очаквам Фирмино да ни спечели мача, а Фабиньо да обезвреди атаките на Челси още в зародиш

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Очаквам и силно включване на Тиаго в мача. И аз съм оптимист за дербито. Мисля, че на Челси ще им трябва доста време, за да се сработят и влязат в игриви ритъм. Ние също не сме в прекрасна форма в защита, но когато положението е сериозно и мачът е срещу силен съперник, знаем как да извадим най-доброто.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоStivi_G написа на 18 September 2020 - 10:26 AM :

Очаквам и силно включване на Тиаго в мача.

Сериозен ли си? Има 55 часа до мача и ти очакваш в него да вземе участие играч, който още дори не е част от отбора?

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоStojkica написа на 18 September 2020 - 10:45 AM :

Сериозен ли си? Има 55 часа до мача и ти очакваш в него да вземе участие играч, който още дори не е част от отбора?

Ако го обявим днес, според мен има вероятност да попадне в групата за мача. Малко вероятно е, но все пак очаквам бързо да се впише в отбора.

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Постарах се да щрихирам основните точки от пресконференцията на Клоп преди мача с Челси.
------------------------------------

За трансфера на Алкантара
Уважавам пресата и вашите въпроси, но все пак пресконференцията ми е за мача с Челси. Няма да говоря за трансфера на Тиаго Алкантара, докато не бъде официално обявен от клуба. Аз не обявявам играчи. До момента всичко е хипотетично, така че нека изчакаме малко, за да видим какво ще се случи. В следващите часове могат да се случат много неща. Нямам какво друго да кажа, освен че засега всичко изглежда обещаващо.

За трансферната политика
За клубовете е нормално да купуват и продават играчи. Това е бизнес. Трансферите са една от ключовите точки в клуба. Стараем се да инвестираме всичко спечелено обратно, за да подсилваме отбора. Това което правим, хората понякога го харесват, а понякога го харесват впоследствие.
Ливърпул трябва да се фокусира върху следващата си среща, тъй като този трансфер няма да промени нищо. Просто се опитваме да се подготвим подобаващо за тежкия сезон.

За Челси
В момента не знаем много за Челси, защото сме в началото на сезона, а те изглеждат доста различно от миналия. Отработихме някои ситуации, в които се провалихме срещу Лийдс. Надявам се да изглеждаме по-добре във всяка една линия в неделя. Срещу Лийдс допуснахме грешки, които са неприсъщи за нас, но аз ги очаквах и са нормални за този период от сезона.
И през миналата кампания бе трудно да играеш срещу Челси, а сега привлякоха и няколко топ играчи. Видях, че бяха много по-решителни и изпълнени с увереност срещу Брайтън в ключовите моменти.

За Лампард и престрелките им в пресата
Франк вероятно е приятен човек, но ние не се познаваме добре, за да го коментирам. Просто Ливърпул и Челси са конкуренти и това вероятно създава напрежение. Чух, че много хора ще са щастливи, ако отново се създаде някое знаково съперничество като Венгер - Фъргюсън, но светът едва ли има нужда от подобна история, освен пресата.
Клоп и Лампард нямат лично съперничество и е крайно време да спрете да вярвате във всичко, което се пише във вестниците. Когато ме попитате, аз ви отговарям честно, а после всеки си интерпретира думите ми както си поиска, за да сътвори невярна история с гръмко заглавие.
Измислихте си история за трансферното поведение на Челси и се опитахте да създадете изкуствено съперничество между мен и Лампард. Не знам защо го правите, никой няма нужда от това.

За наплива на играчи от Бундеслигата във Висшата Лига
Изглежда Бундеслигата се превърна в източник на таланти за Висшата Лига. Но това е така, защото Германия е футболна нация, която работи правилно с младите си играчи и разчита на тях в клубовете. Хаверц и Вернер са изключителни млади таланти, а топ клубовете в Англия очевидно добре са ги разузнали чрез мрежата си от скаути. Още преди години се взеха решения за развитието на талантите в академиите и аз бях част от този процес. Още тогава посочих, че това е правилният път и един ден клубовете ще берат плодовете. Ето, че този ден дойде и клубовете в Германия се възползват от правилната си работа.

За моментното състояние на отбора
Имахме интензивна седмица, с една-две леки травми, но всичко трябва да е наред с играчите или поне засега изглежда така преди мача. Усещам, че седмица след мача с Лийдс изглеждаме по-добре в тренировките. По-бързи сме, взимаме по-добри решения на терена и темпото е по-високо. Още не сме в най-доброто си състояние, ще ни трябват още няколко седмици, за да достигнем върховата си форма, но това е съвсем нормално.

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Пулишич, Чиуел, Зиех, и Тиаго Силва няма да са на линия за Челси за мача с Лирърпул

Stojkica

Stojkica

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоSimply Red написа на 18 September 2020 - 02:12 PM :

Срещу Лийдс допуснахме грешки, които са неприсъщи за нас, но аз ги очаквах и са нормални за този период от сезона.
...
Усещам, че седмица след мача с Лийдс изглеждаме по-добре в тренировките. По-бързи сме, взимаме по-добри решения на терена и темпото е по-високо. Още не сме в най-доброто си състояние, ще ни трябват още няколко седмици, за да достигнем върховата си форма, но това е съвсем нормално.

Хубаво е канапе специалистите да го прочетат това нещо преди да обясняват колко ще е зле борбата за титлата в оставащите 37 кръга на базата на първия.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Къде Абрамович ще гледа мача

https://www.marica.b...v-bodrum-snimki

S.Gerrard

S.Gerrard

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоStojkica написа на 18 September 2020 - 10:45 AM :

Сериозен или не, Тиаго е регистриран навреме за мача и Клоп загатва, че може и да го видим в игра още в неделя.

https://www.liverpoo...a-news-18959551

David

David

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Защо мисля, че под задника на Фат Франк ще гръмне портокал с часовников механизъм...

Първо мисля, че цялата тази еуфорична атмосфера с идването на АЛкантара(а може би и още някой солиден пич) ще налее керосин в двигателя на позамрялата ракета наречена Ливърпул.
Второ;С или без Тиаго имамае достатъчна стойност да разпердушиним гълабарника наречен Стамфърд нещо си...

Трето: Ламапард има да изяде доста хляб, докато въобще да може да си помсили да се сравнява с германския си колега.
Независимо, че с присъщата си кокни арогантност се опита да се дърви на Юрген, независимо, че той джентълменски се преструва, че няма нищо, но само за пред медиите...Само за пред медиите, но зад рамката на Oakley къкри красиво отмъшение..

Четвърто: Те са да кажем един приличен Mерцедес в насипно състояние, ние сме КАМАЗ, който минава през дори къде, къде по-бутикови сглобени машини без грижи.

Пето: Каквото и да си гооворим Челси дори само на хартия да е, като име си е дразнител. Не е като да играеш срещу новак и не знаеш точно накъде ще те отвее разсеяността и ленността ти.

Шесто: Дори да приемем, че тези бъзикни с липсващите им нови имена са кьорфишеци, все тази! Това са просто едни обещаващи имена, които я запалят мотора в Англия, я не! Кои са те, че да им се плашим...

Седмо: Забравих кое трябваше да е, но ние сме Ливърпул и време за помайване -няма!
Излизаме и ги изриваме!

Надявам се Фирмино мааалко да се съсредоточи и да вкара 60% от таланта си и ще бъде пагубно за келеменцата от Фулъм Бродуей.
Защото той досега май беше забравил, че има талант...

Сала повтаря упражнението от Лийдс. Особено онзи рокет горе у лево. Красота!

Мане се концентрира и ги криви по фланга си и те така...

Биг Дъч спира да се прави на треторазряден комик. Изправя исполинска снага, Поглежда, както само той може. Строява китайската стена и много поздрави на Хаверц, Херц, Волт, Ампер и там каквито бяха!

Алисън малко ме тревожи, но ме крепи успокоението, че класата е вечна. Да кажем, че и той е човек и му е позволено да си вземе отпуск...

Ако Алкантара все пак не играе, мисля, че Кейта има място на терена. "Малкият Тиаго" загатна, че незаслужено взехме да повдигаме вежди относно моженето му.

Все ми е тази с колко ще бием...

П о б е д а !

ONYX

ONYX

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
BREAKING: Paperwork for Thiago has been completed in time for him to be available against Chelsea on Sunday. (@carlmarkham)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни