Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

20.09.2020 Челси 0-2 Ливърпул (ПЛ - 02 кръг)

• Please log in to reply
44 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 02 кръг

Дата: 20.09.2020

Ден: Неделя
Час: 18:30
Стадион: Стамфорд Бридж

Телевизия: Публикувано изображение

AllYouNeedIsKlopp

AllYouNeedIsKlopp

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Железен Фабиньо.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Шампионска победа. Съдията пе---ст!!!! Никаква дузпа и явен червен картон още в реално време. Играч на мача черната Мамба МАНЕ! След 55 мин Ливърпул си направи кондиционна тренировка . Да  отбележа и железния Фабиньо. Кой беше тоя Вернер? Наздраве момчета!

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Challenger1

Challenger1

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Пичове, взехме Вернер. Тази вечер Фабиньо щял да го достави в Ливърпул, носил го в джоба си. Направо предлагам Джини да остава, а Фабинката и Ван Дайк да заформят желязно партньорство. И без това Джоузеф взе да ме дразни в последно време. Можеше да се даде повече време на Таки, Фирмата направи една асистенция и счете, че е достатъчно. Простено му е тази вечер. Браво на Мане. Победен дебют за ТОЯГО. Да не му пука за дузпата и без това я нямаше. Кор за съдията и браво на ВАР, макар че трябваше да отменят дузпата. Вамос, Алисон. Големи бяха всички. Мачкай!

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Харесайте,ако през второто полувреме сте следели повече Тиаго,отколкото топката :)

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Много положителна седмица отмина за нас.
2 належащи трансфера, победа като гост на Челси и все повече оптимизъм за остатъка от сезона.

Ние сме с най-трудна начална програма от всички отбори и ако продължим да си взимаме мачовете през Семптември, без да сме дали най-доброто от себе си, и преди да са се адаптирали Тиаго и Жота, то след това много трудо може да ни спре нещо.
Имаме потенциал за развитие, вижда се че дори в защита с Фабиньо има обнадеждаващи знаци.

Беше важно да започнем по този начин, да наберем отново самочувствие и да си върнем чувството за нормалност в защита.
Челси изобщо няма да са за подценяване през сезона, имайки предвид, че доста от новите им попълнения липсват, а и ще вземат вратар.
Ще губят точки другите водещи отбори от тях на този стадион със сигурност. Тази наша победа е от голямо знаение.
Можем само с оптимизъм да подходим в бъдеще. Преди няколко дни само, за мен лично не изглеждаха толкова оптимистично нещата, но сега съм пълен оптимист, че можем да защитим титлата си, и да имаме отново значима роля в ШЛ.

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Не знам за вас, но на мен централна двойка защитници ВВД-Фабиньо доста ми се понрави.
Иначе съм предоволен от мача тъй като не очаквах да спечелим, но очевидно Челси все още са далеч от нивото ни.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Хубава победа. И до преди червения картон си личеше кой е по-класният състав, а после разликата стана смазваща. Жалко че не ги качихме на черешата ама и това беше достатъчно, за да видя безпомощната физиономия на Франк Дебелия. Тиаго се включи много добре, като за дебют не си личеше въобще, че не се познава с момчетата и че ще му трябва време да свиква със стила и първенството. Класен футболист, спор няма. Мане заслужаваше хеттрика, ама другия път. Очаквам в некой следващ мач, Фабинката да вземе и ръкавиците на Алисон.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Нямам батерия, после ще пиша.
УНИКАЛНА ИГРА, не им дадохме да мръднат.
Възхитен съм - ОТ ВСИЧКИ!!!

maik05

maik05

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Цял ден ме лазят мравки в стомаха от притеснения,но напразно.Минахме по Моста с вдигната глава.Фабиньо направи Вернер да изглежда като играч за 4.5 милиона,а не 45.Играч на мача.Вярно,че червения картон ни помогна през второто полувреме,но чукчетата през целия мач приличаха на КП от мача,в който не направиха нито едно подаване в нашето поле.Изглеждаха направо като джуджето в сравнение с Лийдс например.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоBellamy написа на 20 September 2020 - 07:30 PM :

Харесайте,ако през второто полувреме сте следели повече Тиаго,отколкото топката :)/>
Ми тя почти всяка топка минаваше през него.

AllYouNeedIsKlopp

AllYouNeedIsKlopp

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

75 - Half-time substitute Thiago completed more passes (75) than any Chelsea player managed in the entire match. Since full passing data is available for the Premier League (2003-04), his 75 successful passes are the most by a player who played a maximum of 45 minutes. Control.

stefan

stefan

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Защо ли съм толкова спокоен???
Надграждането ще си проличи с пълна сила към средата на сезона.
Но това което виждам е Ливърпул от 70 те години.
Пълна доминация ще бъдем докато Клоп е при нас.
Паметник ще се прави то е ясно.
Поклон към всички.
Какво спокойствиеееее.

stroshev

stroshev

Not English, but Scouse

• Потребители
Вернер дали не си мисли сега " Дееба май отидох в грешния отбор"

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Много добра победа и на пръв поглед лесно спечелена, но така изглежда, защото нашите бяха като оси - енергия, преса, много движение и сравнително добра точност в пасовете този път.

За разлика от Драгоев, за когото за пореден път се убеждавам, че не разбира играта и каза, че Тиаго бил колеблив, аз мисля, че Тиаго се вписа отлично, все едно е отдавна в отбора. За дузпата не го обвинявам, просто беше набрал скорост и извади Вернер от равновесие.
Драгоев второто полувреме каза, че Кристенсен е избил топката пред вратата, пък той отдавна се беше изкъпал след червения картон. Но това си е типична грешка за този коментатор.

Браво на Алисън. Четох коментар на Дион Дъблин, който написа, че е много умен вратар и изчакал до последно Жоржиньо, без да отлепва крака си от голлинията. А досега Жиржиньо беше бил 8 дузпи за Челси и ги е вкарал всичките. На повторението си личеше как Жоржиньо се смути и изплю топката.

Вече съм почти сигурен, че няма да взимаме централен защитник, а Фабиньо ще бъде беккъп на Гомез. Днес игра перфектно и се видя как в един момент в края на мача ВВД му ръкопляска след поредната добра изява.

S.Gerrard

S.Gerrard

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip
Клоп е казал за Гомез, че не е нищо сериозно и ще отсъства само за днес. С Матип положението е малко по-сериозно и ще отсъства за по-дълго. Куметио също бил с контузия затова не бил в групата поне като алтернатива.

Тиаго със 75 точни паса за едно полувреме, повече от който и да е играч на Челси за целия мач, което също е и рекорд във ВЛ за играч играл максимум 45 минути откакто водят тази статистика (сезон 2003-04).

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Алисон също беше нещо положително днес. Всяка една намеса му беше сто от сто. ВВД също с друго отношение.
Нямаше го онова досадно разконцентриране и елемент на излишна надменност.
Заработят ли отново на познатите обороти, целия отбор придобива друга увереност.
Фабиньо, ако още 1,2 мача покаже такова ниво в защита, направо ми се иска да си остава там. Някак си се чувствам по-спокоен с неговото присъствие там.

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Перфектен мач. Върнахме Челси там където им е мястото, сблъскаха се с товарния влак. А Вернер видя къде е попаднал. Между другото такъв пропуск направи в решаващ мач срещу Байерн миналия сезон, 1 към 1, явно не ги може тия положения.

Мане - МоМ

Тиаго - от времето на Алонсо такъв играч не е играл за Ливърпул. Не искам да говоря предварително, защото не се знае как ще се наложи в отбора, ама си личи, че вижда играта по различен начин от другите ни халфове и се вижда с каква лекота разиграва топката. Сега стана интересно на тая позиция кой ще играе.

David

David

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

:60:  Честита, очаквана победа!!!

Това е, което трябва момчетата да правят, хладнокръвно и методично да сдъвкват противниците, които и да са те, в каквато и да сме форма. Формата ще дойде, но мотивацията и апетитът трябва да са спътник на отбора още отсега.

Изскачам със самодоволната констатация "Аз казах ли ви?!" :sarcastic: :yes: ....
Даже дружинката на Франки се отърва по възможно най-щадящия начин. Можеха да гризнат много сериозно дървото.
По една или друга причина леко ги пожалихме, но от всичко най-важни са трите точки. Атракциите, пинизите, хегемониите ще ги оставим за по-нататък. Неминуемо ще дойдат и тогава, о, тогава, елате, че ни трябвате!

Започваме повече от отлично. Никакви защити на титлата!!! Ще я спечелим пак засужено! Подкрепям напълно Клоп във формулировката на целите и стремежите този сезон!

С новите имена, изградения манталитет от предния период, не виждам кое и как може да ни спре да си преследваме поредна титла в Премиър лийг и не на последно място Шампионкска лига в нашето си място - Истанбул. Обърнахте ли внимание, че шибаната международна завера без да иска ни резервира сакралното място за догодина. Случайност? Едва ли!

Изобщо проспектите са чудесни! Клоп показва, че знае какво прави, как да го направи и ще намери начин да държи морала високо. Целите също. Работа има много по шлифоване на детайли, сработване, но има време.
Днес си поиграхме котка с мишка. Полиготихме се на моменти, но взехме кавото ни трябваше. Дума да няма, бяхме пълни господари на терена. Много по-остри и фокусирани.

Челси. особено след абсолютно кристалния борбаджийски картон на датчанина бяха на терена за протокола. Франкчо си седна на дъто, така и така портокала с механизма му гръмна под задника рано-рано.. Как да подскача на бат' си Юрген и за какво...

Чудничко развитие на всичко!

Колебая се кого да короновам за мен ъф дъ мач. За мен Фабиньо беше брилянтен! Мане  заслужено би спечелил също. Изключителна машина. Не го сменям за никого!

Bellamy, ето го един в мое лице, който не спря да се диви и да се кефи на Алкантара, ама не по дифолт, а просто, защото човекът е класна  класа. С риск да се повоторя от мнението си за него...Абсолютен диригент, фантазьор и завеса . Няма нов бил, ама време му трябвало, не познавал този, не познавал онзи. Който го може, го може!

Само виках на моята приятелка "Абе гледай го бе, то пас, то спокойствие, еба ти кефа!" Даже му пожелах да зашие туплка и  да се запише ..Без малко да ме "послуша"
Изключително важна и витална покупка. Диамант! Не искам да си представям наистина като се включи реално в отборните неща какви кошмари ги чакат другите отбори!

Алисън взе, че ни изненада всички и то навреме. Браво и за онова положение, което парира ниско долу!

Няма да нищя дреболии. Иска се детайлна работа по последните пасове и бързите комбинации в движение на крак, търсене на пробойни и как топката да минава и в невъзможнои на пръв поглед ситуации...
Единственият човек, който ме тревожи и ме нервира както си трябва, продължава да е Боби, но...явно така стоят нещата в момента с него. Да, асистира днес, но...
Клоп си знае работата, просто геният трябва да се събуди!

Диша се леко! Хубава седмица, лейдис енд джентълмен!

П.С. Още ли продължаваме да мислим, че Клоп много е искал Вернер?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни