Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

23.11.2019 Кристъл Палас 1-2 Ливърпул (ПЛ - 13 кръг)

• Please log in to reply
73 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ПЛ - 13 кръг
Дата: 23.11.2019

Ден: Събота
Час: 17:00
Стадион: Селхърст Парк

Телевизия:Публикувано изображение

DeaThRoW

DeaThRoW

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Не знам чий е сънят, но това вече е безумие! <3

drakson

drakson

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Имам човек във ВАР и ми дреме на гъза. Шегата настрана, зор си беше

Red One

Red One

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Абсолютно високомерни, незаслужаващи победата. Не че ми дреме, важни са трите точки. Но играхме престъпно. Клоп трябва да вземе мерки. Такова поведение е безотговорно и неотговарящо на стандартите ни. Заха беше дзвер, мамичката му. Всеки мач срещу нас ни развинтва и никой, никога не може да го спре. Баси... къв е тоя бе, да не е незаконен син на Меси и Роналдиня... Баси аз мишката мръсна. Наливам си водка.

нормалният

нормалният

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Честита трудна победа!

tryssardi

tryssardi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Бихме и си ми е готино!

Сега ситите да дадът на колегите си по пластмаса една точка и в понеделник ще ходя на работа с крилата.

Raybeez93

Raybeez93

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Няма спокоен мач за нас.. Клоп обича все с родилни мъки да печелим, поне сега с кеф ще си гледам Ел Кашико - Сити и Челси!

Dimitar

Dimitar

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Много години гледам футбол толкова клиничен отбор като сегашния Ливърпул, не съм гледал. 1-1 не се радвайте сега ще  ви мушнем още един да ви успокоим.

tsbalabanov

tsbalabanov

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Такива победи отчайват конкуренцията. Аха-аха да се провалим и бием. Сигурно не им е лесно на 20-те фена на Сити и всички останали. Сега пак очаквам да ревнат, че ни бутат, ама не ми дреме. Дгд. Честита победа!

ggentatzu

ggentatzu

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Баси кръга, само двойки. Така и да завърши днеска искам.
Ае честито, че ми се опънаха пак нерваците и отивам да се черпя. Препоръчително е след такива преживявания, а и днеска събота, значи работата е "тамам" :D

oZZy

oZZy

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Могъщ Ливърпул, бях сигурен, че ще вкараме за 2-1. Иначе играта бе лайняна, ама дреме ми - важни са 3те точки.

Заха е мега футболист, при Клоп направо ще разцъфне. Само Scarface не го признава. Тоя и братовчедът на тоя от аватара ми, дето играе в Тотнъм, са създадени за Ливърпул.

Gandalf

Gandalf

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Поредна шампионска победа. Клинично, безапелационно ,убийствено. Това е Ливърпул! Душманите вече се гърчат.

der Bomber

der Bomber

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
Верно е много голям Заха... подари ни 2 точки. :sarcastic:

Страхотен Ливърпул. Няма от какво да се оплакваме - играем силно - бием, играем слабо - бием. Ами... нека :)

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

При тази гъста програма е нормално да има полувремена като първото, в което не натискаме много силно педала на газта. В такива периоди и полувремена разчитаме на класа и на опит. Зрелите отбори умеят да променят темпото.
После натискаме спусъка и бум. По-добре е като натиснем спусъка да затворим мача, но не винаги се получава. Между другото техният гол беше след много добра комбинация, при която в центъра Фабиньо се дръпна да не си изкара втори жълт картон.

Но наистина такива победи обезкуражават още повече противниците. И още нещо - дотук и късметът е с нас - дано не дърпам дявола за опашката - а късметът също е фактор във футбола. Помните ли онзи сезон с Кени Далглиш начело, когато станахме рекордьори по ударени греди - някъде 15-16 греди за целия сезон бяха. Днес Мане ритна криво топката - тя чукна едната греда, чукна другата и вътре.
И разбира се страхотна клиничност и ефективност, както вече подчертаха и колегите.

Фабиньо ще си изтърпи наказанието срещу Брайтън, което е добре.

HardRedRock

HardRedRock

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
И да паднем, и да бием... хубаво е, че бихме)) Почвам да си мисля (това коментирахме точно с колегите на Лъвовете), че тази пестелива игра е планирана. Може би го налага не особено атрактивната ни скамейка. Ако е така-разбирам го. Обаче мааааамицата му миличка как изцежда нервите! Ей все едно вагон с торби цимент съм разтоварвал)) баси нервите и емоушъна! И като си представя, че сгъстения цикъл почва и края му не се вижда... следва човече морно триещо чело с изтощен израз на мордата))

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Изгонени
  • PipPip
Познах че ще ги бием ,дори и да ни вкарат гол ,но не съм доволен от видяното . Не разбирам докога ще излизаме всеки мач с 3 дефазивни халфа ?? Писна ми вече . Оттам липсва всякаква креативност !  Хендерсън и Вайналдум трябва да са пейка . И Лалана ,и Кейта и Шакири и Окслейд са по добрите варианти от тях .Окслейд е доказал ,че на крилото е пълен смях ,обаче пак там го пускаме ?!  Осклейд в средата ,Ориги централен нападател ,толкова е просто за днес специално. Но Клоп има други виждания .Тва е положението . Пусна Ориги второто и пак го заби на крилото ?! Е по добре не го пускай . Фирмино изтърва да реши по рано мача ,излезе сам срещу вратаря и я би на боца ?! Вкарай я там и мача свършва ,добре че след това  поправи глупоста си. Арнолд много зле в защита ,пробиха оттам сумати пъти .Добре че Заха накрая уцели гаргите ,иначе хикс . Както и да е ,важни 3 точки по пътя към 19тата.

kumarmd

kumarmd

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоKlopU написа на 23 November 2019 - 07:46 PM :

Познах че ще ги бием ,дори и да ни вкарат гол ,но не съм доволен от видяното . Не разбирам докога ще излизаме всеки мач с 3 дефазивни халфа ?? Писна ми вече . Оттам липсва всякаква креативност !  Хендерсън и Вайналдум трябва да са пейка . И Лалана ,и Кейта и Шакири и Окслейд са по добрите варианти от тях .Окслейд е доказал ,че на крилото е пълен смях ,обаче пак там го пускаме ?!  Осклейд в средата ,Ориги централен нападател ,толкова е просто за днес специално. Но Клоп има други виждания .Тва е положението . Пусна Ориги второто и пак го заби на крилото ?! Е по добре не го пускай . Фирмино изтърва да реши по рано мача ,излезе сам срещу вратаря и я би на боца ?! Вкарай я там и мача свършва ,добре че след това  поправи глупоста си. Арнолд много зле в защита ,пробиха оттам сумати пъти .Добре че Заха накрая уцели гаргите ,иначе хикс . Както и да е ,важни 3 точки по пътя към 19тата.
Нали ти си Клоп?

cyberfan

cyberfan

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • Град:Walton-on-Thames
Той е Клоп Ууууу, не виждаш ли?

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоkumarmd написа на 23 November 2019 - 07:51 PM :

Нали ти си Клоп?

Ха ха. Явно е менте Клоп, щом смята, че Хендерсън и Вайналдум са дефанзивни халфове.

HardRedRock

HardRedRock

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip

Виж мнениетоcyberfan написа на 23 November 2019 - 07:54 PM :

Той е Клоп Ууууу, не виждаш ли?
Не знам къв Клоп е ама често ми напомня на Пената. Само дето мисълта му малко по-бързо тече.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни