Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

23.10.2019 Генк 1-4 Ливърпул (ШЛ - Група Е)

• Please log in to reply
27 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - Група Е

Дата: 23.10.2019

Ден: Сряда

Час: 22:00
  Стадион: Кристал Арена

Телевизия: Публикувано изображение

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Изплакнахме очите днес след играта като за панахида срещу поданиците на Ам Гъл.

И 4-те гола бяха много красиви, а втория на Окса гениален.  Този гол и паса на Фирмино първото,  с което изведе Мане сам срещу вратаря, са най-красивите неща, които съм видял изобщо този сезон.
Много силен мач на Кейта за мен.  Физически ми изглежда доста по-добре и спечели много единоборства.
Генк създадоха впечатление през първото полувреме, че ни създават ядове в отбрана, но при всичките им ситуации имаше засада, дори и когато Алисон направи спасяване. Ако тогава беше паднал гол, щяха да го отменят.
Като цяло професионално изигран мач от нашите, при това с много красиви моменти.

Салах в края показа, защо не можем без него на терена. Този човек просто създава организиран хаос 24/7 за защитниците. Може да обърка 5 поредни паса, да не му върви цял мач и само за 5 минути да вкара страхотен гол и да даде хубава асистенция.

Тонката и Тошко определено не могат да съжаляват, че са присъствали на този мач. Видяха красиви голове, прочуха се в Англия :D няма какво да искат повече.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Кофти гол накрая.
Много красиви наши голове, след срахотни комбинации. Силна игра на целия отбор (което не премахва у мен горчивината от оня ден), но все пак се насладих на хубави моменти.
Страхотно "позициониране" на капитана ни през всичките 90 минути. Намери си мястото вече.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
След резултатите днес почти се класирахме за 1/8 финалите,  Честито!

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Някой с качествено видео на втория гол на Окс?

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Халфа Окслейд с два гола ,кога халфа Хендерсън с два гола ? Никога.  Точно за това говоря от доста време.Ливърпул има нужда от по офанзивни халфове ,като Окс,Шакири,Лалана,Кейта...които да помагат за отбелязването на головете! Клоп днес беше смел и това му се отплати.Браво ,това е пътя.

HardRedRock

HardRedRock

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
След леки колебания първото полувреме си ги размазахме като пичове. За втория гол на Окс и гола на Салах, каквото и да се каже ще е малко! А Боби е истински магьосник! В страшна форма е тоя с кристалната усмивка) Да ни е жив и здрав!

stefan

stefan

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Шапка свалям на чичо Мили,няма такъв като него.
Само вратар не е бил,изключителен професионалист.
Иначе спокоен мач и загряхме за Кокошките.

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители
Вторият гол на Окса е олицетворение на мача ни. Без много напъване и зор, но на правилиният момент брилянтен завършек . Тези голове бяха направо поезия!

П.п Жалко, че извждащият на Фирмино за Ма не не се превърна в асистенция.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители
Тоя Велизар Димитров е баси дразнещия тип, ама разбираемо за фен на Парца

Stivi_G

Stivi_G

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоneversurrender написа на 23 October 2019 - 11:20 PM :

Тоя Велизар Димитров е баси дразнещия тип, ама разбираемо за фен на Парца
Не знам за него, но коментаторът по Ринг на нашият мач е може би най-добрият бг коментатор, който съм слушал на наш мач през последните 6-7 години.

П.П. Строшев не е останал незабелязан - https://www.sportal....php?news=811066

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

neversurrender

neversurrender

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоStivi_G написа на 23 October 2019 - 11:23 PM :

Не знам за него, но коментаторът по Ринг на нашият мач е може би най-добрият бг коментатор, който съм слушал на наш мач през последните 6-7 години.

Ако изключим единия тон глупости, които изговаря по време на мач, може и да си прав.

mb10lfc

mb10lfc

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Товя бях аз при втория гол на Окс :

Публикувано изображение

Иначе всички бяха чудни. Гола на Mане беше отлично отигран от всички. Джини към Боби, та към Салах и от там бум.
Ловрен ту с перфектни изяви в защита, ту с някое дебилно отиграване като това за техния гол. :sarcastic:  К'во да го правиш...
Чембърлейн според мен си заслужи място в стартовите 11 срещу Спърс.

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Прилично изигран мач. Някои от футболистите си починаха за тежката среща в неделя, което е бонус.

Дано повече виждаме Кейта в действие. А и Окс, разбира се, но там съм забелязал, че Клоп го долюбва и му дава игрово време. Ясно е, че трудно ще изместят Вайналдум, но поне един от тях трябва да се пребори за мястото на Хендерсън. Фабиньо е недосегаем на позицията си.

Радвам се, че Салах вкара накрая. Имаше както силни, така и слаби моменти. Определено се опитва да възвърне познатата за него форма, която очевидно е позагубил.

Иначе Фирмино е може би от малкото, ако не и единственият нападател, който дори и да не отбележи гол в Х на брой мачове, пак е толкова добър, интелигентен и ефикасен. Кой може да се оплаче от него днес.

Гледаме към Тотнъм.

drenski

drenski

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Ако футболистите ги оприличавахме на различни животни, Салах е като змия. Така се измъкна, промуши и хлъзна между двама при неговия гол.

TheSpionKopLFC

TheSpionKopLFC

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Голямо разнообразие има в играта ни, когато в средата играят по-креативни футболисти. Дано виждаме повече Окса и Кейта в игра.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Прекрасно е, че мачът от ШЛ преди мача със Сити е точно вторнично домакинство на най-умрелия отбор от всички групи.

Две единици другия кръг, после икономично 0:0 с Наполи с под 100 пробягани километра и нападателното трио няма да има нужда да пътува до Австрия.

deadpoll

deadpoll

Scouser Legend

• Потребители
Нещо което ми направи силно впечатление - След излизането на Окс-а, Кейта превзе центъра на терена. Плоско изказване заради това, че вече Генг бенг бяха изморени и бла бла бла, но си мисля, че двамата в 4-3-3 си отнемат от атак точките. Докато Окса беше на терена, Кейта играеше по-на сигурно.

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Нелош мач изнесохме според мен.След ранния гол заиграхме в полутренировъчно темпо и на моменти се създаде впечатление, че Генк могат и да стигнат до гол, но си контролирахме мача като цяло.Вкарахме красиви голове, имаше някои добри комбинации и в крайна сметка взехме нужното.На мен като цяло играта на Кейта ми хареса повече от тази на Окса.Той като вкара първия гол и след това направо изчезна от терена, почти до втория гол.Кейта пък постоянно търсеше топката, изнасяше напред, опитваше се да направи нещо нестандартно, за да изостри играта, влизаше в единоборства и неслучайно Клоп смени не него, а Окса.Тъпо беше, че пуснахме гол, който дойде след грешка на Ловрен, което не е изненадващо.Гледаме напред към мача с пилетата.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
напротив, Окса като излезе , Кейта според мен вече бе поизморен и Джини вършеше почти всичко креативно на терена.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни