Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

31.08.2019 Бърнли - Ливърпул (ПЛ - 04 кръг)

• Заключена тема Тази тема е заключена
38 отговора на тази тема

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Това с кълбетата разбира се беше метафорично ;) нали все пак си от старата школа фенове, може да е малко късно за такива упражнения..

Но все пак, любопитно ми е, присъстивето на привърженик на Евертън във форума на Ливърпул България, да подчертая, за което аз нямам нищо против..:
  • информация - тотаджийски любител, статистически ентусиаст, изкарвам си хляба с футбол

• приятели ливърпулци

• бивш ливърпулец

• мразя Ливърпул най-малко от останалите
Така де, не е често срещано феновете на градски съперници да се подвизават във форумите на противника, поне аз не вярвам в БГ форума на Арсенал, да има любители на Тотнъм. ;)

Wishmaster

Wishmaster

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

Виж мнениетоAllorNothing написа на 29 August 2019 - 08:54 AM :

За случаен ли да намирам факта, че ти както и потребителите с Никове Gandalf и Lassana сте единствените във форума, които са били твърдо против Клоп?
Както и факта, че точно тези 3 потребителя се заяждат с колегата фен на Евертън?? М?

Преди месеци беше дискутирана с колегите модератори вероятно "случайната" прилика между тези 3 Ника. Както и факта, че най-вероятно тези 3 Ника имат нещо общо с изгоненият колега преди години The Kop.
Показвайте си още рогцата, пък да видим докъде ще доведе това

Същото важи и за колегата klopu, който все по-усилено ми прилича на един дето се мисли за треньор. В горният пост пък бил много техничен футболист
Ще се разплете нишката в края, да знаете.

Поста го оставям тук, за да е сигурно, че ще го прочетат всички заинтересовани лица.
Хахаахахахахахах имам рег от 2004 год и 100 мнения кви 3 ника,  кви пет лева?!!! Ама явно с тва IQ на критичното мислене му се казва мултиакаунтинг....няма лошо мат'ряла такъв. Щом имаш свободно време разплитай нишката, че даже и съпорт си събери, защото мисля, че ще имаш нужда, дори и пребоядисаният марципан може да удари едно рамо, въпреки че като гледам как борави с родния си език едва ли ще е много полезен (пише се презумПция, ама явно е бил твърде запленен от еверфън и английската игра и лексиката я е карал малко през просото). И да попитам т.нар модератори - това не е ли форум на феновете на Ливърпул в България?! През годините е имало и фенове на други отбори да пишат тук, за което няма лошо, но техните отбори са били пряко свързани с ЛФК в момента (Сагата за единия паунд, мачове с Реал, Борусия, Байерн, Барселона и т.н.) Какво по дяволите прави фен на еверфън в темата за мач между Бърнли и Ливърпул, при положение, че любимците му играят в неделя с Уулвс?! Имаше един мустакат, дето Боби Борисов и другите турбо аграри от диема го припознаваха като техен фен, да се хващат под ръка с по една бира в Борисовата и да си дискутират техния отбор, ако естествено не говорим за едно и също лице, ама да се обяснява като първолак Бърнли как я чобанили, и Ливърпул каква преса били правили, ами не е много ок...Айде със здраве и си поддържайте сектичката чиста от дьонмета...

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Виж мнениетоWishmaster написа на 29 August 2019 - 12:57 PM :

Айде със здраве и си поддържайте сектичката чиста от дьонмета...

Искрено се надявам това да беше за сбогом. Да си се разсърдил и поне през тоя ник да не ни товариш повече. Мерси.

lassana

lassana

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Да драсна и моите 10-ина реда по темата ,защото виждам замесено името ми в конспиративни теории . Първо в събота Ливърпул има нелеко гостуване на "Търф Муур" и по логиката на Хамил би трябвало с интерес да чакам "карамеленото"мачле да, ама не! Аз съм фен на Ливърпул и не се вълнувам от второстепенни отборчета. Не пиша и не чета дори форуми на други английски отбори, защото не изпитвам остра нужда от внимание както други . Пиша рядко дори и в този форум.Това дали съм критикувал Клоп не помня ,но и да съм го критикувал, това априорно трябва да ме свърже с имената изброени от "всичко или нищо" странна "логика".
Желаяhttps://www.youtube....h?v=kCB_P22qlTQуспех на Ливърпул. Със здраве и не търсете" под вола теле" има много по -приятни неща.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Първо искам да кажа, че желязната логика е била потвърдена и със сравнение на ip, и второ, че е време темата за наказания да се пораздвижи след като приключа работа.

В няколко теми вече, защо колегата фен на Евертън писал тук. Що тва, що онова.
Щото си има правила на форума и той не ги нарушава, ей за тва пише тук.
Да ги бяхте прочели преди да оспамите форума, но т'ва беше.
Всеки, който го попита човека що пише тук, ще си види Ника най-отгоре на страницата.

Fowler23

Fowler23

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Клоп преди мача с Бърнли:

https://www.youtube....LhGQ7ED8&t=939s

Robbie B F

Robbie B F

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Никога не ми е спокойно срещу тези. Много силен физически и груб отбор. Дано нямаме контузени.

TheSpionKopLFC

TheSpionKopLFC

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Тия са едни от най-тегавите клубове за отборите от топ 6.
С малко въображение ще успеем да им разбием бетона отзад.
Разбира се трябва да сме и максимално концентрирани в защита.

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Определено няма да е лесен мач, предвид твърдия футбол, който играят Бърнли, пък и напоследъл изглеждат във форма.Длъжни сме обаче да излезем пределно концентрирани и да покажем кой е по-класния отбор.Дано да няма и контузии след срещата.Бърнли определено не са приятен съперник, но пък последно време макар и трудно си ги бием.Най-важни са трите точки и нищо друго.

Red One

Red One

Scouser Legend

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Мисля, че доста ги надценявате. Не очаквам кой знае какви проблеми. Освен ако не се случи нещо извънредно.

rakapy

rakapy

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Извънредното е как ще се представим ние.Все още много от нас не могат да си представят, че е възможно да направим серия от победи, като Сити и оттам идват притесненията.Иначе играем ли поне на 80% от възможностите ни почти няма отбор в света, който да ни победи камо ли Бърнли.Смятам, че навлязохме във форма и ще спечелим.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
На мене ми е много спокойно,въпреки че сме имали трудни мачове с тях.
Не знам защо,но очаквам да видя някое изнедандващо лице в стартовия

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Дано стане още днес

Публикувано изображение

HardRedRock

HardRedRock

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Абе и на мене ми е споко, но с оглед на това как чаршафите правят на кайма Брайтън, нямаме право на грешка. Миналия сезон ние мигнахме един път повече от арабелите и беше фатално. Сега ми се иска така да ги респектираме още в началото, че да ги накараме да мигат по - често. Пепо тактиката и звездолетите му искам да сънуват кошмари в червено! Затова никакви експерименти и отпускане. Бърнли искам да получат 3 - 4 парцала и чиста мрежа за Адриан.

liv_fc

liv_fc

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Liverpool: Adrian, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Wijnaldum, Henderson, Mane, Salah, Firmino.

Subs: Kelleher, Milner, Gomez, Oxlade-Chamberlain, Lallana, Shaqiri, Origi.

blunt

blunt

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Уф, това е слаба скамейка. Да се надяваме титулярите да не се контузват, че тежко.

Bellamy

Bellamy

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоblunt написа на 31 August 2019 - 06:02 PM :

Уф, това е слаба скамейка. Да се надяваме титулярите да не се контузват, че тежко.
А коя би била силна скамейка?

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоblunt написа на 31 August 2019 - 06:02 PM :

Четирима от тази скамейка играха при пердашенето на Барселона.
Не е най-блестящата на света, но не е слаба със сигурност.

Дано мача не е толкова тежък колкото го очаквам аз.

tryssardi

tryssardi

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

Виж мнениетоBellamy написа на 31 August 2019 - 06:17 PM :

А коя би била силна скамейка?
Мпапе,Гризман,Де Бройне.... Каквато си ни е обикновено...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни