Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

17.09.2019 Наполи - Ливърпул (ШЛ - Група Е)

• Заключена тема Тази тема е заключена
39 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - Група Е

Дата: 17.09.2019

Ден: Вторник

Час: 22:00
  Стадион: Сан Паоло, Неапол

Телевизия: Публикувано изображение

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Този път трябва да им вкараме гол.

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
С тази загуба на Сити, този мач загуби абсоилютно всякакво значение. Мачът с Челси е един от най-важните за последните 30 години. Всички сили трябва да са насочени към него.

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители

Виж мнениетоStojkica написа на 14 September 2019 - 08:28 PM :

Мачът с Челси е един от най-важните за последните 30 години. Всички сили трябва да са насочени към него.

Посмали малко :)    За насочването на силити съм съгласен, но и не трябва да се издънваме в Неапол.
Ако не равен, то скромна загуба с 2:1 или  3:2 и без травми. Има 5 дни до мача с Челси все пак,
а Клоп обича да кльопа в Европа.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Оня с Джарард (пак с Челси) по-малко ли бе важен.
Даже Х на теория ни оправяше.

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Няма как този мач с Челси в началото на сезона, да е по-важен от онзи в края, при все, че дори при загуба промяна в класирането няма да има. Спокойно можем да си вземем "ултра важния" мач с Челси и после да паднем другаде и пак да не сме шампиони.

TheSpionKopLFC

TheSpionKopLFC

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Важен е от психологическа гледна точка. Иначе срещу Наполи и на X ще съм доволен. На теория това ни е най-трудния мач в групите.

EmoRadev

EmoRadev

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Съгласен съм, че ако вэемем мача с Челси ще бъде голям удар эа Манчестър - и сини и червени.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Определено мача с Челси е по важен от тоя с Наполи...но тва не значи че в сегашната форма не можем да ги лупнем и двата отбора.

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Най-важен ще е мачът на Анфийлд срещу Сити.

Taipan

Taipan

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Е, добре де, ако треснем Сити, но пък паднем от Вила и Шефилд, то кой мач е по-важен??? :yes: А, мачът с Наполи - просто няма смисъл в този етап на ШЛ.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

За клуб като Ливърпул не може да има по-малко важни мачове във ВЛ и Европа. За толкова години как никой не го е разбрал, не знам.
Брендо се опита така преди години да си прави сметки и да отписва мач с Реал М. и след това му излязоха криви естесвено.
В първенството предвид това, което знаем, че може да направи Сити, всеки следващ мач ни е най-важен. Мача след Челси отново ще ни е най-важен, след това другия, третия, десетия.

Това обаче не означава, че ние ще подценим мачовете ни в Европа, това ви го гарантирам. Клоп не е човек, който ще си помисли да пести усилия срещу италианците, щото тоя мач може да не е толкова важен. Дрън, дрън.
Може да не е най-важният за годината ни, но не е и маловажен. Най-малкото защото всеки лош резултат може да поразклати самочувствието на отбора.
Не можем да очакваме, че отбора ще отиде в Неапол с идеята да отбие номера, за да пести сили за Челси. Още повече, че имаме много време след това до мача с лондончани.
Всеки положителен резултат за нас носи още по-голямо самочувствие и увереност, а в ШЛ носи и пари.
Да не говорим и че при добър резултат Х или дай боже победа, шансовете ни да направим последните мачове от групата наистина протоколни за нас ще са големи.

Наполи показаха, че са кофти съперник за нас миналата година и в контролата през тази. Играят стил който не ни е особено удобен, а пък Клоп няма много положителна статистика при мачовете в Италия.
Няма да ни бъде никак лесно със сигурност.
Ние сме длъжни да им дадем битка с какъвто и състав да излезем. Все пак сме европейският клубен шампион и един от най-великите отбори в историята на футбола. Не можем да отидем и да си веем гащите щото в Неделя имаме по-важен мач.
Със сигурност във футбола не работят така нещата и Клоп го знае това.

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Аз казвам на мен кой ми е по важен...ясно е че отбора няма да го отсвири...отсвирваме само купите всяка година...

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Аз предполагам, че за всеки от нас мача с Челси е по-важен, но това не прави мача с Наполи протоколен за нас.

За купите сме ясни. С резервите докъдето издрапаме, дотам.

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Тук дори и да загубим няма да е фатално , защото след това имаме 5 мача ,в които ще газим и на 100 % ще излезем от групата.Но аз не виждам как може тази Машина да загуби мач ,особено ако си играем по нашия начин ..

morski

morski

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Какви ги дрънкате бе момчета?! Та ние сме действащия Европейски шампион, сезона сега започва, в супер форма сме, вие ми говорите за равни и минимални загуби, кой мач бил по-важен и не знам какво още. Няма такъв вариант, няма мач който да не е важен към момента. Бой по каските и това е! Да мислят тия клефундери как ще ни спират, не виждам защо да сме притеснени. Даже и да загубим някъде трябва да излезнем и да играем нашата игра, никой не е застрахован от грешки. Ама тия сметки ми идват малко в повече...

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Тези ще ги бием и с Б отбора, а в неделя на моста ще приземим и Чукотка, че нещо си повярваха, че ще са над 6-то място в края на сезона. Go and sit down, fat boy!

sinner

sinner

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Ако не се лъжа миналата година на този стадион направихме много слаб мач и ни биха с гол в последните минути.
И аз не бих се разсърдил на един по-пестелив мач,стига да не е загуба.Все пак нека не подценяваме и другите в групата,защото миналата година Звезда си ни биха и треперехме до последно за класиране.

SFA

SFA

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Миналия сезон играхме нищо на Сан Паоло заради контузията на Кейта и разстроената ни в последствие халфова линия. Сега няма такава опасност, а Окса ще изоре терена.

rakapy

rakapy

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоmorski написа на 16 September 2019 - 06:48 PM :

Какви ги дрънкате бе момчета?! Та ние сме действащия Европейски шампион, сезона сега започва, в супер форма сме, вие ми говорите за равни и минимални загуби, кой мач бил по-важен и не знам какво още. Няма такъв вариант, няма мач който да не е важен към момента. Бой по каските и това е! Да мислят тия клефундери как ще ни спират, не виждам защо да сме притеснени. Даже и да загубим някъде трябва да излезнем и да играем нашата игра, никой не е застрахован от грешки. Ама тия сметки ми идват малко в повече...
Не е притеснение, колега а нормални реални очаквания.Не може да бием всичко живо непрекъснато, така че една загуба от Наполи на техен терен не може да ни разклати или да повлияе на самочувствието. Миналият сезон взехме купата с 4-ри загуби а за титлата и една(плюс няколко тъпи хикса) се оказа много.Просто грешки на този етап в ШЛ са допустими, докато въпреки, че е септември в ПЛ може да се окажат фатални накрая.Затова не виждам смисъл да се хвърляме с всички сили за този мач, по-добре да играят голяма част от резервите хем да не губят ритъм, хем ако паднем нищо страшно.Мачът се Челси може да се окаже ключов предвид колебанията на Сити и там трябва да съсредоточим всичко.Сезонът може да ни докара и 70 мача, така че малко сметки не са излишни.

П.П. Ако резервите спечелят значи имаме дълга скамейка наистина. :lfc2:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни