Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

02.10.2019 Ливърпул - РБ Залцбург (ШЛ - Група Е)

• Заключена тема Тази тема е заключена
26 отговора на тази тема

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение

Турнир: ШЛ - Група Е

Дата: 02.10.2019

Ден: Сряда

Час: 22:00
  Стадион: Анфийлд

Телевизия: Публикувано изображение

Stojkica

Stojkica

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Залцбург днес бият с 4:1 като домакин средняка Аустрия Виена след като допускат гол още във 2-та минута.

Генк допуснаха изравняване след като в 60-тата минута водеха с 3:0 като гост на Сент Труиден.

Не мисля, че тези два отбора могатд а застрашат участието на Ливърпул и Наполи в 1/8 финалите.

И пак очаквам поне 3 ротации спрямо днешния мач - Ориги и Гомес титуляри и поне една промяна в средата, най-вероятно Фабиньо, време му е да почине.

fishek

fishek

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Очаквам да си вземем мача и да успокоим нещата в групата. Наполи ще се напънат срещу другите и почти сигурно ще бият, така че нищо друго освен победа не ни грее. Да не става като миналата година (гостуването на звезда) да ни изиграе лоша шега и да треперим пак за последния мач срещу наполи.

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Много са опасни в атака Залцбург ,но ние сме Еврошампиона ,не би трябвало да имаме проблеми за постигане на задължителна победа .
Ориги се включи много добре срещу Шефилд ,с новата прическа ми се видя по лек , повратлив и пробивен ,направи и финта на Роналдиньо ,искам да започне титуляр .И аз се чудя защо го забиват на тъча ,но започнах да свиквам а и самия той започна да свиква и да се нагажда и усъвършенства играта ,която се изисква за крило .
Салах не е ок от доста време ,искам да почине малко . Удара му е лек и неточен .
Къде му отиде силата на това момче ? Много слабо ударче вади .Това не е ок .Трябва да си подобри удара ,жизненоважно е .

S.Gerrard

S.Gerrard

Pro Scouser

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPip
Матип е получил лека контузия срещу Шефилд и е под въпрос за утре, Шакири и Алисон са все още аут.

fishek

fishek

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip

Виж мнениетоS.Gerrard написа на 01 October 2019 - 02:06 PM :

Матип е получил лека контузия срещу Шефилд и е под въпрос за утре, Шакири и Алисон са все още аут.

За да запазим Биг Джоъл, няма да се разсърдя, ако видя Гомез титуляр. Хем да го видим и него в каква форма е до Вергилий.

Simply Red

Simply Red

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Публикувано изображение

flyhorse0906

flyhorse0906

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Аз очаквам победа в тоя мач.Ще излезем мотивирани и то пред собствена публика, за да покажем кой е настоящият носител на ШЛ.Тия Залцбург са ми абсолютна загадка, но въпреки това няма място за подценяване, всеки отбор се бори за място под слънцето.

KlopU

KlopU

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Липсата на Матип не е ок,Гомес е в слаба форма,за Ловрен изобщо няма да коментирам.

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България
Принципно такива отбори на Анфийлд си тръгват кротко с едно 3:0. Надявам се довечера да е същото и най-важното - без контузии.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
Не мисля че тия са от отборите, които се бият лесно с 2-3-4 на 0.
Клоп каза на пресконференцията, че австрийците ще изненадат много хора с играта си.
Тия бъкат през годините от качествени играчи и предполагам, че и сега ще е така.

Аз не смятам, че мача ще е лек. Даже очаквам да ни създадат доста ядове на защитата.
Просто трябва да ги бием, как и що е без значение
С белгийците вече очаквам по-лесни мачове.

kukuchev711

kukuchev711

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Днес Боби и Алисон имат рожден ден. И двамата са родени на една и съща дата, бразилци са и играят за Ливърпул. Каква е тази случайност само... илюминати :D

Най-накрая сме на Анфийлд. Тоя септември месец обиколихме всички терени, май само само веднъж играхме в храма. Време е за луда европейска вечер. :)

Dacheff

Dacheff

Scouser Legend

• Ливърпул-България

Виж мнениетоAllorNothing написа на 02 October 2019 - 11:33 AM :

Не мисля че тия са от отборите, които се бият лесно с 2-3-4 на 0.
Тия отбори може да са много иксайтинг в техните си първенства, ама като дойдат на Анфийлд спичат и си отнасят тройка. Надявам се да позная и за довечера. Ще е много тегаво ако загубим точки в този мач. Всички домакинства в групата за задължителни.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
Аз мисля, че няма да загубим точки, но ще ги бием много трудно.

Пък ако ги бием лесно и с разлика, ще бъда много щастлив.

Hooligan2017

Hooligan2017

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Мисля , че това ще е тежък за нас мач . Дано не ги подценим защото вече имаме една загуба и ако направим хикс или загуба ще е много кофти за нас . Мисля , че в срещата могат да започнат Ориги , Милнър ( дори и на левия бек ) , Кейта и т.н....

baivan

baivan

Not English, but Scouse

• Потребители
Австрийците са нещо като Лудогорец в най-добрия им период,
но пък ние сме с огромно подобрение спрямо 2014.
Очаквам макар и трудна победа с нещо като 3:1
Също Клоп може да си хареса някой техен играч за зимата или лятото.

Freack

Freack

Rising Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
Много атрактивен и офанзивен отбор са австрийците. През последните сезони им изгледах не малко евро мачове, симпатични са ми доста. Ще се получи хубав и резултатен мач според мен, нещо от сорта 3-1 4-2.

AllorNothing

AllorNothing

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България
При младежите ги бихме с 4-2, след като до 77 мин. изоствахме с 1-2.  Така до момента отбора е събрал 4 точки, след равенството 1-1 срещу Наполи.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Потребители
. Публикувано изображение

stroshev

stroshev

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip
Дееба срещу лисиците ще е експеримента явно...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни