Към съдържанието

Ливърпул-България ви приветства!

РЕГИСТРИРАЙ СЕ!

Добре дошли във форума на Ливърпул-България. Правата ви на гост са ограничени. Регистрацията тук ще Ви осигури следните възможности:
  • Достъп до всички раздели
  • Възможност да четете, коментирате, следите новините свързани с Ливърпул!
  • Да създадете Ваш профил и да се запознаете, и комуникирате с други фенове на Ливърпул в България
Имайте прекрасно време тук!

екип Ливърпул-България

YNWA

Guest Message by DevFuse

15.08.2017 Хофенахайм - Ливърпул (ШЛ - Плейоф)

• Заключена тема Тази тема е заключена
54 отговора на тази тема

Liverbird

Liverbird

Not English, but Scouse

• Администратори
  • PipPipPipPipPipPipPipPip

Публикувано изображение  VS Публикувано изображение

Турнир: ШЛ

Дата: 15.08.2017

Ден: Вторник

Час: 21:45
  Стадион: WIRSOL Rhein-Neckar-Arena

Телевизия: Публикувано изображение

petar totuhov

petar totuhov

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
BTV ACTION ще дават мача във вторник 21.45

Freack

Freack

Growing Scouser

• Потребители
  • PipPipPip
Един факт от изминалия сезон, Хофенхайм са отбора с най-много голове след статични положения в Бундеслигата - 16.

m1teb

m1teb

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоFreack написа на 13 August 2017 - 10:03 PM :

Един факт от изминалия сезон, Хофенхайм са отбора с най-много голове след статични положения в Бундеслигата - 16.

А ние знаем, че това е един от най-силните ни дефанзивни елементи. В повечето моменти, когато има фал за центриране или корнер за опонента ни ми се обръща всичко вътре все едно изпълняват дузпа.
Мен повече ме притеснява, това че настроението в отбора след сагата с Коутиньо и загубените точки в мача с Уотфорд ще е по-минорно и да не повлияе върху отбора респективно резултата.
Много е странно как за около седмица доброто настроение от хубавата подготовка и добрите резултати се преобърна на 180 градуса.

stefan

stefan

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Утре е СВ. Богородица, нека светата Майка бди над любимият ни клуб и го закриля, защото това урочастване трябва да бъде прекъснато и духът Ливърпул ски се завърне,защото е време този спящ гигант да се събуди и да сгрее сърцата ни със славата си.

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Пак ще крещя "спъвай го за дузпа по-добре, бе!" ако видя, че някой наш защитник е тръгнал да чисти в корнер :sarcastic:

never back down

never back down

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

То ние при корнери сме по-зле и от правилата в махалата дето се играе - 3 корнера - дузпа.

При нас е 3 корнера, 2 гола за противника :sarcastic:

drenski

drenski

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоstefan написа на 14 August 2017 - 07:28 AM :

Утре е СВ. Богородица, нека светата Майка бди над любимият ни клуб и го закриля, защото това урочастване трябва да бъде прекъснато и духът Ливърпул ски се завърне,защото е време този спящ гигант да се събуди и да сгрее сърцата ни със славата си.

амин :)

m1teb

m1teb

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
Групата за мача:
Alexander-Arnold, Moreno, Lovren, Milner, Wijnaldum, Henderson, Can, Mane, Salah, Firmino, Kent, Solanke, Origi, Gomez, Klavan, Flanagan, Robertson, Matip, Grujic, Mignolet, Karius, Ward.

naslivpool

naslivpool

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Коутиньо и Клаин не са в групата за тази среща.

konov23

konov23

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
"Ah poor Phil that back must be really sore Публикувано изображение:( Get well soon snake." - Коментар от Фейсбук.

След това, което видях в защита срещу Уотфорд (!!!), не съм оптимист за тоя мач. А бях. Голям оптимист бях. Просто няма разлика от миналия сезон.

men4o

men4o

Pro Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоnaslivpool написа на 14 August 2017 - 12:51 PM :

Коутиньо и Клаин не са в групата за тази среща.

А Стъридж къде го забрави? Уж не беше нищо сериозно , ама те?
Клоп каза , че откакто е начело на отбора не бил виждал Дани в такава добра кондиция.
Какво да мисля не знам , ако не е в кондиция. :pope:

LiverpoolYNWA

LiverpoolYNWA

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip

Виж мнениетоFreack написа на 13 August 2017 - 10:03 PM :

страхотно ...
https://www.sportal....php?news=679104

naslivpool

naslivpool

Embryo Scouser

• Потребители
  • Pip
Излезе прав за Стъридж след мача с Байерн прикриха поредната му контузия на иначе гениалния за мен футболист.

Scarface

Scarface

Scouser Veteran

• Ливърпул-България
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
Клоп:
Стъридж му трябват още два дена. За мача с Палас ще е готов.
Коутиньо е с болки в гърба и продължава да се лекува.
Накрая добавя, че се чувства подведен лично от него.

"So corners......" Публикувано изображение

David

David

Baby Scouser

• Потребители
  • PipPip
  • Град:London

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Дума да няма, сезонът започна мнооого неудобно, като камъче в обувката. Хем уж нищо няма, пък тлее едно усещане за тегавост, тревожност и безхаберие. Никой не може да бъде доволен от показаното, особено от защитата ни. Червени, зелени, каквито и да е очила да сложиш, не може да си затваряме очите за видната хахавост и неадекватност на цялата ни защита, особено централните дифендъри.

Признавам, не очаквах подобно ученическо представяне(както го нарече Шиърър) от отбранителния ни вал и пародийни изяви от доста хора в защитен план, като Вайналдум. Вметвам няколко думи преди да кажа какво виждам като развитие с Хофенхайм, защото то е свързано с това, което зърнахме в мача с Уотфърд. Успях да гледам само хайлайтс и ми стана лошо...

Нямам никаква идея защо самите защитниици не кажат на Клоп " Шефе, давай да тренираме тези положения, защото си е...о майката." Не разбирам тази водевилност и безхаберност. Силно, силно се надявам скоро да се намери разрешение на тези идиотщини. И  решението не е с инициали ВВД...

За мача, аз не мисля, че ще загубим. Най-вероятният изход е 1:1, ако торпилите напред имат ден и има топка, която да стига до тях и не се правят онанистични пропуски, нищо чудно да си вземем победата. Иска се просто пълна мобилизация, пълно проветрение на мозъците. Надявам се Миньоле да си носи правилното сърце и стоманените ръкавици от вкъщи, че пак е галантния любезник от едно немного далечно минало. Не ми се говори за защитата. Нека да се опитат да аткуват топката с глава, някак си...Може да не е толкова страшно...
Иска ми се да видя в игра Робъртсън. Несъстоятелно е да се купува човек за поста, а да се продължава с мъката г-н Алберто... Все пак не мисля, че сме купили някой си за някакви си бъдещности, а все пак малко или много обръгнал в битки защитник, национал на Шотландия.

Може би Мили Ванили да се появи из центрума за сметка на Капитан номер едно или Вайналдум. Защо не и Груич като едно екстра боди. Силен, висок младеж, може да бъде полезен и в защитната фаза. Иска ми се да бъде даден шанс на Соланки. Това момче прилича на плътна завеса и излъчва талант. Независимо, че знаем кой ще циркулира в предни позиции.

Иска ми се да имаме шанс. Стига кретенски карамболи, плажни топки, липса на говорене. "Ти я ритни, не ти я ритни" и разни други смешки.
Ливърпул заслужава да се класира за групите.
Не сме чак такива удавници, каквито вече някои виждат отбора. Иска се малко набиване на кабелите и ваканционното настроение и задушки да отстъпят място на показни убийства като с Виляреал и Дортмунд.
Оптимизъм, момичета и момчета! Знам трудно е, но е нужно!

Dacheff

Dacheff

Not English, but Scouse

• Ливърпул-България

Виж мнениетоScarface написа на 14 August 2017 - 07:38 PM :

Клоп:
Стъридж му трябват още два дена. За мача с Палас ще е готов.
Коутиньо е с болки в гърба и продължава да се лекува.
Накрая добавя, че се чувства подведен лично от него.
Къде го добавя това, Скар? Защото гледах част от пресконференцията и каза, че е разочарован от факта, че Коу го няма в групата, както и Лалана и Стъридж.

neversurrender

neversurrender

Advanced Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
Спикойно, немците не обичат корнерите, в техния футбол като процент са много по-малко отколкото в Англия и трябва да се възползваме от това. Ако и немски отбор ни вкара 1 или 2 гола от корнер, то тогава положението е много много зле в защита.

firkan

firkan

1892

• Потребители
  • PipPipPip
Трябва ни гол, най-добре три.

Stojkica

Stojkica

Real Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip

Виж мнениетоfirkan написа на 15 August 2017 - 10:58 AM :