Jump to content

Английски национален отбор


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост bgscouser

Влизането си беше доста остричко като за контрола, като нищо Дани можеше да отнесе картон и да почине малко повече... Не им върви на Арсенал, тъкмо Рамзи им се оправи и сега отново напълниха лазарета... И все пак уж имат по-дълга скамейка от нашата, ще ги видим...

 

ПС: Какво ли ги мисля...

Затова тези контроли са опасни,защото все ще се намери някоя луда глава като Дани с подобно влизане, макар че датчанина не е такъв тип футболист.Може да го е направил и за каузата Ливърпул :sarcastic: (това в кръга на шегата).Най-важното е че нашите момчета са ок,защото знаем колко пъти сме си патили от подобни безсмислени мачове.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Umbrella

То бива хейт, ама това вече е прекалено...

Аз не съм видял във форума на Арсенал да има подобен хейт като този, който вие изливате тука. Там дори се възхищават на отбора и на възхода ви, пък вие се радвате на контузените ни играчи, браво...

Относно моя отбор - едва ли има по - голям карък. Всеки сезон по 4-5 титуляри контузени едновременно, при това за бая дълъг период. На Агер закакво му бе да прави такова грубо влизане в неофициален мач, още не мога да го проумея. Такива селски балтии не се правят дори в родното ни първенство.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Renaissance

Първоначално заговорът е бил срещу лорд Бентнер, но понеже той е твърд като стомана и са решили Уилшър, рекламното лице на Малборо и който никога не прави опасни влизания. Тъпотията настрана, вие не ликувахте ли на наказанието на Суарез, контузията на Адебайор, да ти копирам ли ваш фен какво публикува за контузията на Стъридж ? То бива безочие, ама преди да гледаш гащите на другите, виж, дали твоите не са нацапани !

Link to comment
Сподели другаде

Гост Losing My Religion

и викаш за това да им паднеш на нивото и да се радваш като на някои счупят краката , а?

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scouser7149

Моля ви да не влизаме в неразрешими спорове! Има идиоти, които се радват на контузии на противникови футболисти. Не казвам, че аз ще седна да плача за Уилшър ама е тъпо да показваш радоста си. Представям си ако беше наш титуляр как щях да реагирам. Да се оправя бързо, все пак нямаме повече мачове срещу Арсенал :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpool_ynwa

Присмиването и радването на контузии независимо на кой отбора са, са плод само и единствено на безмозъчни и недоразвити имбецили, които са играли футбол само и единствено на плейстейшън и/или PC, същевременно крайно комплексирани и отритнати от обкръжението си, поради открояващи конкретния индивид белези, които подтискат самият индивид още повече. Но пък от друга страна, фенчетата на Арсенал, или още извесни като най-плиткоумната, двулична и надменна пасмина евър да правят подобни забележки, при положение, че за 1/3-та от футболистите, които ги напуснаха, или такива на противникови отбори правят вуду-магии, дупчат кукли и варят нокти от петли, за да се изпоконтузят и т.н. е поредното доказателство за по-ранните от мен изказани епитети по техен адрес, и да повторя, за да няма неразбрали - няма по-дразнеща пасмина от масовката фенове на Арсенал, безапелационно!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Renaissance

Аз пък кога съм се радвал ???? Написаното бе с цел, да не поставяш под общ знаменател всички !!! Я ми виж постовете, виж добре, колкото добри мнения за арсенал съм писал, даже вашите, дето след всеки мач гонят Венгер нямат !

Link to comment
Сподели другаде

Гост Umbrella

То винаги ще има някой, който да хули играчите на противниковите отбори и по твоята логика, защо слагаш всички фенове на Арсенал под един знамемател с тези, които злорадстват?

Пък това за вудуу магиите откъде го измисли, само ти си знаеш. Нормално е да не харесваме играчите тип Адебайор и Насри, които напуснаха отбора за да играят за повече пари.

Ако и вашите топ играчи ви напускаха всеки сезон за да играят я за Сити, я за някой друг изкуствен отбор, като нищо щяхте да бъдете на нашето дередже.

liverpool_ynwa - само показваш колко малко мозъчни клетки в главата ти имаш. Аз лично не съм видял да се радваш на примадоната Торес, който ви напусна заради пари... Ти си същия като тези, които си описал. Дето се вика, присмял се хърбел на щърбел.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Никой не се радва. Съжалявам за Уилшър, надявам се да се оправи по-рано от предвиденото. Случват се такива неща. Стъридж също се контузи в тези безсмислени контроли и беше аут за 8 мача, май. Сигурен съм, че Агер не го е направил умишлено, който си мисли обратното, значи е идиот. В такива контроли трябва да играят по два отбора, за да се избегнат такива ситуации. Ние, например, можем да се оплакваме повече, защото имахме най-много играчи, участващи в мача, а някои не бяха и заменени, като Джерард, който е и на годинки. Мисира да му беше дал малко почивка, да го беше заменил, за да изпробва някой друг. С всеки изминал мач на националите го намразвам все повече и повече тоя човек.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

еее, стига пък и вие, нали ако Венгер си тръгне, арсеналите изпадат.... това е минус за нас, защото те и тотнъмите отнесоха петиците тая година..... догодина се надявам да им пишем по един отличен (6) :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpool_ynwa

liverpool_ynwa - само показваш колко малко мозъчни клетки в главата ти имаш. Аз лично не съм видял да се радваш на примадоната Торес, който ви напусна заради пари... Ти си същия като тези, които си описал. Дето се вика, присмял се хърбел на щърбел.

Сварка? А? Ко стана? Гузен - негонен ли бяга? Ти припозна ли се някъде в текста? Видя ли някъде да ти цитирам името, или ника? А, може ли да се опиташ да ВИДИШ, кога и къде и ДАЛИ въобще някога съм коментирал трансфера на Торес в Челси? Аз от кои съм, ти няма да ме определяш, щото не ме познаваш! А, аз просто направих един художествен портрет на средностатистическия гънар и ти се разпозна, налапвайки голата кукичка като фолк певица салфетка в столичен чалгарник! Айде със здраве!

 

 

Нормално било да не ги харесвали.... Ти ако бачкаш в сегашната си фирма за Х лева заплата и друг работодател ти предложи заплата умножена по ТРИ, само не ми казвай ква лоялна батка ще излезнеш и как ще си креташ на същото място! Същото е и с футболистите - още повече е до време и тея хора си гледат интереса. Тръгнал си бил Торес за пари, ми да върви, то се видя/вижда, че който си е тръгнал от Ливърпул не е прокопсал, а пък на местата на напусналите са дошли нови много по-достойни и силни. Ако не си беше тръгнал Торес, едва ли щяхме да видим Суарез с нашата фланелка и т.н., ама вие продължавайте да пееете безмозъчната мантра за "предателите" и напускането им в посока други отбори.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SuarezYNWA

Ебаваш се, нали????

 

Естествено , че това е в кръга на шегата. Никога не бих се радвам на контузията на някой , а пък на мен лично Уилшър ме кефи много :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост ReD_Gerrard

Естествено , че това е в кръга на шегата. Никога не бих се радвам на контузията на някой , а пък на мен лично Уилшър ме кефи много :)

От недоразбраната ти шега какви дискусии се развиха само :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stojkica

Тази контузия е много много лоша за нас.

 

Арсенал излизат на тотмън и челси и приемат шити във втората половина на месеца, а това са възможностите, които могат да се отворят за съкращаване на разликата с предните отбори и увеличаване на разликата с картофелниците.

 

Аз лично се надявам на равни на Арсенал в двете гостувания и победа за тях над шити. Това би бил най-изгодният вариант за нас.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Umbrella

Сварка? А? Ко стана? Гузен - негонен ли бяга? Ти припозна ли се някъде в текста? Видя ли някъде да ти цитирам името, или ника? А, може ли да се опиташ да ВИДИШ, кога и къде и ДАЛИ въобще някога съм коментирал трансфера на Торес в Челси? Аз от кои съм, ти няма да ме определяш, щото не ме познаваш! А, аз просто направих един художествен портрет на средностатистическия гънар и ти се разпозна, налапвайки голата кукичка като фолк певица салфетка в столичен чалгарник! Айде със здраве!

 

 

Нормално било да не ги харесвали.... Ти ако бачкаш в сегашната си фирма за Х лева заплата и друг работодател ти предложи заплата умножена по ТРИ, само не ми казвай ква лоялна батка ще излезнеш и как ще си креташ на същото място! Същото е и с футболистите - още повече е до време и тея хора си гледат интереса. Тръгнал си бил Торес за пари, ми да върви, то се видя/вижда, че който си е тръгнал от Ливърпул не е прокопсал, а пък на местата на напусналите са дошли нови много по-достойни и силни. Ако не си беше тръгнал Торес, едва ли щяхме да видим Суарез с нашата фланелка и т.н., ама вие продължавайте да пееете безмозъчната мантра за "предателите" и напускането им в посока други отбори.

Айде моля ти се, стига си се правил, че няма да ти пука, ако примерно Суарез и Стъридж ви напуснат през лятото, за да заиграят я за Сити, я за Юнайтед. Вас ви е напуснал само един играч по подобен начин, ако това почне да става всеки сезон, съвсем друга песен ще пееш, ама айде да не спорим за глупости. То се оказа, че тъпият мениджър на Англия е виновен, тъй като Джак е бил с лека контузия преди мача, а този го пусна да играе 60-70 минути...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Podlecii

Контузията на Уилшър е доста кофти момент и предполагам това ще се види още утре на мача на топчиите с Евертън за ФА...Не вярвам Дани да го е контузил нарочно, не е такъв играч. От наша гледна точка пък мачовете на Арсенал този месец са много важни - Играят със шпорите, чукотка, шити и в началото на април с момчетата от другата страна на парка. Аз лично им стискам палци на гънърите тоя месец и се надявам да вземат поне 7 точки :lfc2:

Link to comment
Сподели другаде

Гост liverpool_ynwa

Айде моля ти се, стига си се правил, че няма да ти пука, ако п

Не ми пука, дали и кога ще напусне даден играч и къде ще отиде, защото знам, че това е Ливърпул и винаги ще дойдат нови хора, които ще го заместят по-добре, което винаги е било факт, както го е казал и една от най-големите ни легенди "Не съществува човек, който да е по-голям от този клуб"! И това е така на 100% - няма незаменими играчи и никога няма да има! Въпроса е, че това е Ливърпул, а не разни играчки на разглезени богаташи, които наемат играчи за пари, в Ливърпул винаги е имало/има/ще има играчи, които ще играят за емблемата на гърдите си, независимо от пейрола в края на месеца, Ливърпул има харизма и традиции, които другите нямат! И въпреки, че Арсенал е симпатичен отбор с подобни традиции /но много по-слаби/, щом изпуснахте за последните 6-8 години повече от 12-13 топ, топ играчи, явно има нещо сбъркано в тоя клуб, а не в тях, но вие винаги търсите конспирацията и вината винаги е в някой друг, но не и във вас! Винаги съдиите са ви виновни, Платини, теорията за големия взрив и така нататък. Така че не ми дреме кой ще напусне /с изключние може би на Стиви, защото винаги ми е бил идол и пример, но както видяхме той не го стори и показа какво е лоялност/ така че секви други не могат да ми "накривят" шапката по никакъв повод!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Umbrella

Съмнявам се да намерите качествен заместник на Суарез, ако той ви напусне. Но това вече е друга тема, спирам със спора.

Link to comment
Сподели другаде

Гост 0ne

Съмнявам се да намерите качествен заместник на Суарез, ако той ви напусне. Но това вече е друга тема, спирам със спора.

 

И за Торес мислихме(поне аз) по тоя начин,така че остави проблемите на нас ;) със здраве

Link to comment
Сподели другаде

Гост powerslave

Съмнявам се да намерите качествен заместник на Суарез, ако той ви напусне. Но това вече е друга тема, спирам със спора.

 

Много сте ми интересни фенчетата на А-нал не ви е достатъчен вашия форум да си дискутирате на воля вашите проблеми ами налазвате по другите форуми и почвате да ръсите мъдрости!!!!!!!!! Казано е "виж гредата в собственото си око и тогава търси сламката в чуждото" !!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Enigma_lp

Тоя пък и той лудия.Кой те е бил по главата да влизаш да пишеш тук, че и се възмущаваш.Препрочети си заглавийцето на сайта и пак си помисли дали си за тук.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...