Jump to content

Английски национален отбор


Гост shicola

Препоръчан пост

Гост shicola

England national football team

 

175px-England_national_football_team_crest.svg.png

 

Nickname - The Three Lions

Association - The Football Association

Confederation - UEFA (Europe)

Head coach - Gareth Southgate

Captain - Harry Kane

Most caps - Peter Shilton (125)

Top scorer - Wayne Rooney (53)

Home stadium - Wembley Stadium

 

8vbnxv2.jpg

 

England national team - history and facts

Link to comment
Сподели другаде

Гост fiffo

Поредният изтормозен мач ще е това. От края на периода Ериксон се започна една адска клизма в мачовете на Англия и сега при тоя малоумник нещата само се задълбочават. Жалко...

Link to comment
Сподели другаде

Гост shicola
За мен тоя мач е Х, щото и Германците не са много в ред..

 

 

:wink: :wink: :wink: :wink: така и аз мисля :wink: :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Vince

Немците в такива контроли не се натягат много.

Виж да те хванат на Световно или Евро, Е там дупе да ти е яко! :)

 

Е вместо Щайгата да пуснат Хаман и Диди да им вкара едно голче на тия чушки от 30 метра насред новия Уембли! :lol:

Link to comment
Сподели другаде

Гост fiffo

То нали точно той вкара последния гол на стария Уембли :) Може би това си имал предвид, но аз да допълня ;)

 

Немците може да не се напъват, но точно за тая среща ще си дадат зор. Англия и Германия се мразят достатъчно много, за да си спретнат един спаринг, пък било то и в осакатени състави.

Link to comment
Сподели другаде

Гост DraculaS
ПРЕВЮ: Алън Смит и Майкъл Оуен в атака срещу Германия

Сря, 2007-08-22 10:04

Мениджърът на Англия Стив Макларън осъзнава, че бъдещето му на поста ще се реши в следващите 91 дни и нарича днешната контрола с Германия "крайъгълен камък" преди петте ключови квалификации за Евро 2008.

 

Възможностите пред специалиста за мача довечера намаляха драстично през последните дни и последният удар бе вчерашната контузия на нападателя на Евертън Андрю Джонсън.

 

Дарън Бент отпадна от състава ден по-рано, а Уейн Рууни се контузи миналата седмица.

 

Стрелецът на Ливърпул Питър Крауч е наказан за следващия състезателен мач, така че Алън Смит, който играе като халф в Нюкасъл, ще партнира на едва възстановения Майкъл Оуен в атака.

 

Кулминацията пред Макларън е домакинския мач с Хърватия на 21 ноември.

 

"Трябва да се класираме на европейските финали - твърд е Макларън. - Мачът с Германия е просто подготовка, защото квалификациите са по.важното нещо. Там ще бъдем съдени."

 

"Някой спомена, че последния път, когато играхме с Германия, победихме с 5:1, но след това те играха финал за световната купа. Този мач трябва да има ефекта на контролас Бразилия, след която постигнахме победа в Естония - каза Макларън. - Предстоят ни големи мачове, така че трябва да припомним на играчите, че имат задължения към Англия."

 

Едва вчера Макларън проведе пълна 90-минутна тренировъчна сесия с целия състав, за да прецени вариантите преди мача.

 

"Алън Смит е един от тези играчи, които се завръщат в състава и може все още се възстановява от контузия, но той е вариант до Оуен в отсъствието на Крауч срещу Израел, независимо че играе като полузащитник, откакто е в Нюкасъл - коментира мениджърът. - Той играе редовно, макар и в различна позиция. Той игра силно в контролата на Б-отбора с Албания, а и включването му срещу Бразилия бе позитивно."

 

Докато 90 000 души ще препълнят новия „Уембли”, те няма да могат да се насладят на играта на Уейн Рууни, Стивън Джерард и Оуен Харгрийв от английска страна.

 

Германците пък гостуват без Михаел Балак, Бастиян Швайнщайгер, Лукаш Подолски и Мирослав Клозе.

Дейвид Бекъм е под въпрос заради контузения си десен глезен.

 

„Ще липсва опит, рутина и лидерство – констатира Льов. – Тези липси не се компенсират лесно. Щеше да е добре, ако можехме да излезем с най-добрия си състав в този мач, но нека не съжаляваме. Удоволствие е да бъдеш на „Уембли””

 

Майка Ричардс ще партнира в защита на Джон Тери, който едва се завърна в игра за Челси. Дори призования отново под знамето Сол Кембъл се контузи и няма да може да направи повторния си „дебют” за Англия.

 

Джърмейн Дефо не е започвал мач за Тотнъм този сезон. Джо Коул не е влизал за Челси дори като резерва, но изглежда без алтернатива за левия фланг на атаката на Англия днес.

 

В отсъствието на контузените Стивън Джерард и Оуен Харгрийвс, Майкъл Карик ще партнира на Франк Лампард в полузащита.

 

Освен изброените по-горе звезди, мача за Германия пропускат и играча на годината в Бундеслигата Марио Гомес, както и полузащитниците на Вердер Торстен Фрингс и Тим Боровски.

Това дава възможност за изява на дебютантите от Щутгарт Сами Кедрия и Сердар Таски. Под въпрос до последния момент остава защитникът на Байерн Марсел Янсен, а в последния момен отпадна Клеменс Фриц и бе заменен от Кристиан Пандер от Шалке 04, трети дебютант.

 

Срещу нас сигурно игра брата му близнак...дейба и некъдърниците!

Link to comment
Сподели другаде

Гост ultra_LIVERPOOL

аз очаквах Дългия и Оуен да си партнират те ми изцепихса Смит :? като гледах мача на Нюкасъл в събота да ти умре магарето от гъдел никва мисъл няма тоя отбор,камо ли Смит

Link to comment
Сподели другаде

Гост fiffo

Смит беше някакъв играч в Лийдс. Тогава хващаше око, както и целият им отбор. Сега не може да си намери място, а и не знам защо му трябваше на съра да го преквалифицира в халф... Напред си беше добър. Но сега и там е порядъчно зле. Изобщо съсипа си кариерата с тоя Юнайтед... мое мнение!

Link to comment
Сподели другаде

Гост Zdravk0

Малеее видяхте ли Майка Ричардс ко напрай ве пак ги насра сичките

и онуи муле дибелуту вкара най после

Link to comment
Сподели другаде

Гост Zdravk0

баси изравнителния гол ... пак тоз педал Карик играй с номера на Джерард !

 

 

OMG тоз изруд ко напрай ве 1-2 за Германия

 

ари ве Майкъл :evil:

Link to comment
Сподели другаде

Гост fiffo

Дирк иначе вкарва за Холандия... :)

Дано се е отпушил и почне и при нас да бележи. Адски много усилия хвърля, много се бори и му остава само от време на време да се разписва.

Link to comment
Сподели другаде

Гост SteveGe

лелелееллел по слаба англия не съм гледал. оуен направо ме разочарова с тези два пропуска! лампард беше изненадващо добър този мач. робинсън напрао е за националния за зимбабве! смит играеше ли? тоя макларън е ебати смотаното прасе! добре бе вижда че пенант играе перфектно за нас , па що не го викне да го пробва как ще и в национала. той бекъм по едно време неможеше да диша и кво става...нема кой да го смени и човека се мъчи по терена. къв е тоя райт филипс? той не помирисвал титулярно място редовно а го пуска него ....тоя си е роб на имена.....

Германците играха много кадърно и в защита и в атака....

Link to comment
Сподели другаде

Гост slow_burn

За Райт-Филипс не съм особено съгласна. От началото на сезона играе доста редовно за Челси. Но наистина не разбирам защо не повика и Пенант.

Според мен Англия загубиха, защото нито един от тримата им чисти нападатели по време на мача не се забелязваше. Никой не им подаваше топката. А забелязахте ли колко английски защитници имаше в немското наказателно поле при статични положения? Цялата отбрана се беше втурнала да вкарва голове сякаш това им е работата.

Съгласна съм, че Майкъл трябва да влезе във форма, защото не се представи особено добре. За Алън Смит въобще не говоря. Питър имаше две докосвания до топката, така че за него нищо не мога да кажа.

Германия, както винаги с упоритост, пестеливост и твърда игра, си извоюваха резултата, който ги устройва. (Макар да не отричам, че Пол Робинсън помогна малко)

Link to comment
Сподели другаде

Гост shicola
За Райт-Филипс не съм особено съгласна. От началото на сезона играе доста редовно за Челси. Но наистина не разбирам защо не повика и Пенант.

Според мен Англия загубиха, защото нито един от тримата им чисти нападатели по време на мача не се забелязваше. Никой не им подаваше топката. А забелязахте ли колко английски защитници имаше в немското наказателно поле при статични положения? Цялата отбрана се беше втурнала да вкарва голове сякаш това им е работата.

Съгласна съм, че Майкъл трябва да влезе във форма, защото не се представи особено добре. За Алън Смит въобще не говоря. Питър имаше две докосвания до топката, така че за него нищо не мога да кажа.

Германия, както винаги с упоритост, пестеливост и твърда игра, си извоюваха резултата, който ги устройва. (Макар да не отричам, че Пол Робинсън помогна малко)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

не мога да повярвам какъв разбор от момиче(дама) за футболен мач.Признавам почти не съм чел постовете ти но тоз е впечатляващ

Link to comment
Сподели другаде

Гост shicola
Хахаха :) Ем лошо няма, тя и приятелката ми..така де бившата ги владееше много ;)

 

и са кво да не се скарахте.......????????????

 

 

я почвай текили те ще ти убият мъката :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...